Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 25.05.2020

06:00 Baarikubjas (20/20) *

Oma alguaegade edust joobunud baariomanik peab end endiselt geniaalseks ärimeheks, kuigi tema baar on juba pikka aega kahjumis. Jon Taffer peab mehe maa peale tagasi tooma enne, kui tema baar lõplikult suletakse.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (56)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (35)

Animasari

07:30 Cam ja Leon (41)
07:35 Pöörased jänesed (68)
08:00 Cam ja Leon (42)
08:05 Zak Storm (21)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:09 Dr House (122)

Tiim asub tegelema kaunitarist Valerie'ga, keda kimbutavad ootamatud rängad valuhood. Kõik mehed on Valerie ilust ja sarmist lummatud ning Kolmteist peab üksi kehastuma mõistuse hääleks, et patsiendi tegelikus probleemis selgusele jõuda.


11:00 Baarikubjas (21/60)

Jon Taffer lendab New Orleansi, et aidata hiljuti avatud baari, mis on juba tõsistesse raskustesse sattunud. Jon peab välja selgitama, kuidas õnnestus omanikul hea asukohaga baar vaid loetud kuudega põhja lasta.


12:00 Põrgulikud köögid (66) *

Gordon Ramsay on aidanud paljude allakäinud söögikohtade taset tõsta ja andnud nende omanikele nõu edu saavutamiseks. Ramsay külastab uuesti kolme restorani ja selgub, kas on edusamme tehtud või ollakse taas probleemidega silmitsi.

13:00 Tallinna panoraam (17) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (918)

Vildan näeb, et Caglar helistab Parlale. Macide tahab Parla ja Keremi pulmad edasi lükata Mustafa matuste pärast. Caglar saab teada Parla saladuse.

15:00 Vana silla saladus (239)

Francisca elu on ohus. Don Anselmo hoiatab Pepat. Severiano palub Emilialt uut võimalust.

16:00 Betty New Yorgis (94/123)

Efrain tahetakse haiglast välja kirjutada. Ohvriterohke vaibavabriku põleng Indias on endiselt päevakorral. Maria Lucia ähvardab Danieli kohtuga. Inesil ei jätku julgust Hugole Romina kohta tõtt rääkida. Mariana on väsinud kõikide saladuste hoidmisest. Betty on jätkuvalt Miamis.

17:00 Hingesugulased (499)

Sandhya sokutab end tantsuetendusse, et infot hankida. Suraj hakkab taipama, et kihlus ei toimugi Sandhyaga.

18:00 Põrgulikud köögid (67)

Ramsay külastab Spanish Pavillioni, mida juhtisid kaks venda, kes tegid köögist oma lahinguvälja. Seejärel astub läbi Kingston Cafest, mille omanik oli igasuguste muutuste vastu ja viimasena põikab sisse La Fritesse, kus pereliikmete vaheline rivaalitsemine ei lasknud restoranil korralikult toimida. Kuidas läheb neil restoranidel täna? On nad kenasti rajal või sama põrgulikud kui varem?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kuuuurija (46)

Katrin Lusti ajakirjanduslik telemagasin võtab seekord luubi alla keerulise ja kurva lõpuga loo. Saade räägib mehest, kes tema lähedaste sõnul väidetavalt prokuratuuri ja politsei poolt surnuks menetleti.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Robin Hood (Robin Hood) FILM

Ajalooline suurejooneline seikluspõnevik, mis põhineb Robin Hoodi legendil. Pärast raskeid lahinguid saabub ammukütt Robin Longstride (Russell Crowe) taas Inglismaale, kus ta avastab, et Nothinghami sheriff hoiab rahvast hirmu all. Sellisel raskel ajal, kus inimesed kannatavad korruptsiooni ja türannia all, vajab Inglismaa vaid üht - kangelast, kes juhiks rahvast võitluses vabaduse eest ja aitaks taastada õigluse.

00:15 Oht avamerel (The Reef) FILM

Põnevik seltskonnast, kes lähevad mõnusale paadireisile, mis peagi muutub õudusunenäoks. Meeldiv merereis saab ootamatu pöörde, kui seltskond seilab paadiga vastu riffi ning paat kummuli keerab. Lootusetus seisus keset avamerd otsustavad nad hakata ujuma lähima saareni, kuid neid asub jälitama näljane valgehai ning reisiseltskond hakkab ükshaaval kahanema... Film ei sobi alaealistele.

01:45 Pärast päikeseloojangut * (After the Sunset) FILM

Põnevuskomöödia tippvaraste paarist ja FBI agendist, kes ei mõtlegi neile armu anda. Max (Pierce Brosnan) ja tema seksikas kaaslanna Lola (Salma Hayek) röövivad ühe maailmakuulsatest Napoleoni briljantidest ja kavatsevad ennast selle varandusega Bahamale sisse seada. FBI agent Stan (Woody Harrelson) on aga veendunud, et vargad ei suuda näppe eemal hoida ka 70 miljonit dollarit maksvast teisest Napoleoni briljandist, eriti veel kui see tuuakse otse röövlite kodusadamasse...

03:15 Kuidas??? (1/4) *

Alustab uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar.

03:40 Reporter *
04:30 Tuvikesed (193)

Ali suur suu toob palliplatsile tagasi Polki keskkooli ja nende vanade rivaalide kunagised jalgpallikuulsused, sealhulgas Ali enda.

05:10 Dr House (122) *

Tiim asub tegelema kaunitarist Valerie'ga, keda kimbutavad ootamatud rängad valuhood. Kõik mehed on Valerie ilust ja sarmist lummatud ning Kolmteist peab üksi kehastuma mõistuse hääleks, et patsiendi tegelikus probleemis selgusele jõuda.

06:30 Hingesugulased (407)

Santoshi palvel helistab Sooraj Sandhyale, et kutsuda ta Meenakshi beebipeole. Mohit toob ettemakstud palga eest perele kingitusi, kuid Emilyt paneb see muretsema, et Mohit Ankuri ettevõttes tööle hakkas.

07:20 Rizzoli ja Isles (78) *

Kurikuulsa varga mõrv lennutab Jane ja Maura kunstivaraste maailma ja Jane’il tuleb tegemist teha tüütu föderaalagendiga, kes huvitub tema juhtumist.

08:15 Vana silla saladus (885) *

Conrado pakub Davidile kodu. Amadeo räägib Quintinale oma saladuse. Aurora ei soovi enam abielluda.

09:10 Pargid ja puhkealad (18) *

Leslie satub jõuluskandaali keskmesse ja on sunnitud ennast ajakirjanike eest peitma, kuigi peaks samal ajal talvise muinasjutumaa festivali promoma. Ron asendab Lesliet ühe päeva ning avastab, kui palju tööd Leslie teeb.

09:40 Taeva pisarad (58/115)

Arzu tahab Mahiri ja Melisaga reisile minna, aga Melisa pole nõus. Kaya jätkab Arzu hirmutamist. Mahir satub õnnetusse. Orhan läheb Cenneti töö juurde. Kaya on nõus Arzu rahule jätma, aga ainult ühel tingimusel. Arzule see tingimus ei meeldi. Melisa tunnistab purjus peaga Selimi sõbrale oma teo üles.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.


11:15 Trennispikker (24)

Kahe lisaraskusega üldkehatreening. Treener Egle Eller-Nabi.


11:45 Top Shop
12:00 Punapaela selts (28/28)

Lleo külastab Benito venda. Punapaelad jätavad lapsepõlvega hüvasti. Benitol on Lleole viimane palve.

13:00 Betty New Yorgis (61/123)

Marcela ja Betty ootavad Armandot. Nad korraldavad talle koos stseeni sotsiaalvõrgustikus ilmunud foto pärast. Moemajas esitletakse Fiorellat, kellest peab saama härra Thompsoni uue kampaania esimodell. Kahjuks muutub aga esitlusel Marcela modelli peale armukadedaks. Efrainil on pahandusi. Nicolás tahab oma firmat asutada.

14:00 Stileto vendeta (107) *

Merve korraldab oma sõpradele oma uues majas õhtusöögi. Nilay on oma ema pärast mures. Oya saab mõrvariista kohta midagi tähtsat teada. Õhtu lõppeb sellega, et Serhan ja Kerimi vahelised pinged keevad üle. Merve on Kerimi peale äärmiselt vihane.

15:00 Stileto vendeta (108) *

Oya läheb koos Nilayga nende koju filmi vaatama. Merve tahab Kerimile kätte maksta õhtusöögil toimunu pärast. Serhan ja Oya on kurvad, et nad lahus peavad olema. Nad tunnevad, et nad peavad selle suhtes midagi ette võtma.

16:00 Ehitame! (5) *

Jagame infot toodete ja teenuste kohta, mis on seotud ehitamise, remondi, sisustamise ning kinnisvaraga. Saatejuht Leanika Järve.

16:30 Tuhat tervist (50) *

Ravimtaimedes on suur jõud: teeme selgeks, kuidas nende abil kõige sagedasemaid tervisemuresid leevendada. Uurime, kes ja miks kannatavad hüpertoonia käes. Teeme puust ja punaseks, millised ravimid tuleb apteeki tagasi viia. Oma tervisest räägib disainer Marilin Sikkal.

17:00 Rizzoli ja Isles (79)

Tapetakse Bostoni jaoskonna kriminalist ja hoolimata suurest leinast tuleb Jane’il uurida, miks nende kaastöötatja tapeti ja kas ta osales räpases mängus, millele esialgsed tsitõendid paistavad viitavat.

18:00 Vana silla saladus (886)

Alfonso elab imekombel kuulitabamuse üle. Aurora otsustab ülikooli astuda. Bosco saab töödel rängalt viga.

19:00 Pargid ja puhkealad

Ann otsustab Leslie ühe oma kolleegiga kokku viia, kuid kõik ei lähe plaanitult. Kui välja ilmub Anni vana sõber, muutub Mark suhte osas ärevaks.

19:30 Roaldi retked (4) *

Roald Johannson on oma retkedel jõudnud Lääne-Gruusiasse, Kutaisi linna, kus kohtub eestlastega, kes on oma elus teinud hämmastava kannapöörde. Nad jätsid oma senise töö seljataha ning hüppasid Tallinna ärimaailmast sõna otseses mõttes Kaukaasia mägedesse - puhuma elu sisse mahajäetud teeistandustele.

20:30 Kuidas elad, Brad? (Brad's Status) FILM

Komöödiafilm. Brad Sloan (Ben Stiller) on mees, kel on olemas kõik, mida õnneks tarvis - edukas äri ja armastav pere. Kui ta viib oma poja kolledzhitega tutvuma, kohtub mees enda kunagiste koolikaaslastega. Sõprade pimestav edu paneb Bradi tõsiselt kahtlema omaenese eluvalikutes…

22:30 Minu kodu on parim (150)

Claire'i ja Hagani tilluke kodu tegi sõna otseses mõttes läbi suure muutuse ning kohtunikud peavad otsustama, kes on esimene meeskond, kelle teekond saates läbi saab.

00:10 Poissmees: Uus-Meremaa (56)

Vallalised kaunitarid tulevad tagasi stuudiosse, et rääkida suud puhtaks. Claudia kohtub uuesti Zaciga. Zac ja Viarni räägivad oma tulevikuplaanidest.

01:15 Reporter *
02:00 Saatuslik veetlus (53)

Taaslavastuslik dokumentaalsari Ameerika jõhkratest kiremõrvadest, mille on põhjustanud armukadedus, saamahimu või kättemaks.

02:50 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (408)

Sandhya on kodust minema aetud, aga Meena beebipeole tuleb ikkagi ja tekitab naabrites suurt ärevust. Arun ei suuda talle andestada.

06:45 Reporter+ *
07:15 Rooli võim (201) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:40 Hensugusta SHOW (15) *

Hensugusta show jätkub taas suure sõnamängu lainetel. Pöörane seiklus tähestikus jätkub!

08:15 Kelgukoerad *

Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) saavad vihje ulatusliku narkoveo kohta. Samal ajal sureb ootamatult kriminaalse taustaga transpordiärimees ning hargnema hakkab ootamatute pööretega ohtlik lugu kus keegi pole tegelikult see, kellena ta esmapilgul näib ning laipu tekib järjest juurde.

09:15 Brooklyni jaoskond (1) *

Brooklyni politsei 99. jaoskonda tuleb uus juht Raymond Holt, kes erinevalt eelmisest juhist suhtub töösse väga tõsiselt. See valmistab suurt meelehärmi jaoskonna töötajatele - andekale, ent muretule uurijale Jacob Peraltale (Andy Samberg) ja pedantlikule Amy Santiagole (Melissa Fumero). Uurija Charles Boyle üritab samas kutsuda kohtama lakoonilist Rosa Diazi.

09:45 Brooklyni jaoskond (2) *

Kui Jake tööle hilineb, sokutab Holt talle grafitikunstniku püüdmise tööotsa, kuid Jake peab seda endale alandavaks. Kuid siis selgub, et kahtlusalune on asepolitseiülema poeg. Jaoskonda külastab Gina sensitiivist sõber.

10:10 Chicago tuletõrje (43) *

Dawsonile tuuakse kadett Jonesi hüvastijätukiri, mille sisu aitab tal tuletõrjujatööd hoopis uues valguses näha. Severide hakkab uurima Dave Bloomi tausta, et teada saada, kas eluga jänni jäänud päästja räägib temaga juhtunud tööõnnetuse kohta ikka täit tõtt.


11:05 Gomorra (30) *

Gennaro ja Ciro teavad, et Enzo jõugust ei piisa kogu Napoli allilmaga sõdimiseks ning sõbrad pöörduvad Scianeli poole, et nende kunagine vaenlane neile nüüd abikäe ulataks. Ent Scianelil on Napoliga omad plaanid. Sari ei sobi alaealistele.


12:05 Komissar Rex

Kurjategija kalduvustega Iris Konrad meelitab vennad Kurt ja Walter Sedlaceki juveeliäri röövima. Kui poeomanikul õnnestub häiret anda, tulistab Kurt juveliiri ja Iris põgeneb koos saagiga lähimasse kohvikusse. Rexi abiga naine peagi vahistatakse. Irise kuriteokaaslased röövivad Marci sünnipäevapeoks valmistuva Niki ja nõuavad Irise vabastamist. Kuigi Iris lubab politseiga koostööd teha, on kavalal naisel varuks ootamatud trikid.

13:05 Hensugusta SHOW (16)

Hensugusta sukeldub taas pöörasesse koduvideote maailma. Üks on kindel - Hensugusta eest ei jää mitte ükski piinlik ja naljakas olukord saladuseks!

13:35 Ziguliga idablokis (7) *

Jätkub ringsõit Odessa ümbruses, kus külastatakse kohalikku turgu ja kuulsat veinitehast. Ühes Musta Mere äärses külakeses saadakse aga tuttavaks norrakaga, kes on Ukrainas elanud juba 13 aastat.

14:05 Ekstreemspordi jälgedes (3/6) *

Red Bulli ekstreemspordisarjade ajalugu tutvustav sari käsitleb sel nädalal motokrossi ning jutustab vaatajatele, kuidas 1990. aastate motokrossivõistluste võitude tähistamisest kasvas peagi välja lausa omaette spordiala.

14:35 Krimi *

Politseisaade.

15:05 Tokyo OM stardiloendus (30/60) *

Kas mägijalgrattur Jenny Rissveds teeb Tokyos kaasa? Eliud Kipchoge jookseb maratoni ajaga alla kahe tunni. Võrkpalli mängitakse Tokyos uues spordihallis ning Rafaela Silva võitleb judoturniiri asemel hoopis kohtus.

15:35 Tokyo OM stardiloendus (31/60) *

Kas Keenia keskmaajooksja Michael Rudisha suudab tõusta kõigi aegade parimate sekka? Carolina Marin kavatseb Tokyo OMilt järjekordse kuldmedali võita. Olümpiamängude korralduskomitee muretseb jätkuvalt mängude ajakava pärast.

16:05 Knight Rider

Endised partnerid, kellest on nüüdseks saanud konkurendid, kahtlustavad teineteist hinnaliste masinate vargustes oma ehitusplatsidelt. Michael ja Kitt lähevad asja uurima ja avastavad peagi, et varguste taga on hoopiski keegi kolmas, kes on nüüd võtnud nõuks nad kõrvaldada ja karjääri elusalt maha matta.

17:05 Chicago tuletõrje (44)

Casey ja Dawson võtavad vaba päeva, et aidata heategevusliku Chicago maratoni korraldajaid. Nende plaan läheb aga vett vedama, kui kogu Chicagot raputab võimas plahvatus, mille käigus jääb kadunuks ka üks 51. depoo töötaja.

18:00 Kelgukoerad

Kodumaise krimisarja kolmandas osas tabab uurijaid Posti (Ivo Uukkivi) ja Kõstat (Mait Malmsten) ohtlikult ebameeldiv üllatus. Palgamõrvari tabamine sõltub mehest, kellega komissar Kelk ja tema uurijad ei saa ega taha koostööd teha… Teistes osades Kalju Komissarov, Ita Ever, Madis Milling, Kadri Adamson jpt.

19:00 Brooklyni jaoskond (3/22)

Jake'il on käsil palju lahendamata juhtumeid ja keegi ei taha teda aidata, sest nii võib ebaõnn edasi kanduda. Amy kutsub Rosa ja Gina appi, kui Holt saadab ta riskinoorte programmiga tegelema.

19:30 Brooklyni jaoskond (4/22)

Jake flirdib kuriteopaigas ilusa kohtueksperdiga ja seepärast jääb lahkamisraport venima. Politsei kunstnik on haiguslehe võtnud, kuid selgub, et Jeffordsil on kunstnikuannet.

20:00 Cool D - erilised reisihetked (1/2) *

Ajal, mil reisimine on ohtlik ja tekitab ärevust, on mõistlik saata maailma avastama inimesed, kes on selleks pikalt valmistunud. Eesti räpi raudvara Cool D on oma kaamera ja mikrofoniga läbinud suure osa maailmast!

20:30 Miami SWAT (2/6)

Kui erirühm läbiotsimiskäsuga tööle asub, teeb vastvärvatud liige kollanoka vea. Nüüd peab ta ennast tõestama, et taas oma üksuse usaldus pälvida.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (22)

Kuigi rassieralduspoliitika lõpetati USA-s ametlikult juba 60ndatel aastatel, pole see reaalsuses kuskile kadunud. Ross Kemp külastab rokenrolli sünnilinna Memphist, kus mustanahalised ja valged elavad otsekui paralleelmaailmades ning kus pikalt pinna all hõõgunud pinged ähvardavad viimaks valla pääseda.

22:30 Baarikubjas (14/20)

Jon Taffer aitab läbi viia imagomuutust baaris, kus toimus paar aastat tagasi võigas mõrv. Ent peagi selgub, et baari halva maine taga pole ainult seal toimunud verised sündmused, vaid ka omaniku saamatus.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:55 Knight Rider *

Endised partnerid, kellest on nüüdseks saanud konkurendid, kahtlustavad teineteist hinnaliste masinate vargustes oma ehitusplatsidelt. Michael ja Kitt lähevad asja uurima ja avastavad peagi, et varguste taga on hoopiski keegi kolmas, kes on nüüd võtnud nõuks nad kõrvaldada ja karjääri elusalt maha matta.

00:50 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Kurjategija kalduvustega Iris Konrad meelitab vennad Kurt ja Walter Sedlaceki juveeliäri röövima. Kui poeomanikul õnnestub häiret anda, tulistab Kurt juveliiri ja Iris põgeneb koos saagiga lähimasse kohvikusse. Rexi abiga naine peagi vahistatakse. Irise kuriteokaaslased röövivad Marci sünnipäevapeoks valmistuva Niki ja nõuavad Irise vabastamist. Kuigi Iris lubab politseiga koostööd teha, on kavalal naisel varuks ootamatud trikid.