Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 29.05.2020

06:00 Baarikubjas (24/60) *

Jon Taffer satub endalegi ootamatult abielunõustaja rolli, kui ta üritab aidata sulgemisohus baari, mille abielupaarist omanikud on põhjalikult tülli pööranud. Jon mõistab kiiresti, et baari päästmiseks tuleb päästa ka omanike abielu.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (60)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (39)

Animasari

07:30 Cam ja Leon (49)
07:35 Pöörased jänesed (72)
08:00 Cam ja Leon (50)
08:05 Zak Storm (25)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (126)

Keskkooliõpilane kaotab ekskursiooni ajal teadvuse. Haiglas tekivad tal hallutsinatsioonid. Kui miski ei aita, otsustab House jälgida tema kognitiivseid mustreid.

11:00 Baarikubjas (25/60)

Raske õnnetuse tagajärjel aastaid oma baarist eemal olnud omanik pöördub abipalvega Jon Tafferi poole, et too vahepeal üle käte läinud töötajatele uuesti päitsed pähe paneks. Seda on aga tunduvalt lihtsam öelda kui teha.

12:00 Põrgulikud köögid (70) *

Gordon läheb appi vanale pererestoranile. Omanik hoiab kõvasti minevikust kinni ja ei käi restorani juhtimisest enam üle. Ta istub põhiliselt pitsaahju kõrval ja ei tea midagi sellest, mis toimub köögis ja söögisaalis. Kas Gordon suudab selles iganenud põrgus korra majja lüüa?

13:00 Kodutunne (134) *

Kairi elab oma viie lapsega majakeses, mis omal ajal ehitati kanalaks. Pere on ise ära teinud tohutu töö, kuid selleks, et põhjamaises talves sooja saada, tuli neil kodumaja kütta ööpäevaringselt ning elada pidevas tulekahjuohus. Kodutunne tegi toad soojaks ja täitis üksikema unistuse ilusast köögist.

14:00 Tüdruk nimega Elif (922)

Macide muretseb Hümeyra pärast. Melek üritab Elifi ilma dokumentiteta kooli sokutada. Safak teeb Emirhani ratta korda üheskoos minnakse parki. Melek nuputab viise, et peletada majaomaniku lähenemiskatseid.

15:00 Vana silla saladus (243)

Tristan toob Francisca koju. Soledad survestab Olmot. Severiano ähvardab Emiliat ja Alfonsot.

16:00 Betty New Yorgis (98/123)

Betty ja Joaquini vaheline side tugevneb. Armando leiab Betty üles. Bertha räägib Sofiale oma avastusest. Catalina üritab Bettyt lohutada. Ricardo on Marcela pärast endiselt mures. Mariana paneb oma sõbrannadele kaarte. Daniel ja Maria Lucia satuvad vaidlusesse.

17:00 Hingesugulased (503)

Paanika elektrijaamas. Sandhya saab teada, mida terroristid plaanivad.

18:00 Põrgulikud köögid (71)

Gordon läheb restorani Ms Jean’s, mille omanik on pensionärist õpetaja. Töötajate sõnul on omanik kuri ja seepärast hoiab ka kogukond restoranist eemale. Gordon avastab, et koht meenutab pigem hambaarsti ooteruumi kui õdusat restorani.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Laula mu laulu (14)

Täna on väga eriline õhtu, sest saatesse tuleb erikülaline - elav legend Voldemar Kuslap! Tema hitte nagu "Mustamäe valss" või "Õnnesoovid" oskab küllap iga eestlane kaasa laulda. Nüüd kuuleme neid Eesti estraadi kullafondi kuuluvaid laule aga Oti, Tõnise, Inese, Jaagupi, Lea, Jareki ja Birgiti enneolematus esituses. Muusikaline üllatus on varuks ka vanameister Kuslapil endal!

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Be Cool - Chili Palmer on tagasi! (Be Cool) FILM

Kassahitist krimikomöödia endisest mafioosost (John Travolta), kes on filmiärist tüdinud ja tahab ala vahetada. Kui Chili Palmeri muusikatöösturist sõber tapetakse, pakub ta end kohe lesele (Uma Thurman) äripartneriks, et talle omaste meetoditega väike plaadifirma tippu aidata. Paljulubav tulevane staar (Christina Milian) on olemas, nüüd on vaid vaja saada jagu tema endisest mänedzherist (Vince Vaughn), selle näitlejakarjäärist unistavast gei ihukaitsjast vene kõrilõikajatest ja ettearvamatust gangsta-produtsendist. Kõige selle juures peab Chili olema ettevaatlik, et ta isiklikus playlist'is ei tõuseks esikohale leinamarss!

23:50 Isade armee (Dad's Army) FILM

Tele-esilinastus! Komöödia Suurbritannia vapratest Walmington-on-Sea kodukaitse liikmetest. Kui Teine maailmasõda hakkab lõpule lähenema, külastab rühma imekaunis naisajakirjanik, keda nad kahtlustavad spioneerimises. Kas Walmington-on-Sea kodukaitsel avaneb lõpuks võimalus mõjutada oluliselt sõja kulgu? Film on valminud 1960ndate Briti samanimelise menuka komöödiasarja põhjal.

01:40 Hiline õitseja * (The Late Bloomer) FILM

Romantilise komöödia tele-esilinastus! Täiuslikku härrasmeest ja psühhoterapeuti Peter Newmansi (Johnny Simmons) peetakse tema peente maneeride ja libeda suhtlemise pärast lausa geiks. Kui tal diagnoositakse haruldane peakasvaja, käivitab ajuoperatsioon seni vagusi püsinud hormoonide möllu ja meest ootab ees pöörane puberteet ning tema isa rõõmuks muutub Peter järsku tavaliseks naistemaiaks teismeliseks. Nüüd ootab täiskasvanud meest ees ka seksuaalne küpsemine, kuid nii talle kui ka ta sõpradele on see väga pöörane muutus. Film ei sobi alaealistele.

03:15 Reporter *
04:05 Küladetektiivid (361)

Stadler ja Hansen peavad tutvuma troonide põneva maailmaga, et välja selgitada, kes tappis Friedrich Halleri.

04:50 Tuvikesed (205)

Peggy võidab bingos tuhat dollarit. Al ja tema meesteklubi valivad uut ametlikku õlut.

05:15 Dr House (126) *

Keskkooliõpilane kaotab ekskursiooni ajal teadvuse. Haiglas tekivad tal hallutsinatsioonid. Kui miski ei aita, otsustab House jälgida tema kognitiivseid mustreid.

06:30 Hingesugulased (415)

Santosh saabub haiglast koju. Ankur paljastab pere kahe poja ja minia rahalise afääri. Kõik püüavad end süüst puhtaks pesta. Santosh teeb Surajle etteheiteid.

07:20 Rizzoli ja Isles (82) *

Kui Bostoni rikaste ja kuulsate juveliir tapetakse, viib uurimine ühe Maura perekonnaliikmeni, mis omakorda viib saladuseni, mida Maura on pea kogu oma elu hoidnud.

08:15 Vana silla saladus (889) *

Francisca üritab avastada Inesi saladust. Conrado kardab Aurorat kaotada. Quintina üritab Amadeod aidata.

09:10 Pargid ja puhkealad *

Leslie kuuleb lugu oma ema vanast armastusest ja ta üritab nad valentinipäeval jälle kokku viia. Andy bänd peab esinema pensionäridele.

09:40 Taeva pisarad (62/115)

Cennet jälitab oma isa, et teada saada, kes ta ema on. Samal ajal üritab Melisa teda uuesti ära tappa. Mahir saab teada, et Melisa polegi Londonis. Melisa saadab Cenneti telefonist Selimile sõnumi nende asukohaga. Kaya saab sellest teada.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (28)

Rahuliku ja mediteeriva treeningu viib läbi külalistreener Anu Ruutu.

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (4)

Tüdrukud aktsepteerivad Robi uut suhet, aga tema naljad sotsiaalmeedias tekitavad pahandust. Krisil ja Kimil saab koos elamisest kõrini ja Kendall tunneb end üleliigsena

13:00 Betty New Yorgis (65/123)

Armando võtab Betty Miamisse kaasa. Kirg Marcela ja Ricardo vahel süttib uuesti. Hugo palub Inesital oma korteris lilli kasta, kuid naine satub seal Fabio ja ta naise peale. Efraín ja Jenny kohtuvad Charlie ja Sofiaga ööklubis.

14:00 Vene nukukesed (1/12) *

Uus tõsielusari võtab vaatluse alla New Yorgi rannarajoonis elavad vene perekonnad. Brighton Beachil resideeruv arvukas vene kogukond on suurimaid väljaspool endist Nõukogude Liitu. Sari jälgib erinevate põlvkondade omavahelist dünaamikat. Esimeses osas: Marina ämm osaleb vanaemade iludusvõistlusel ja ähvardab perele häbi teha. Diana ei julge emale öelda, et käib latiinoga kohtamas.

14:30 Vene nukukesed (2/12) *

Anastasia läheb uue elusuuna pärast emaga tülli. Renata ja Boris harjutavad uue restorani avamisel esinemiseks.

15:00 Üks eriline loomakliinik (24)

Newfoundlandi koer Billy tuuakse kohale Shotimaalt, et abi otsida ortopeediakirurg Noel Fitzpatrickult. Yorkshire`i terjer Barney vajab riskantset operatsiooni. Chihuahua Miranda omanik ei suuda operatsiooni osas otsusele jõuda.

16:00 Teine võimalus (5) *

Sigridly on tagasi Pärnu Kutsehariduskeskuses, kus teda ootavad kõik vanad halvad harjumused. Liina mees tahab, et ta lastega Soome koliks.

17:00 Rizzoli ja Isles (83)

Kolledzhiõpilase mõrva uurimine võtab kummalise pöörde, kui Jane ja Maura avastavad, et ta oli tervelt kolmkümmend kaks pruuti.

18:00 Vana silla saladus (890)

Aurora sõidab Madridi. Ines ja Bosco suudlevad. Micaela esitab Marianale oma nõudmised.

19:00 Pargid ja puhkealad

Leslie saab vihaseks, kui Ron võidab aasta naise auhinna projekti eest, mis oli tema idee. Tom püüab saada kokku tuhat dollarit, et investeerida kohalikku klubisse.

19:30 Kuidas??? (1/4) *

Alustab uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar.

20:00 Karvased kosilased (12) *

Kahe vahva tütre ema Nele on õrn ja heasüdamlik ingel, kes usub jätkuvalt armastusse ja on valmis seda otsima ka täiesti ootamatust kohast. Kas tema heasüdamlikkus sulatab kinniste eesti meeste südamed, selgub saates. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Suhtekunst (The Art of Us) FILM

Romantiline komöödia. Täiesti juhuslikult põrkavad tänavanurgal kokku kunstiajaloo professor Harper ja varjatud kunstiannetega Tom. Lööb sädemeid ja sõlmitakse tutvust. Tom hakkab Harperi koerakesega jalutusringe tegema, kuid peagi selgub, et Tomis on palju enamat peidus, mis naist köidab. Ühised teemad lähendavad Harperit ja Tomi ning ühel hetkel ei suuda nad enam teineteisele mõtlemata olla.

22:25 Minu kodu on parim (154)

Aiad võivad olla vägagi erinevad ning meeskonnad peavad tegema midagi erilist, et saate kohtunikele Wendyle ja Joe'le muljet avaldada.

23:40 Vallaline kaunitar: Kanada (4)

Õhus on jätkuvalt armastust. Jasmine reisib 11 peigmehekandidaadiga romantilisse Montreali. Kes meestest aga on saates niisama seiklemas ja kes soovib päriselt Jasmine´i südant võita?

01:00 Reporter *
01:50 Saatuslik veetlus (57)

Pärast alaealisi tüdrukuid jahtinud fotograafi mõrva, suundub teismeliste lesbipaar koos perega põgenemisreisile mängides „Thelmat ja Louise’i“.

02:35 Üks eriline loomakliinik (24) *

Newfoundlandi koer Billy tuuakse kohale Shotimaalt, et abi otsida ortopeediakirurg Noel Fitzpatrickult. Yorkshire`i terjer Barney vajab riskantset operatsiooni. Chihuahua Miranda omanik ei suuda operatsiooni osas otsusele jõuda.

03:25 Kardashianid (4) *

Tüdrukud aktsepteerivad Robi uut suhet, aga tema naljad sotsiaalmeedias tekitavad pahandust. Krisil ja Kimil saab koos elamisest kõrini ja Kendall tunneb end üleliigsena

04:10 Postimees.ee
06:45 Reporter *
07:45 Hensugusta SHOW (19) *

Hensugusta seikleb kõige-kõige radadel, mis tähendab seda, et saates võetakse ette kõige-kõigemad videod. Olgu nendeks siis äpardused, õnnestumised või niisama humoorikad seigad.

08:15 Kelgukoerad *

Edukate ärimeeste kontodelt kaovad miljonid kroonid, ilma et rahakad mehed ise seda kuidagi seletada oskaksid. Tõendid räägivad aga hoopis teist juttu kui ärimehed. Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) peavad leidma salapärase naise, kes paistab olevat kogu loo võti. Kelgu isiklik elu saab ootamatu hoobi.

09:15 Brooklyni jaoskond (9/22) *

Jake püüab süütajat, kes hävitas tema lemmikpitsarestorani. Amy on kade, kui kuuleb, et Rosa kutsuti teise jaoskonna politseikapteniks. Terry ja Gina teevad intervjuu ititöötajaga, kui jaoskonda tabab häkkerirünnak.

09:45 Brooklyni jaoskond (10/22) *

Amy korraldab oma korteris tänupühaõhtusöögi, et Holti tänada. Kellelegi ei meeldi tema söögid ja üks häda ajab teist taga. Jake peab aga hoopis lahkuma, et varast peale passida.

10:10 Chicago tuletõrje (47) *

Shay surmast vapustatud 51. depoo kollektiiv üritab eluga edasi minna, kuid see osutub ränkraskeks ülesandeks. Kui puhkust võtnud Severide pärast puhkuse lõppu enam tööle ei tule, otsustab murelik Casey teda otsima minna. Newhouse ajab samal ajal Millsi kadunud isa jälgi.

11:05 Gomorra (32) *

Enzo jõuku rünnatakse ning keevavereline mees vannub verist kättemaksu. Cirol õnnestub Enzo siiski maha rahustada ning koos hakatakse hauduma plaani, mis kasutaks vaenlaste nõrkusi nende vastu ära ning aitaks Enzol oma vanaisa kombel ristiisaks saada. Sari ei sobi alaealistele.

12:05 Komissar Rex

Kui tuvikasvataja Ettrich hakkab tegelema oma järjekordse kirjatuviga, on linnu kandamiks lõhkeaine ja mees hukkub plahvatuses. Marc, Niki ja Rex tutvuvad juurdluse käigus tuvikasvatajate maailmaga. Kui tapetakse Ettrichi poeg Gernot, kes elas koos narkomaanist tütarlapse Irisega, viivad jäljed politseile tuttava uimastiärika Laszloni. Viimane võtab Irise pantvangiks ja mõrvarühm peab kurjategija leidmiseks kasutama Ettrichi lemmiktuvi abi.

13:05 Hensugusta SHOW (20)

Hensugusta kummalised seiklused "kõige-kõigemas" maailmas jätkuvad.

13:35 Kuidas??? (1/4) *

Alustab uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar.

14:05 Must nimekiri (87) *

Rakkerühm avastab, et Maksukogujaks kutsutud legendaarne salamõrvar on palgatud Lizi kõrvaldama. Meeleheitel Reddington pöördub abipalvega Mr Kaplani poole, et too sõjakirve ajutiselt maha mataks ning aitaks tal Maksukogujat peatada. Endiselt Reven Wrighti kadumist uuriv Ressler satub aga agent Gale'i pihtide vahele.

15:05 Lõks (19) *

Jegori kurjategijate jõuk sooritab mitu ootamatut lööki Lebedevi ja Mirnõi legaalsetele ettevõtetele. Mirnõi satub raevu. Marina sõidab Pavlovka külla, kuid kohtub seal Lebedevi gängiga, kelle eest tal õnnestub põgeneda. Fokin mõistab, et kui ei võta vastu Mirnõi ettepanekut, ta lapselaps sureb. Silmus Lebedevi ümber tõmbub üha koomale.

16:05 Knight Rider

Michaeli endise paarimehe tütar saab autoavariis vigastada ja Michael otsustab sündmuskohalt põgenenud mehe üles otsida. Tõendid viivad professionaalsete kiirendajate jälile ja süüdlaseks osutub Mark Taylor, kelle hinge peal lasub veel mõni teinegi patt.

17:05 Chicago tuletõrje (48)

Leitnant Severide naaseb pärast pikka pausi tööle, kuid on silmnähtavalt liimist lahti, seades sellega ohtu nii enda kui ka oma kolleegide elud. Dawson valmistub oma uueks karjääriks Austini depoos, mille personal pole naistuletõrjuja tulekust sugugi vaimustatud.

18:00 Kelgukoerad

Ehitusplatsil juhtunud õnnetusest saab ootamatult tahtlik tapmine. Selgub, et kellelgi oli tõeliselt üllatav motiiv kuid see teadmine ei aita uurijaid kurjategijale kuidagi lähemale. Elviiral on taas põhjust oma testamenti muuta.

19:00 Brooklyni jaoskond (11/22)

Kui Holt saab mitu surmaähvardust järjest, tehakse Jake'ist tema isiklik ihukaitsja. Amy üritab meisterdada täiusliku jõulukaardi, et see Gina abiga Holtile anda. Terry käib psühholoogi juures, et tööle tagasi pääseda.

19:30 Brooklyni jaoskond (12/22)

Jake ja Rosa püüavad tabada kurikuulsa autovarga, kasutades selleks arvatava tunnistaja abi, kuid just too osutubki Pontiaci bandiidiks. Holt otsib kodu kahele kutsikale. Charles saab töökohustusi täites vigastada.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Tütart päästmas (Stolen) FILM

Märul. Meistervaras Will Montgomery (Nicolas Cage) vabaneb vanglast, kus ta veetis viimased 10 aastat. Peatselt võtab temaga ühendust kunagine "kolleeg" Jonah (Josh Lucas), kes on röövinud Willi teismelise tütre ja nõuab nende viimasest röövist saadud 10 miljonit dollarit. Probleem on selles, et seda raha ei ole enam...

22:30 Gomorra (33)

Enzol õnnestub oma vanaisa tsoon tagasi vallutada, kuid tema õnn jääb üürikeseks, sest ta kaldub Ciro poolt koostatud plaanist kõrvale. Genny kuuleb uudist, mis sunnib teda kiiresti Avitabilega midagi ette võtma. Ciro üritab selgusele jõuda, kellega liidu sõlmimine talle kõige kasulikum oleks. Sari ei sobi alaealistele.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:55 Knight Rider *

Michaeli endise paarimehe tütar saab autoavariis vigastada ja Michael otsustab sündmuskohalt põgenenud mehe üles otsida. Tõendid viivad professionaalsete kiirendajate jälile ja süüdlaseks osutub Mark Taylor, kelle hinge peal lasub veel mõni teinegi patt.

00:50 Postimees.ee