Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 26.05.2020

06:00 Baarikubjas (21/60) *

Jon Taffer lendab New Orleansi, et aidata hiljuti avatud baari, mis on juba tõsistesse raskustesse sattunud. Jon peab välja selgitama, kuidas õnnestus omanikul hea asukohaga baar vaid loetud kuudega põhja lasta.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (57)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (36)

Animasari

07:30 Cam ja Leon (43)
07:35 Pöörased jänesed (69)
08:00 Cam ja Leon (44)
08:05 Zak Storm (22)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (123)

House ja tema meeskond kiirustavad ravima vaevlevat kolledži jalgpallitähte ajal, kui too valmistub NFLi katseteks. Aga kui patsienti tabavad erinevate ja ebatavaliste sümptomite hood, on tiimil keeruline omavahel kokkuleppele jõuda, et kui efektiivselt teda ravida. Samal ajal tuleb haiglasse üllatuslikult külla Foremani vend Marcus.

11:00 Baarikubjas (22/60)

Jon Taffer asub päästma baari, kus tal tuleb sõdida lisaks jäärapäisele omanikule ka baari vallutanud prussakatega ning püsiklientidega, kel pole oma lemmikbaari probleemidest miskipärast sooja ega külma.

12:00 Köök (97) *

Maks loodab, et lapse sünd teeb võluväel nende suhte Vikaga korda, aga tundub, et läheb veel hullemaks. Eleonora palkab võrgutaja, et näiliselt koos olevat Katit ja Louisi lahku ajada. Sergo ja Fred otsustavad Kati sisse rääkida, et raha teenida. See osutub väga valeks otsuseks. Köögis toimub inventuur ja selgub, et kaduma on läinud uskumatult palju. Pikanäpumehed tõmmatakse liistule.

12:40 Kuuuurija (46) *

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab seekord luubi alla keerulise ja kurva lõpuga loo. Saade räägib mehest, kes tema lähedaste sõnul väidetavalt prokuratuuri ja politsei poolt surnuks menetleti.

13:30 Tüdruk nimega Elif (919)

Alev mõistab, et Safak tahab Jülide kätt paluda ja räägib Lemanile, et Jülide elab Safaki majas. Politsei vahistab Tariki. Seda kuuldes kavatseb Melek koos Elifiga mõisast lahkuda, kuid siis ähvardab neid tappa Tariki alluv Riza. Keremi ja Parla laulatuse katkestab püssilask.

15:00 Vana silla saladus (240)

Tristan ei suuda otsustada. Franciscal on üha halvem. Sebastian ei taha oma perega ära leppida.

16:00 Betty New Yorgis (95/123)

Eradetektiiv informeerib Armandot, et Betty on Miamis. Armando süüdistab Danieli mõrvalikkuses Indias toimunud tulekahju pärast. Charlie räägib Sofiale, et Efrain kavaldab oma mälukaotusega. Patricia andestab Nicolas’le. Marcela veenab Danieli, et ta peaks maksma oma võlad.

17:00 Hingesugulased (500)

Meena ja Santosh sepitsevad pettust. Sandhya sõidab esinema. Lalima taipab, et Suraj ei armasta teda.

18:00 Põrgulikud köögid (68)

Gordon sõidab Bostonisse Itaalia restorani La Galleria 33, mis kuulub riiakatele õdedele Ritale ja Lisale. Õed töötasid varem isa edukas restoranis ja asutasid siis oma äri, aga kliente sinna ei tulnud. Süüdi on selles aga halb ilm ja kõik teised, mitte nemad ise.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (5)

Sul on taskus mõni üksik penn, kuid kuklas vasardab unistus edukast ärimehe karjäärist Lõuna-Ameerikas. Mida sa teed? Täpselt nii sõitis Tallinna lähedalt pärit Kristjan 16 aastat tagasi üheotsapiletiga Peruusse ning seilab nüüd, pärast aastatepikkust ränka tööd, elumerel pärituules. Roald Johannson võtab ette pika teekonna Peruu pealinna Limasse, et mõista kuidas ühest Eesti kutist sai teisel pool maakera edukas alpakanahkade vabrikant!

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Krimi

Politseisaade.

22:00 Salakaup (Contraband) FILM

Tempokas põnevusfilm mehest, kes püüab kõigest väest hoida eemale oma eelmisest elust ning on valmis tegema mida tahes, et kaitsta oma peret. Chris Farraday (Mark Wahlberg) loobus kuritegelikust elust tükk aega tagasi. Paraku satub tema naisevend eluohtlikku pahandusse, kui rikub ära ühe narkotehingu, vihastades sellega välja oma halastamatu bossi Tim Briggsi (Giovanni Ribisi). Andy võla tasumiseks on Chris sunnitud pöörduma tagasi oma kunagise elukutse - salakaubaveo juurde. Pealtnäha lihtne plaan laguneb aga kiirelt koost ning Chris peab kasutama kogu oma roostes oskustepagasit, et pääseda välja julmade narkoparunite, meeleheitel kurjategijate, korrumpeerunud korravalvurite ja palgamõrvarite võrgust, enne kui tema naine (Kate Beckinsale) ja pojad ohtu satuvad.

00:10 Avameri 3 (Open Water 3: Cage Dive) FILM

Põnevusfilm. Kolm sõpra tahavad osaleda ekstreemses tõsieluseriaalis. Et sinna pääseda, kavatsevad nad filmida enda vaprust tõestava video, milles nad ujuvad koos haidega. Amatöörvideo filmimine võtab ootamatu ja eluohtliku pöörde, kui nad keset näljaste haide parve ookeani hulpima jäävad. Film ei sobi alaealistele.

01:40 Süvahavva

Saame teada, mis Roomase eelmisel sügisel Süvahavval hullumeelseks tegi. Feliks satub agentide küüsi, ta peab leidma lahenduse painavale arvutimurele. Ludwig avab oma mineviku ja põhjused, miks teda Süvahavva huvitab. Koos advokaadiga kombineerib Ludwig oma järgmist käiku. Takistusena ilmub tema teele äkki Roomas...

02:25 Rooli võim (201) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

02:50 Krimi *

Politseisaade.

03:15 Reporter *
04:05 Tuvikesed (195)

Ali lemmiksarja Psühhopaps näitamine lõpetatakse ja Al korraldab protesti märgiks streigi.

04:30 Tuvikesed (196)

Alil õnnestub esineda Senatis, et nõuda Psühhopapsi näitamise jätkamist.

05:10 Dr House (123) *

House ja tema meeskond kiirustavad ravima vaevlevat kolledži jalgpallitähte ajal, kui too valmistub NFLi katseteks. Aga kui patsienti tabavad erinevate ja ebatavaliste sümptomite hood, on tiimil keeruline omavahel kokkuleppele jõuda, et kui efektiivselt teda ravida. Samal ajal tuleb haiglasse üllatuslikult külla Foremani vend Marcus.

06:30 Hingesugulased (409)

Meena ema kingitud kee on kadunud ja ema kahtlustab, et see on varastatud. Chhavi kuri plaan hakkab nurjuma ja ta uued valed paljastuma.

07:20 Rizzoli ja Isles (79) *

Tapetakse Bostoni jaoskonna kriminalist ja hoolimata suurest leinast tuleb Jane’il uurida, miks nende kaastöötatja tapeti ja kas ta osales räpases mängus, millele esialgsed tsitõendid paistavad viitavat.

08:15 Vana silla saladus (886) *

Alfonso elab imekombel kuulitabamuse üle. Aurora otsustab ülikooli astuda. Bosco saab töödel rängalt viga.

09:10 Pargid ja puhkealad *

Ann otsustab Leslie ühe oma kolleegiga kokku viia, kuid kõik ei lähe plaanitult. Kui välja ilmub Anni vana sõber, muutub Mark suhte osas ärevaks.

09:40 Taeva pisarad (59/115)

Cennet päästab oma vanaema elu. Nilgün jätab mulje, et ta toetab Melisa ja Selimi abiellumist. Orhan soovitab kihlumispeo jaoks restorani, kus Cennet töötab. Cennet ja Selim on teineteist nähes endast väljas. Asjad võtavad tänu Nilgüni sekkumisele ootamatu pöörde.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (25)

Treeningkavas läheb vaja kummilinti, millega saab vastavalt oma treenitusele raskusastet reguleerida. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Kardashianid (1)

UUS! Ameerika ülipopulaarne tõsielusari värvikast Kardashianide ja Jennerite dünastiast. Asume Kardashianide argitoimetusi ja glamuurset elukorraldust näitama sealtmaalt, kus Kim Kardashiani ellu saabub kuulus muusik ja popartist Kanye West. Telepere vähemtähtsad liikmed pole ka Kimi õed Kourtney, Khloe, Kendall ja Kylie. Pere matrooniks on ärinaine ja ema Kris Jenner, kes abiellus kunagise kümnevõistleja Bruce Jenneriga. Tänaseks hetkeks on Bruce läbi teinud soovahetusoperatsiooni ja kannab nime Caitlyn.

13:00 Betty New Yorgis (62/123)

Betty palub Marianalt abi, et päästa ärisuhet härra Thompsoniga. Lisaks paneb ta ühe nende modelli V&M’i jäämisega nõustuma. Marcela kutsub Ricardo baari. Nende öö lõppeb väga ootamatus kohas. Armando viib Betty oma parima sõbra juurde. Jenny käitub Inesitaga halvasti ja muudab sellega Hugo vihaseks. Nicolas kutsub Patricia kohtingule.

14:00 Kuidas elad, Brad? * (Brad's Status) FILM

Komöödiafilm. Brad Sloan (Ben Stiller) on mees, kel on olemas kõik, mida õnneks tarvis - edukas äri ja armastav pere. Kui ta viib oma poja kolledzhitega tutvuma, kohtub mees enda kunagiste koolikaaslastega. Sõprade pimestav edu paneb Bradi tõsiselt kahtlema omaenese eluvalikutes…

16:00 Roaldi retked (4) *

Roald Johannson on oma retkedel jõudnud Lääne-Gruusiasse, Kutaisi linna, kus kohtub eestlastega, kes on oma elus teinud hämmastava kannapöörde. Nad jätsid oma senise töö seljataha ning hüppasid Tallinna ärimaailmast sõna otseses mõttes Kaukaasia mägedesse - puhuma elu sisse mahajäetud teeistandustele.

17:00 Rizzoli ja Isles (80)

Suure soodusmüügi ajal mõrvatakse naine, kuid mõrva pealtnägija ei suuda mõrvari nägu meenutada, mis see teeb uurimise tunduvalt raskemaks.

18:00 Vana silla saladus (887)

Francisca ei lase Auroral Boscot ravida. Nicolás naaseb koju. Regaladol on Hipolitole ettepanek.

19:00 Pargid ja puhkealad

Leslie ja James naudivad mitut head kohtingut ja Justin tuleb tagasi Pawneesse. Leslie otsustab talle mulje avaldamiseks enda juures õhtusöögi korraldada.

19:30 Kodutunne (133) *

Jaanise ametiks on päästa elusid. Koos abikaasa Kristiinaga kasvatavad nad Torma vallas Leedil kuute last ja hoiavad elus Jaanise lapsepõlvetalu. Kuid Eesti Vabariigis pole päästjate palgad kahjuks piisavad, et noor pere saanuks enne talve valmis sooja WC-vannitoa. Kodutunne tuli appi.

20:30 Lämmatav emaarm

Dokumentaalsaade vaatab lähemalt, kuidas käib elu peredes, kus vanemad on valmis tegema mida iganes, et oma võsukestele rõõmu valmistada või neile tulevikus edukas elu tagada. Miljonär Irene usub, et teab paremini, mida tahab tema 16-aastane tütar, investor Bobby teeb tütrest oma koopiat ja Polly lapsed on nii ära hellitatud, et ootavad iga päev emalt kingitust.

21:30 Saleduse saladused

Kiirdieedi pidajad Amber ja Roisin soovivad lõpupeol olla oma parimas vormis. Kujumuutjaid Gerryt ja Leightonit on ees ootamas Leightoni pulmapäev ja elumuutjateks on Janet ja Carol, kes peavad karnevali ajaks saledamaks saama. Xand uurib, kas kaalulangusele aitavad kaasa veeni süstitavad vitamiinid ja platsentast valmistatud kapslid.

22:30 Minu kodu on parim (151)

Järelejäänud meeskonnad peavad naasma oma kodudesse ning kõigest 24 tunni jooksul ühe tsooni omal soovil ümber ehitama. Valede valikute tegemine läheb seega kalliks maksma.

23:35 Vallaline kaunitar: Kanada (1)

Armastust asub otsima 27-aastane kanadalanna, juuksur Jasmine Lorimer. Jasmine on rõõmsameelne väikelinna tüdruk, vaba hing, kes on küll armuelus kõrvetada saanud, kuid valmis siiski oma hirmud kõrvale heitma, et leida mees, kes jääks elu lõpuni ta kõrvale. Nüüd ootavadki teda 20 poissmeest, kelle ainus soov on võita Jasmine'i süda.

01:00 Reporter *
01:55 Saatuslik veetlus (54)

Pitsaketi tapjalik juhataja tahab kätte maksta terrori ja mõrvaga koos oma perversse uue pruudiga, kes tükeldab rõõmuga värskeid ohvreid.

02:45 Kardashianid (1) *

UUS! Ameerika ülipopulaarne tõsielusari värvikast Kardashianide ja Jennerite dünastiast. Asume Kardashianide argitoimetusi ja glamuurset elukorraldust näitama sealtmaalt, kus Kim Kardashiani ellu saabub kuulus muusik ja popartist Kanye West. Telepere vähemtähtsad liikmed pole ka Kimi õed Kourtney, Khloe, Kendall ja Kylie. Pere matrooniks on ärinaine ja ema Kris Jenner, kes abiellus kunagise kümnevõistleja Bruce Jenneriga. Tänaseks hetkeks on Bruce läbi teinud soovahetusoperatsiooni ja kannab nime Caitlyn.

03:30 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (410)

Meenakshi ema paljastab, kust ta kee ostis ja on jahmunud, et see nüüd varastatud on. Ankur ja Suraj klaarivad oma suhteid. Ankur on väga pahane, et Sandhya kodust minema aeti.

06:45 Reporter *
07:45 Hensugusta SHOW (16) *

Hensugusta sukeldub taas pöörasesse koduvideote maailma. Üks on kindel - Hensugusta eest ei jää mitte ükski piinlik ja naljakas olukord saladuseks!

08:15 Kelgukoerad *

Kodumaise krimisarja kolmandas osas tabab uurijaid Posti (Ivo Uukkivi) ja Kõstat (Mait Malmsten) ohtlikult ebameeldiv üllatus. Palgamõrvari tabamine sõltub mehest, kellega komissar Kelk ja tema uurijad ei saa ega taha koostööd teha… Teistes osades Kalju Komissarov, Ita Ever, Madis Milling, Kadri Adamson jpt.

09:15 Brooklyni jaoskond (3/22) *

Jake'il on käsil palju lahendamata juhtumeid ja keegi ei taha teda aidata, sest nii võib ebaõnn edasi kanduda. Amy kutsub Rosa ja Gina appi, kui Holt saadab ta riskinoorte programmiga tegelema.

09:45 Brooklyni jaoskond (4/22) *

Jake flirdib kuriteopaigas ilusa kohtueksperdiga ja seepärast jääb lahkamisraport venima. Politsei kunstnik on haiguslehe võtnud, kuid selgub, et Jeffordsil on kunstnikuannet.

10:10 Chicago tuletõrje (44) *

Casey ja Dawson võtavad vaba päeva, et aidata heategevusliku Chicago maratoni korraldajaid. Nende plaan läheb aga vett vedama, kui kogu Chicagot raputab võimas plahvatus, mille käigus jääb kadunuks ka üks 51. depoo töötaja.

11:05 Baarikubjas (14/20) *

Jon Taffer aitab läbi viia imagomuutust baaris, kus toimus paar aastat tagasi võigas mõrv. Ent peagi selgub, et baari halva maine taga pole ainult seal toimunud verised sündmused, vaid ka omaniku saamatus.

12:05 Komissar Rex

Kui tapetakse supermarketi kassiir, viitavad kuriteopaigalt leitud sõrmejäljed politsei vanale tuttavale Erwin Schusterile. Marc ja Niki ei saa Schusterit siiski vahistada, sest mees istub parajasti röövmõrva eest trellide taga. Peagi õnnestub mõrvarühmal selgitada, et Schuster pidas kirjavahetust paljude naistega. Mehe arvukate sõbrannade hulgast äratab tähelepanu kioskimüüja Elli Lischka, kellel hakkab Rexi abiga silma peal hoidma Kunz.

13:05 Hensugusta SHOW (17)

Pöörane klipisaade läheb Hensugusta juhtimisel edasi! Sel korral kaevame välja kõige piinlikumad koduvideod.

13:35 Cool D - erilised reisihetked (1/2) *

Ajal, mil reisimine on ohtlik ja tekitab ärevust, on mõistlik saata maailma avastama inimesed, kes on selleks pikalt valmistunud. Eesti räpi raudvara Cool D on oma kaamera ja mikrofoniga läbinud suure osa maailmast!

14:05 Miami SWAT (2/6) *

Kui erirühm läbiotsimiskäsuga tööle asub, teeb vastvärvatud liige kollanoka vea. Nüüd peab ta ennast tõestama, et taas oma üksuse usaldus pälvida.

15:05 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (22) *

Kuigi rassieralduspoliitika lõpetati USA-s ametlikult juba 60ndatel aastatel, pole see reaalsuses kuskile kadunud. Ross Kemp külastab rokenrolli sünnilinna Memphist, kus mustanahalised ja valged elavad otsekui paralleelmaailmades ning kus pikalt pinna all hõõgunud pinged ähvardavad viimaks valla pääseda.

16:05 Knight Rider

Elektroonika geenius David Halston kavatseb röövida föderaalpanka ja vabastab vanglast oma väikese raadiokujulise roboti ja kaugjuhitava auto abil C.J. Jacksoni. Michaeli ja Devoni ainsaks niidiotsaks selles juhtumis on roboti keskseade ja Michael külastab abi saamiseks Fondi endist mehaanikut Bonniet ning kohtub tema mentori David Halstoniga, kellest saab peagi peamine kahtlusalune.

17:05 Chicago tuletõrje (45)

Pikalt ja põhjalikult ette valmistunud Dawson läheb tuletõrjujaeksamit kordama, kuid ootamatu väljakutse lööb tema plaanid sassi. Leitnant Severide peab kantseldama päästerühma uut entusiastlikku liiget Ricki ning Shayle saabub kutsumata külaline.

18:00 Kelgukoerad

Krimisarja neljandas osas peavad uurijad Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) lahendama Koplis toimuva mõrvajuhtumi, kus purjus mees tapab peretüli käigus oma abikaasa. Esmapilgul labaselt lihtne lugu võtab ootamatu pöörde kui kohtuekspert teeb lahangu käigus üllatava avastuse…

19:00 Brooklyni jaoskond (5/22)

Eriosakonna uurija hüüdnimega Raisakotkas (Dean Winters) võtab au endale Jake'i mõrvajuhtumi lahendamise eest. Jake asub koos terve jaoskonnaga enne teda mõrvarelva otsima.

19:30 Brooklyni jaoskond (6/22)

Halloween on jaoskonnas alati toimekas aeg. Amy tõmbab kostüümi selga, et koos Charlesiga tänavale agenditööd tegema minna. Jake veab Holtiga kihla, et jõuab enne südaööd tema ordeni varastada.

20:00 Eestlased Dubais (3)

Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.

20:30 Film 43 (Movie 43) FILM

See mustast huumorist pakatav linateos on mõeldud kõigile, keda on ära tüüdanud naiivsevõitu romantikafilmid! Mitmete tuntud lavastajate koostöös valminud komöödiakogumik sisaldab erinevaid lühilugusid, mida ühendavad allapoole vööd naljad ja siivutult krõbe huumor!

22:30 Baarikubjas (15/20)

Jon Taffer asub päästma urkabaari, mille omaniku käitumine on peaaegu kõik kliendid baarist eemale peletanud. Jon soovib, et omaniku tütar baari juhtimise üle võtaks, ent praegune omanik pole ideest sugugi vaimustuses.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:55 Knight Rider *

Elektroonika geenius David Halston kavatseb röövida föderaalpanka ja vabastab vanglast oma väikese raadiokujulise roboti ja kaugjuhitava auto abil C.J. Jacksoni. Michaeli ja Devoni ainsaks niidiotsaks selles juhtumis on roboti keskseade ja Michael külastab abi saamiseks Fondi endist mehaanikut Bonniet ning kohtub tema mentori David Halstoniga, kellest saab peagi peamine kahtlusalune.

00:50 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Kui tapetakse supermarketi kassiir, viitavad kuriteopaigalt leitud sõrmejäljed politsei vanale tuttavale Erwin Schusterile. Marc ja Niki ei saa Schusterit siiski vahistada, sest mees istub parajasti röövmõrva eest trellide taga. Peagi õnnestub mõrvarühmal selgitada, et Schuster pidas kirjavahetust paljude naistega. Mehe arvukate sõbrannade hulgast äratab tähelepanu kioskimüüja Elli Lischka, kellel hakkab Rexi abiga silma peal hoidma Kunz.