Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 31.05.2020

06:00 Koju tagasi iga tee kord viib (Road Less Traveled) FILM

Romantikafilm! Kantrimuusik Charlotte on peagi abiellumas. Enne tähtsat sündmust sõidab naine kunagisse kodulinna, et laenutada oma vanaema pulmakleiti. Tuttavatel radadel käies kohtab Charlotte oma kooliaegset kallimat ja mälestused hakkavad taaselustuma. Korraga täitub naise süda kahtlustega, kas ta ikka on end sidumas õige kaaslasega.

07:40 Lennupoisid * (Sky Kids) FILM

Seiklusdraama tele-esilinastus! Ühes Ameerika väikelinnas pannakse kahe poisiohtu noormehe vaprus tõsiselt proovile, kui nad kogemata maffiale kuuluvasse lennukisse satuvad. See haarav lennuseiklus on võitnud 21 erinevat autasu.

09:30 Sööma! (8)

Saatejuht Kairit Tuhkanen toob vaatajateni uued maitsed, põnevad tooted ja värksendavad kokteilid, mida on lihtne kodus valmistada.

10:00 Õhtu parimad palad (53)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

11:00 Roaldi retked (5) *

Sul on taskus mõni üksik penn, kuid kuklas vasardab unistus edukast ärimehe karjäärist Lõuna-Ameerikas. Mida sa teed? Täpselt nii sõitis Tallinna lähedalt pärit Kristjan 16 aastat tagasi üheotsapiletiga Peruusse ning seilab nüüd, pärast aastatepikkust ränka tööd, elumerel pärituules. Roald Johannson võtab ette pika teekonna Peruu pealinna Limasse, et mõista kuidas ühest Eesti kutist sai teisel pool maakera edukas alpakanahkade vabrikant!

12:00 Kuuuurija (46) *

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab seekord luubi alla keerulise ja kurva lõpuga loo. Saade räägib mehest, kes tema lähedaste sõnul väidetavalt prokuratuuri ja politsei poolt surnuks menetleti.

12:55 Minu peletajad

Nad säravad menusaadetes ja suurtel lavadel, aga neilgi on omad väikesed veidrused. Millest või kellest püüavad meie kuulsused igal võimalusel hoiduda? Kes jälestab kuivatud puuvilju ja seeni, kes aga ei suuda vereproovi anda? Kes väldib sügavat vett ja kelles tekitavad vampiirid ületamatut kõhedust? Oma ausaid ja lõbusaid lugusid jagavad Kristjan Jõekalda, Laura Põldvere, Roald Johannson, Kristel Aaslaid, Ott Lepland, Grete Paia, Jüri Pootsmann, Krista Lensin, Ago Anderson, Merlyn Uusküla, Lauri Pedaja jpt.

13:55 Türgi hõrgutised (6/6)

Sara joondub seekord oma kulinaarsel seiklusel Bosporuse sinisest värvist. Ta kohtub Suleymaniga, kellega käiakse koos kalal. Seejärel tutvub Sara ebru-kunstiga ja einestab Park Foras. Oma seiklustest inspireerituna valmib Saral uus roog, milleks on kalatartar tarhanaga.

14:30 Mudilaste saladused (15/19)

Tänases osas rullub meie ees lahti mänguväljakusõpruse, romantika ja rivaalitsemise lummav maailm. Harperil on juba mitu tüdruksõpra, aga nüüd heidab ta silma uuele tüdrukule Avale. Ka Harperi parimal sõbral Vinniel mõlgub romantika meeles, aga kuidas peab poiste sõprus vastu rivaalitsemisele tüdruku pärast?

15:35 Doktor Murphy (41/56) *

Dr Murphyl seisab ees esimene iseseisev operatsioon, aga dr Andrews kahtleb, kas Shaun on selleks valmis. Claire ei taha tegeleda keeruliste tunnetega ema vastu. Claire'i ja Morgani patsiendi diagnoos paneb nad tema loos kahtlema.

16:30 Saladused

Perekondlikusse sasipuntrasse on vastu oma tahtmist segatud kõik sugulased. Üksindust kannatanud keskpärase välimusega Kristin loodab, et on lõpuks leidnud õnne ja armastuse ning seda kriminaalse minevikuga peiu näol, keda suguvõsa kuidagi omaks võtta ei taha. Suurimat umbusku külvab õepoja naine, kes kahe jalaga maa peal seistes tunnetab, et miskit selles loos pole õige.

17:00 Köök (98)

Peremees meelitab Shefi vanasse restorani tagasi. Maks saab hotelli restorani uueks peakokaks. Teised köögilised ei ole sugugi rahul uue peakoka ja tema plaanitavate muutustega. Kati solvub oma ema peale lõplikult ja otsustab samuti vanasse restorani tagasi minna. Hotelli restorani väisab just neil segastel aegadel Michelini kontroll.

17:30 Köök (99)

Maks ja Sheff kemplevad, kumb sobib peakokaks paremini. Ette võetakse ülimürgise kala roog ja elud on kaalul. Peremees arvab, et Eleonora on raskelt haige ja tark oleks temaga kiiremas korras abielluda, et pärandusest osa saada. Vika otsustab elu muuta ja kolida Tartusse. Maks teeb ootamatu käigu ja armastus Vikaga lööb taas lõkkele. Pikka iga köögirahvale.

18:00 Galileo (413)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Reporter+
19:30 Kuldvillak (242)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Thomas Crowni afäär (The Thomas Crown Affair) FILM

Põnevusfilm miljardär Thomas Crownist (Pierce Brosnan), keda saadab edu nii rahamaailmas kui ka naiste seas. Kui New Yorgi Metropolitani muuseumi seinalt kaob 100 miljonit dollarit maksev Monet' maal, kahtlustab kindlustusagent Catherine (Rene Russo) politsei imestuseks röövimises just Crowni, kes lisaks riskile armastab ka impressionistide loomingut. Catherine'ile aga meeldib tagaajamine ja nii algabki särisevalt seksikas kassi-hiire mäng, kus on lubatud kõik võtted…

22:20 Vaid vapratele (Only the Brave) FILM

Põnevusdraama tele-esilinastus! Aasta 2007, Arizonas. Prescotti linna tuletõrje on kaotamas võitlust metsatulekahjudega, appi saabub teise piirkonna isepäine tuletõrjeässade tiim, kes kohalike teadmisi eirab. Seetõttu soovib Eric Marsh (Josh Brolin) organiseerida ise oma linna tuletõrje eriüksuse ja värbab korralikult kirju meeskonna. Treeningute, väljakutsete ja kogemuste toel sünnib võimas Granite Mountain tuletõrjeässadest eliittiim, mille võimed pannakse tõsiselt proovile 2013. aastal ajaloolise Yarnell Hilli metsatulekahju ohjamisel…

01:00 Berliin, ma armastan sind * (Berlin, I Love You) FILM

Romantilise draama tele-esilinastus! Armastuslinnade viies film koondab kümme erinevat romantilist armastustlugu Saksamaa pealinnas Berliinis. Sõnum on lihtne - ükskõik kuhu sa lähed, ükskõik mida sa teed, armastus leiab su ikka üles. Iga lugu on erineva režissööri taies ja üles astuvad parimad näitlejad!

03:00 Isade armee * (Dad's Army) FILM

Tele-esilinastus! Komöödia Suurbritannia vapratest Walmington-on-Sea kodukaitse liikmetest. Kui Teine maailmasõda hakkab lõpule lähenema, külastab rühma imekaunis naisajakirjanik, keda nad kahtlustavad spioneerimises. Kas Walmington-on-Sea kodukaitsel avaneb lõpuks võimalus mõjutada oluliselt sõja kulgu? Film on valminud 1960ndate Briti samanimelise menuka komöödiasarja põhjal.

04:35 Reporter+ *
05:00 Galileo (413) *

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

06:00 Kodus ja võõrsil (7017)

Robbo on lapsekaotusest masenduses. Tori otsustab uuesti lapsesaamist üritada. Brody ja Simone'i lähedus ärritab Ziggyt.

06:25 Kodus ja võõrsil (7018)

Raffy heitleb kahe kodu vahel. Coco kavatseb mõneks nädalaks laagrisse sõita, kuid Raffy kardab, et ei saa sõbratari toeta hakkama. Simone ohustab Ziggy ja Brody abielu.

06:50 Kodus ja võõrsil (7019)

Justin taipab, et Raffyl oleks Palmerite juures parem elada. Ryderi ja Raffy suhted on segased. Kaotusvimmas John kisub Beniga tüli. Colby ja Dean leiavad Bella, kuid kohtumine on vaenulik.

07:15 Kodus ja võõrsil (7020)

Bella päästmine osutub keeruliseks ja ohtlikuks. Willow ja Chelsea leiavad ühise keele. Alf üritab Beni ja Johni vahel rahu teha.

07:45 Kodus ja võõrsil (7021)

Colby ja Dean peidavad röövitud Bella Mangroovijõel vanasse redupaika. Chelsea süüdistab Colbyt mängureeglite rikkumises ja jätab ta maha. Hoolimata Johni sabotaažist õnnestub Benil uue töökoja remont lõpetada.

08:30 Robert Rooli põrsapõli

Populaarse saatejuhi, Robert Rooli lapsepõlv oli täis seiklusi ja äpardusi. Muuhulgas saame teada pisikese Robi armastusest lahtise tule vastu, mis viis ka ohtlike olukordadeni. Muuhulgas selgub, mil moel õppis noor mees piinlikusega võitlema.

09:00 Trennispikker (28) *

Rahuliku ja mediteeriva treeningu viib läbi külalistreener Anu Ruutu.

09:30 Tuhat tervist (51)

Täna uurime: kellele ja millal peaks panema breketid, räägime luutihedusest ning selle mõõtmisest. Enda tervisliku elu saladusi jagab Liis Lusmägi.

10:00 Hooaeg (199) *

Ilu- ja elustiilisaade räägib täna kollageenist ja selle olulisusest meie nahale. Samuti võtame fookuse ehetele, mida on lihtne kombineerida nii pidulikuks kui igapäevaseks hetkeks. Huvitava teemana uudistame ka ventilatsioonide puhastamist. Samuti räägime, kuidas küünaldega miljööd hubaseks muuta.

10:30 Särgid ja värgid (5/12)

Luubi alla võetakse kildid ja nende teekond läbi ajaloo. Saame aimu, kuidas on omavahel ühendatud keenlaste ja šotlaste rahvuspärane tekk.

11:00 Karvased kosilased (12) *

Kahe vahva tütre ema Nele on õrn ja heasüdamlik ingel, kes usub jätkuvalt armastusse ja on valmis seda otsima ka täiesti ootamatust kohast. Kas tema heasüdamlikkus sulatab kinniste eesti meeste südamed, selgub saates. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:30 Mida teha, kui on keha? (19)

Pop-up salong on taas avatud ja kehahädalised oodatud. Abi otsivad autoõnnetusest armid näkku saanud Denise, tumedate silmaalustega võitlev Meltem ja Liam, kes ei taha enam, et teda Alan Carriga segi aetaks.

12:30 Gordon Ramsay koduköök (3/20) *

Gordoni köögis valmivad vürtsikad ja aasiahõngulised road, kus kasutatakse palju tšillit.

13:00 Gordon Ramsay koduköök (4/20) *

Gordoni köögis valmivad täna toekamad road. Hommikuks täidetud croissantid, lõunaks maitsekas Mehhiko supp ja õhtuks krõbe part. Maiustamiseks küpseb tagurpidi banaanikook.

13:35 Politseiauto Pelle tegutseb jälle * (Pelle Politibil på sporet) FILM

Politseiauto Pelle ning politseinik Richardi ülesandeks on valvata Põhja-Norras asuva uue Kotkapargi suurimat uhkust – ohustatud liiki kuuluvat merikotkast ja tema muna. Kui aga vargad kotkaema ära röövivad, tuleb Pellel kotkapoeg oma kapoti all välja haududa. Kuna linnuke teda emaks peab, tekib Pellel palju uusi kohustusi. Emalinnu otsimise teeb keerulisemaks see, et röövimisega on seotud ka politseinik Richardi silmarõõm.

15:00 Lustakad karud (45) *

Joonissari

15:15 Lustakad karud (44) *

Joonissari

15:30 Õhtusöök kahele (43)

Gemmale antakse viis õhtusöögimenüüd, mille koostasid viis tundmatut meest. Gemma valib kolm meeldivat menüüd ja õhtustab meestega nende menüüde taga. Kui õhtusöögikohtingud möödas, valib ta ühe mehe, kelle tahab viia romantilisele õhtusöögile tipprestorani.

16:30 Õhtusöök kahele (44)

28-aastane Joel Manchesterist saab potentsiaalsetelt pimekohtingukaaslastelt viis menüüd. Ta valib kolm naist, kelle juurde läheb õhtusöögile. Kõik naised valmistavad talle uhke õhtusöögi ja pärast kohtinguid viib ta ühe neist peenesse restorani einestama.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (18)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (109)

Betül läheb ilma ette teatamata Oyale külla, et oma lapselast näha. Betül otsustab Merve'i aitamisest loobuda. Merve üritab endiselt Kerimile kohta kätte näidata. Arzu näeb, et küünlajalg, mida ta peitnud on, on asukohta vahetanud. Arzu tahab, et Merve selle hävitaks, aga Merve annab selle ülesande Pelinile edasi.

19:30 Stileto vendeta (110)

Nilay on endast väljas, sest temaga juhtub koolis midagi halba. Arzu ja Mehmet lubavad viimase aja sündmuste tagajärjel teineteisele, et nad püüavad edaspidi õnnelikult elada ja mineviku seljataha jätta. Oya on Serhani suhtes alandlik, sest tal oli Kerimiga tüli. Pelin püüab mõrvarelvast vabaneda. Kerim saab teada, kes tema koerte kohta kaebuse esitas.

20:30 Naised (The Women) FILM

Lustaka draama keskmes on sõpruskond peeneid seltskonnadaame, kes elavad kuulujuttude, ilu ja moe nimel. Nende muretud päevad mööduvad ilusalonge ja moesõusid pidi trallitades. Ent ühel päeval avastab õnnelikus abielus olev Mary, et ta mees on uue silmarõõmu leidnud. See uudis kütab Mary kõmuhimuliste sõbrannade meeli sedavõrd, et paneb proovile ka naiste omavahelised sõprussuhted ja pereelud...

23:00 Langenud naised (11)

Kohtunik Hunt hoiab Lydial ja tema tüdrukutel silma peal, seega vajab Lydia kiiresti mõjuvõimsaid liitlasi ning Charlotte'i ülesanne on need leida. Charlotte sõlmib liidu leedi Fitziga, mis toob pildile ka leedi võimuka ja manipuleeriva venna, Blayne'i markii. Margareti teed ristuvad vana vaenlasega. Lucy langeb lord Falloni võrku.

00:00 Reporter+ *
00:30 Mida teha, kui on keha? (19) *

Pop-up salong on taas avatud ja kehahädalised oodatud. Abi otsivad autoõnnetusest armid näkku saanud Denise, tumedate silmaalustega võitlev Meltem ja Liam, kes ei taha enam, et teda Alan Carriga segi aetaks.

01:25 Õhtusöök kahele (43) *

Gemmale antakse viis õhtusöögimenüüd, mille koostasid viis tundmatut meest. Gemma valib kolm meeldivat menüüd ja õhtustab meestega nende menüüde taga. Kui õhtusöögikohtingud möödas, valib ta ühe mehe, kelle tahab viia romantilisele õhtusöögile tipprestorani.

02:15 Õhtusöök kahele (44) *

28-aastane Joel Manchesterist saab potentsiaalsetelt pimekohtingukaaslastelt viis menüüd. Ta valib kolm naist, kelle juurde läheb õhtusöögile. Kõik naised valmistavad talle uhke õhtusöögi ja pärast kohtinguid viib ta ühe neist peenesse restorani einestama.

03:05 Naised * (The Women) FILM

Lustaka draama keskmes on sõpruskond peeneid seltskonnadaame, kes elavad kuulujuttude, ilu ja moe nimel. Nende muretud päevad mööduvad ilusalonge ja moesõusid pidi trallitades. Ent ühel päeval avastab õnnelikus abielus olev Mary, et ta mees on uue silmarõõmu leidnud. See uudis kütab Mary kõmuhimuliste sõbrannade meeli sedavõrd, et paneb proovile ka naiste omavahelised sõprussuhted ja pereelud...

04:55 Postimees.ee
05:45 Tallinna panoraam (18) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

06:15 Inimvõimete piiril (1/23) *

2011. aastal üritasid Alexander Huber ja Mario Walder esimestena ronida Baffini saarel Asgardi mäe otsa, ilma abivahenditeta ja meeskonna toeta. Pärast 28 katset see neil ka 9. augustil õnnestus. Kõige rängem katsumus oli lõpueelne 700-meetrine vall, kus neid kimbutas muuhulgas ka lumi.

07:15 Archer (61) *

Cyrilist saab San Marcose järgmine president, Cherlene’ist saab kantrimuusika esileedi ja Archerist mässuline.

07:40 Archer (62) *

Lana sünnitus algab ning kõigile saab selgeks, et ISIS oli tegelikult kokaiiniäriga seotud.

08:05 Archer (63) *

Archer saadetakse džunglis alla kukkunud lennuki vrakki otsima, kuid koha peal selgub, et lennukisse peidetud aarded on kohale meelitanud väga kirju seltskonna.

08:30 Reporter+ *
09:00 Kilovatikunnid (22/45)

Strecko on viimase paari aastaga kaalust meeletult alla võtnud ja nimetab end nüüd Fatboy-Slim'iks. Kaal on maha saadud ja seega tarvis uut autot- väikest, sportlikku ja võimsat. 10 000- eurose eelarve juures mahuvad valikusse Smart Brabus, Renault Clio Sport ja Mini Cooper S.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (32/60)

Singapuri ujuja Joseph Schooling ületab tema teel seisvaid probleeme. Tokyo uus olümpiastaadion on lõpuks ometi valmis. Paneme järjekorda olümpiaajaloo poksikuulsused ning tutvume lähemalt mitmekülgsete kümnevõistlejatega.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (33/60)

Hispaania golfimängija Jon Rahm annab oma panuse ala populariseerimisse olümpiamängudel. Gong Lijiao on üks neist naiskuulitõukajatest, kes kuldmedalit jahib ning Itaalia sportlased loodavad, et Tokyo olümpia osutub nende jaoks edukaks.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (202) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Kuidas??? (1/4) *

Alustab uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar.

12:30 Metsarahvamängud (7) *

Enneolematu pööraselt naljakas võistlus mööda üllatuslikke metsaradu suure auhinnaraha nimel. Silmaaukudeta loomakostüümides võistlejad ja nende juhendajad lähevad Võlumetsa, kus neid ootab ees suur ja ohtlik takistusrada. Pimesi takistusraja läbinud võitjat ootab vääriline auhind - aardekirst 10 000 naelaga.

13:30 Salamander: vereteemantid (17/22) *

Peainspektor Gerard avastab, et Jackielt saadud vääriskivi on Kitangist pärit vereteemant, mis on otseselt kindral Bombega seotud. Endiselt videot otsiv Jamie kuuleb Nicolalt, et tüdrukul on pangas üüriseif, kus ta hoiab oma bioloogilise isa, piloot Jopardi, isiklikke asju.

14:25 Hacksaw Ridge'i lahing * (Hacksaw Ridge) FILM

Kaks Oscarit võitnud erakordne sõjadraama. Tõestisündinud lugu sõjaväeteenistusest keeldunud Desmond Dossist (Andrew Garfield), kes päästis Okinawas II maailmasõja veriseima lahingu käigus 75 meest, ilma et oleks kordagi relvast tulistanud. Ta uskus, et sõda on vajalik, aga tapmine mitte. Ta oli II maailmasõja ajal ainus Ameerika sõdur, kes võitles eesliinil ilma relvata. Sõjaväearstina päästis Doss vigastatuid vaenlase tagalast, ravis sõdureid, trotsides kuulirahet. Ta oli esimene sõjaväeteenistusest keelduja, kellele anti Kongressi aumedal!

17:00 Ameerika titaanid (5/6)

1890. aastate lõpus võistlevad trükipresside mürisedes William Randolph Hearst ning ajalehemaailma valitseja Joseph Pulitzer. Nende võitlus muudab ajalehtede trükkimist igaveseks, kuid millise hinnaga?

18:00 Ameerika titaanid (6/6)

1880. aastate lõpus on Montana eikellegimaa. Kaks titaani, William Clark ja Marcus Daly, võitlevad osariigis võimu saavutamise nimel, sest mängus on miljonite dollarite eest vasekaevandusi.

19:00 Ekstreemspordi jälgedes (4/6)

Red Bulli ekstreemspordi ajalugu tutvustava sarja neljas osa viib meid mägijalgrataste võistlussarja Rampage’i maailma, kus igal aastal kirjutatakse ümber reeglid, mida ratta seljas võimalik teha on.

19:30 Ekstreemne sõit (17/40)

Superkrossisõitja James Bubba Stewart, mägironijad Victoria kosel ja paraglaiderid virmaliste maal.

20:00 Autoralli MM: Rallipäevik (4/8)

Millist elu elavad rallimehed ajal, mil suur ralli on pausil? WRC Rallipäevik heidab pilgu Ott Tänaku tegemistele, isaks uurime, kuidas valmistub MM-sarja taaskäivitamiseks Hyundai tiim.

20:35 Programm (The Program) FILM

Tõestisündinud lool põhinev spordifilm. Ajakirjanik David Walsh (Chris O'Dowd) kahtlustab rattalegend Lance Armstrongi (Ben Foster) keelatud ainete kasutamises ent lugu uurima asudes ei oska ta aimatagi kui sügavale jäneseurg ulatub. Film ei sobi alaealistele.

22:40 Häving: Las Vegas (Destruction: Las Vegas) FILM

Seiklus-põnevik! Kevadine koolivaheaeg Las Vegases saab väga kohutava lõpu, kui üks noor varastab hotellist ajaloolise mõõga. Tahtmatult on poisid Thutmos III mõõgaga vallandanud iidse needuse ja liivatormi, mis hävitab kõik oma teel. Algab võidujooks ajaga, et peatada hävitav torm ja päästa Las Vegas!

00:20 Kilovatikunnid (22/45) *

Strecko on viimase paari aastaga kaalust meeletult alla võtnud ja nimetab end nüüd Fatboy-Slim'iks. Kaal on maha saadud ja seega tarvis uut autot- väikest, sportlikku ja võimsat. 10 000- eurose eelarve juures mahuvad valikusse Smart Brabus, Renault Clio Sport ja Mini Cooper S.

01:10 Tokyo OM stardiloendus (32/60) *

Singapuri ujuja Joseph Schooling ületab tema teel seisvaid probleeme. Tokyo uus olümpiastaadion on lõpuks ometi valmis. Paneme järjekorda olümpiaajaloo poksikuulsused ning tutvume lähemalt mitmekülgsete kümnevõistlejatega.

01:35 Tokyo OM stardiloendus (33/60) *

Hispaania golfimängija Jon Rahm annab oma panuse ala populariseerimisse olümpiamängudel. Gong Lijiao on üks neist naiskuulitõukajatest, kes kuldmedalit jahib ning Itaalia sportlased loodavad, et Tokyo olümpia osutub nende jaoks edukaks.

02:00 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Kui tuvikasvataja Ettrich hakkab tegelema oma järjekordse kirjatuviga, on linnu kandamiks lõhkeaine ja mees hukkub plahvatuses. Marc, Niki ja Rex tutvuvad juurdluse käigus tuvikasvatajate maailmaga. Kui tapetakse Ettrichi poeg Gernot, kes elas koos narkomaanist tütarlapse Irisega, viivad jäljed politseile tuttava uimastiärika Laszloni. Viimane võtab Irise pantvangiks ja mõrvarühm peab kurjategija leidmiseks kasutama Ettrichi lemmiktuvi abi.