Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 24.05.2020

06:10 Mu kallis maakodu (Sweet Home Carolina) FILM

Romantikafilm! Diane on suurlinnas eluraskuste all ägav üksikema. On hetki, mil kogu maailm näikse tema vastu olevat. Kui asjalood enam hullemaks minna justkui ei saa, tuleb Diane´ile aga uudis kodukoha päranduse asjus. Naine otsustab oma tütred kaasa pakkida ja aastaks väikelinna kolida. Ilma igasuguste ootusteta ja lausa skeptiliselt tehakse ajutine elukohavahetus, mis osutub aga peagi elumuutvaks.

07:40 A-X-L * (Miles) FILM

Seiklusfilmi tele-esilinastus! A-X-L on ülisalajane sõjalistel eesmärkidel loodud tehis-intellektiga robot-koer. Kuid ühel katsel läheb midagi valesti… Koera leiab kõrbes kondav Miles (Alex Noustaedter), kes suudab roboti aktiveerida. Nende vahel areneb eriline sõprus, nad toetavad teineteist igati. Kuid teadlased soovivad iga hinna eest väärtuslikku looma tagasi saada ning Miles ja Sara (Becky G) astuvad A-X-L’i kaitseks välja.

09:30 Kuidas??? (1/4)

Alustab uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar.

10:00 Õhtu parimad palad (52)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

11:00 Roaldi retked (4) *

Roald Johannson on oma retkedel jõudnud Lääne-Gruusiasse, Kutaisi linna, kus kohtub eestlastega, kes on oma elus teinud hämmastava kannapöörde. Nad jätsid oma senise töö seljataha ning hüppasid Tallinna ärimaailmast sõna otseses mõttes Kaukaasia mägedesse - puhuma elu sisse mahajäetud teeistandustele.

12:00 Kuuuurija (45) *

Tänases Kuuuurija saates räägime härrast nimega Jüri Krebets, kes kaotas segastel asjaoludel oma Puumarketi aktsiad ja on nüüd pettunud Eesti pankades, advokaatides ning kohtusüsteemis.

12:55 Sinuga koos (4)

Sinuga koos on meelelahutuslik telesaade, mille on ellu kutsunud hetkel Eestis ja kogu maailmas valitsev eriolukord. Selle eesmärgiks on pakkuda eesti inimestele rõõmu heast muusikast ning tuge ja inspiratsiooni kodus püsimisel. Saade läheb otse-eetrisse tühjast Alexela kontserdimajast ja toob vaatajateni armastatud eesti artistide muusika paremiku ning aitab positiivses võtmes näha ka eriolukorra helgemaid külgi. Saatejuht on Eeva Esse.

13:55 Türgi hõrgutised (5/6)

Sedapuhku joondub Sara oma Istanbulis seigeldes rohelisest värvist ja külastab Fatma ja Tamer Denizci, kes on linnaelule selja pööranud ja looduse rüppe kolinud. Lisaks külastab ta kuulsat klaasimeistrit ja valmistab tuntud kokaga ühe istanbulipärase roa.

14:30 Mudilaste saladused (14/19)

Meie ees on uus grupp nelja-aastasi, kelle rõõmu ja kurbust, pisaraid ja triumfe saame spetsialistide selgituste saatel jälgida. Noah on suur dinosauruste fänn, ta oskab neid tosinajagu nimepidi nimetada. Aga kas poiss saab oma hirmust üle, kui talle antakse võimalus elusuuruses dinosaurust näha? Äsja vähist paranenud Victoria leiab sõbra rühma klounis Vinnies. Aga kas ta suudab õpetada jagamist poisile, kes isegi väikselt õelt šokolaadi näppab?

15:35 Doktor Murphy (40/56) *

Haiglatiimil tuleb tegeleda paranoilise patsiendiga, kes kahtlustab, et teda tahetakse tappa. Claire ravib naist, kes ei tunne valu, mis seab ohtu nii tema elu kui abielu. Nii Shauni kui ka dr Glassmani romantilist suhet tabab kriis.

16:30 Saladused

38-aastane väikelinna kassapidaja Elo varjab oma tööelus üle kõige fakti, et on paadunud kleptomaan, kes töövälisel ajal ei suuda kasutamata jätta ühtegi võimalust pisivargusi toime panna. Elo unistab päevast, mil saab sõita suurde linna ja varastada end tagasi hoidmata.

17:00 Köök (96)

Kati hakkab ema vihastamiseks Louisiga käima ja teatab, et peagi on pulmad. Sergo ja Fred kemplevad, kumb on tugevam. Väiksest tögamisest kasvab suurejooneline mõõduvõtmine ning korraldatakse poksimatš. Juhataja Johannese süda murtakse jäädavalt. Vika ja Maks saavad lapsevanemateks.

17:30 Köök (97)

Maks loodab, et lapse sünd teeb võluväel nende suhte Vikaga korda, aga tundub, et läheb veel hullemaks. Eleonora palkab võrgutaja, et näiliselt koos olevat Katit ja Louisi lahku ajada. Sergo ja Fred otsustavad Kati sisse rääkida, et raha teenida. See osutub väga valeks otsuseks. Köögis toimub inventuur ja selgub, et kaduma on läinud uskumatult palju. Pikanäpumehed tõmmatakse liistule.

18:00 Galileo (412)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Kuldvillak (241)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Pärast päikeseloojangut (After the Sunset) FILM

Põnevuskomöödia tippvaraste paarist ja FBI agendist, kes ei mõtlegi neile armu anda. Max (Pierce Brosnan) ja tema seksikas kaaslanna Lola (Salma Hayek) röövivad ühe maailmakuulsatest Napoleoni briljantidest ja kavatsevad ennast selle varandusega Bahamale sisse seada. FBI agent Stan (Woody Harrelson) on aga veendunud, et vargad ei suuda näppe eemal hoida ka 70 miljonit dollarit maksvast teisest Napoleoni briljandist, eriti veel kui see tuuakse otse röövlite kodusadamasse...

22:05 Suletud saar (Shutter Island) FILM

Megahitist põnevusfilm. On aasta 1954. Innukad föderaalametnikud Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ja Chuck Aule (Mark Ruffalo) asuvad uurima eraldatud saare psühhiaatriahaiglast müstilisel kombel põgenenud patsiendi juhtumit. Isiklikel põhjustel soovis Teddy saarejuhtumit kindlasti endale, kuid peagi tekivad temas kahtlused, et tema saarele sattumine võib olla kuritahtlikke ravimeetodeid kasutavate haiglatohtrite väärastunud plaan. Kui orkaan saare ja mandri ühenduse katkestab, tekib segaseid ja võimatuna näivad vihjed aina juurde nii, et Teddy hakkab kahtlema kõiges - oma mälus, paarimehes, isegi mõistuses.

00:40 Johnny English: taassünd * (Johnny English Reborn) FILM

Kassahitist komöödia "Johnny English" järjeloos on aastaid möödunud hetkest, mil MI-7 tippagent (Rowan Atkinson) jäljetult kadus. Kui aga tema agentuur saab teada plaanist Hiina riigipea kõrvaldamiseks, otsitakse üles just Johnny English, kes võib olla taaskord ainus mees, kes suudaks oma ebaharilike meetoditega olukorra päästa. Maailma riigipeade tippkohtumiseni on jäänud ainult loetud päevad ning Johnny English peab paljastama vandenõu, mis ulatub läbi KGB, CIA ja koguni tema enda tööandja MI-7 ridade.

02:20 Kuidas sebida tüdrukuid * (How to Get Girls) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Pöörane noortekomöödia kahest nohikust sõbrast Zackist ja Benist, kelle unistuseks on osaleda koomiksifestivalil. Kui Ben on sunnitud isaga Antarktikasse kolima, annavad sõbrad tõotuse, et Beni naastes lõpetavad nad ühiselt loodud koomiksi. Kuid plaanid muutuvad, kui pärast viit aastat Ben tagasi tuleb ja on ta samasugune nohik, kuid hämmastavalt kena kehaga. Ja Zack kasutab seda kohe, et tõusta populaarsete sekka ja saada kunagi võimatuks peetut - tüdrukuid!

03:50 Reporter+ *
04:15 Inga Lindström: Tantsi minuga * (Inga Lindström: Tanz mit mir) FILM

Eva on segaduses, kui saab teada, et peab koos tütre ja emaga korterist välja kolima. Vähe sellest: ema peab vabastama ka enda tantsustuudio ruumid. Eva ei aima, et tema ema ja korteri omaniku perekonda on minevikus mõndagi ühendanud. Appi tuleb võtta meetmed, mis seavad ohtu lähedaste omavahelised suhted.

06:05 Kodus ja võõrsil (7012)

Dean ja Colby otsustavad Karenilt vastuseid nõuda. Willow tahab elus uue lehe pöörata. Ziggy kahtlustab Simone'i salasepitsustes, kui Brody ta Soola tööle palkab.

06:25 Kodus ja võõrsil (7013)

Rabav uudis ähvardab Colby elu pahupidi pöörata. Justin püüab südamevalust üle saada. Leah lõbus õhtu võtab kummalise pöörde.

06:50 Kodus ja võõrsil (7014)

Justin piinleb Willow pärast ja kahetseb purjuspäi tehtud patte. Alf ja Ben ei mahu koos õngepoodi ära. Raffy ja Ryderi sõprus võtab ootamatu pöörde.

07:15 Kodus ja võõrsil (7015)

Jasmine ja Tori arutavad tulevast elukorraldust pärast lapse sündi. Raffy ja Ryder otsustavad teineteisest eemale hoida. Beni tulevik on John Palmeri kätes.

07:45 Kodus ja võõrsil (7016)

Tori kaotab lapse. Rossi otsides tahab Colby pulmad edasi lükata. John on Beni äriplaani vastu, kuid Surfiklubi juhatus hääletab teisiti.

08:30 Eestlased Dubais (12) *

Aeg on pakkida kohvrid ja võtta Dubaist veel kõik, mida võttab annab! Külastame vägevat Dubai Frame'i, teeme kokkuvõtte ja lööme kulutatud summad kokku.

09:00 Trennispikker (23) *

Kiiremas tempos funktsionaalne keretreening. Treener Egle Eller-Abi.

09:30 Tuhat tervist (50)

Ravimtaimedes on suur jõud: teeme selgeks, kuidas nende abil kõige sagedasemaid tervisemuresid leevendada. Uurime, kes ja miks kannatavad hüpertoonia käes. Teeme puust ja punaseks, millised ravimid tuleb apteeki tagasi viia. Oma tervisest räägib disainer Marilin Sikkal.

10:00 Hooaeg (198) *

Tänases saates uudistame kevadiselt võluvaid ehteid, mis sobivad igaks hetkeks. Samuti võtame fookuse põhjalikule nahahooldusele ning teeme tutvust erinevate dušigeelidega.

10:30 Särgid ja värgid (4/12)

Selles osas saame teada, millist rolli on ajaloos mänginud kaabu. Samuti kohtume inimesega, kes neid valmistab. CA4LA teeb Kayle´ist paha poisi.

11:00 Karvased kosilased (11) *

Ellen on julge naine Tallinnast, kes võttis pimekohtingule kaasa oma 12 aastase armsa poja. Kas seiklusrohketel kohtingutel kahe erineva noormehega leiab ta ka endale väärilise partneri? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:30 Mida teha, kui on keha? (18)

Iluproffide salongi saabuvad igemeid paljastava naeratusega Hannah, viisakamat välimust vajav jalgpallur Haydn ja muutumist ihkav noor ema Sophie.

12:30 Gordon Ramsay koduköök (2/20) *

Jätkub Gordon Ramsey kokanduskursus. Selles jaos õpime, kuidas asjad köögis lihtsamalt laabuvad, kuidas osta parimat kala ning valmistame koos tshilli-lihaga täidetud salatilootsikuid ja posheeritud lõhet.

13:00 Nigella kodused toidud (6/7) *

Sel korral valmistab Nigella soojendavaid toite, mis on ideaalsed pärast pikka päeva. Õhtusöögiks on viinamarjadega kana ja magusaks Amaretto-kook shokolaadiga.

13:35 Politseiauto Pelle * (Pelle Politibil) FILM

Armas animafilm vaprast politseiautost! Väikest Järvekandi linna tabab võimas torm. Kaabel, mis toidab linnakest elektriga, saab tormis vigastada. Tubli politseiauto Pelle tõmbab uue kaabli ümber mägede, et linn saaks taas taas valgust. Kuid Pellega juhtub õnnetus, kui ta kogemata tagurdab elektrikaablisse ja saab tugeva elektrilöögi. Kui Pelle ärkab ja temast on saanud elektriauto! Olles laetud uue energiaga, asub Pelle võitlusesse vendade Mägeritega, kes saabuvad linna kurjade mõtetega. Koos oma sõbra, saarmas Lottie'ga, saab Pelle kurikaeltest võitu ja nurjab nende plaanid.

15:00 Lustakad karud (47) *

Joonissari

15:15 Lustakad karud (46) *

Joonissari

15:30 Õhtusöök kahele (41)

Tänases osas saab Darren Londonist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

16:30 Õhtusöök kahele (42)

Täna läheb daamidega õhtust sööma 59-aastane galantne maailmarändur Nigel Londonist. Nigel sooviks kohtuda naisega, kes on elanud huvitavat elu ja kellel oleks rahvusvaheline maitse nii toiduvalmistamise kui eluviisi osas.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (17)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (107)

Merve korraldab oma sõpradele oma uues majas õhtusöögi. Nilay on oma ema pärast mures. Oya saab mõrvariista kohta midagi tähtsat teada. Õhtu lõppeb sellega, et Serhan ja Kerimi vahelised pinged keevad üle. Merve on Kerimi peale äärmiselt vihane.

19:30 Stileto vendeta (108)

Oya läheb koos Nilayga nende koju filmi vaatama. Merve tahab Kerimile kätte maksta õhtusöögil toimunu pärast. Serhan ja Oya on kurvad, et nad lahus peavad olema. Nad tunnevad, et nad peavad selle suhtes midagi ette võtma.

20:30 Eitus (The Denial) FILM

Tõestisündinud loo põhjal valminud draama. Holokausti eitav ajaloolane David Irwing annab laimamise eest kohtusse teise ajaloolase Deborah E. Lipstadt´i (Rachel Weisz), kes peab viis aastat kestval kohtuprotsessil tõestama, et holokaust on tõepoolest aset leidnud. Kui eitus kohtus kinnitust peaks leidma, tuleks ümber kirjutada ka kogu ajalugu, mida seni õpikutest tuntakse.

22:55 Langenud naised (10)

Charlotte'i ees on raske ülesanne võita Lydia usaldus, aga Lydia abistamine nõuab lõivu nii Charlotte'ilt endalt kui tema lähedastelt. Kogukond leinab Kittyt, emotsioonid on laes ja naised protesteerivad kohtuvõimu ebaõigluse vastu, millel omakorda on Nancy jaoks kohutavad tagajärjed.

23:55 Reporter+ *
00:25 Mida teha, kui on keha? (18) *

Iluproffide salongi saabuvad igemeid paljastava naeratusega Hannah, viisakamat välimust vajav jalgpallur Haydn ja muutumist ihkav noor ema Sophie.

01:15 Õhtusöök kahele (41) *

Tänases osas saab Darren Londonist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

02:00 Õhtusöök kahele (42) *

Täna läheb daamidega õhtust sööma 59-aastane galantne maailmarändur Nigel Londonist. Nigel sooviks kohtuda naisega, kes on elanud huvitavat elu ja kellel oleks rahvusvaheline maitse nii toiduvalmistamise kui eluviisi osas.

02:45 Eitus * (The Denial) FILM

Tõestisündinud loo põhjal valminud draama. Holokausti eitav ajaloolane David Irwing annab laimamise eest kohtusse teise ajaloolase Deborah E. Lipstadt´i (Rachel Weisz), kes peab viis aastat kestval kohtuprotsessil tõestama, et holokaust on tõepoolest aset leidnud. Kui eitus kohtus kinnitust peaks leidma, tuleks ümber kirjutada ka kogu ajalugu, mida seni õpikutest tuntakse.

04:35 Postimees.ee
05:45 Tallinna panoraam (17) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

06:00 Mis tegelikult juhtus? (22) *

2012. aastal toimunud rünnakust USA Benghazi baasile vändati film "13 tundi", mis keskendus peamiselt USA sõdurite tegevusele. Tänases saates saab sõna rünnaku tegelik sihtmärk, suursaadik Chris Stevens, kes räägib, mis Benghazis valesti läks ja miks ta end reedetuna tunneb.

06:50 Archer (56) *

Archer saadetakse salamissiooni käigus Colombiasse, kuid kui ta end maani täis kaanib, ei olegi missioon järsku enam nii salajane.

07:15 Archer (57) *

Archer, Ray ja Cyril parvetavad krokodillidest kubiseval jõel ning Lana ja Pam plaanivad Maloryle toreda puhkepäeva korraldada.

07:40 Archer (58) *

Archer suudab küll vältida lennukiga ohtlikku sohu kukkumist, aga satub selle asemel hoopiski kahtlase relvaärika huviorbiiti.

08:05 Archer (59) *

Archer on koos terve ISISe seltskonnaga San Marcose presidendi külalised. Presidendi naine on aga suur Archeri austaja ning Krieger tutvub hoopiski omanäoliste tegelastega.

08:30 Reporter+ *
09:00 Kilovatikunnid (20/45)

Arstiametit pidav Tobias plaanib aja maha võtta ja Euroopasse reisima minna. Millise matkaauto leiaks 10 000 euro eest? Kilovatikunnid leiavad valikusse Volkswagen T4 California, Toyota Hiluxi ja Volkswagen T3.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (30/60)

Kas mägijalgrattur Jenny Rissveds teeb Tokyos kaasa? Eliud Kipchoge jookseb maratoni ajaga alla kahe tunni. Võrkpalli mängitakse Tokyos uues spordihallis ning Rafaela Silva võitleb judoturniiri asemel hoopis kohtus.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (31/60)

Kas Keenia keskmaajooksja Michael Rudisha suudab tõusta kõigi aegade parimate sekka? Carolina Marin kavatseb Tokyo OMilt järjekordse kuldmedali võita. Olümpiamängude korralduskomitee muretseb jätkuvalt mängude ajakava pärast.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (201) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Ehitame! (5) *

Jagame infot toodete ja teenuste kohta, mis on seotud ehitamise, remondi, sisustamise ning kinnisvaraga. Saatejuht Leanika Järve.

12:30 Metsarahvamängud (6) *

Kuus "loomakest" rivistuvad stardijoonele, et selgitada välja, kes neist läbib Metsiku metsa ekstreemse takistusraja ja väljub võistlusest küll surmväsinu ja läbiklohmituna, kuid ka 10 000 naela võrra rikkamana.

13:30 Salamander: vereteemantid (16) *

Peainspektor Gerardil on küll kindral Bombe süüd tõestav foto, kuid mõrvavideo on endiselt kadunud. Gerardi takistada üritav Martine on aga veendunud, et video on peainspektori käes ning ta saadab oma abilise Jamie Gerardi kasutütart Nicolat võrgutama.

14:30 Aeglane lääs * (Slow West) FILM

Põnevusfilm! Jay Cavendish on Šotimaalt tulnud teismeline rännumees, kes on saabunud Ühendriikidesse, et leida oma armastatu Rose Ross. Poisi teed ristuvad enesekindla pearahaküti Silas Selleckiga (Michael Fassbender), kes soostub piirkonda ja selle ohte kehvasti tundvat naiivset noormeest saatma.

16:18 Heeringas Veenuse õlal
16:30 Ziguliga idablokis (7/12) *

Jätkub ringsõit Odessa ümbruses, kus külastatakse kohalikku turgu ja kuulsat veinitehast. Ühes Musta Mere äärses külakeses saadakse aga tuttavaks norrakaga, kes on Ukrainas elanud juba 13 aastat.

17:00 Ameerika titaanid (4/6)

Raudteede valitseja Cornelius Vanderbilt peab börsilahingutes vastu astuma oma vanale sõbrale Daniel Drew’le. Kas peale jäävad Vanderbilti miljonid dollarid või Drew ja tema sõprade Jay Gouldi ja Jim Fiski nutikus?

18:00 Tules karastunud (16)

Teise hooaja finaalis tuleb võistlejatel sepistada vasaku käe pistoda. Pärjatakse sarja tšempion, kes võidab 10 000-dollarilise auhinna.

19:00 Ekstreemspordi jälgedes (3/6)

Red Bulli ekstreemspordisarjade ajalugu tutvustav sari käsitleb sel nädalal motokrossi ning jutustab vaatajatele, kuidas 1990. aastate motokrossivõistluste võitude tähistamisest kasvas peagi välja lausa omaette spordiala.

19:30 Ekstreemne sõit (16/40)

Duo mägedes, maailmameister Adriano de Souza räägib oma loo ja Vormel 1 Lähis-Idas.

20:00 Autoralli MM: Rallipäevik (3/8)

Rallipäevik uurib lähemalt rallimeeste hingeelu – mis on nende lemmikrallid ja kiiruskatsed? Mis auto paneb Ott Tänaku südame kiiremini tuksuma? Sellele ja veel paljudele teistele küsimustele vastavad ausalt ja keerutamata kõik rallimaailma praegused staarid.

20:35 Vana poiss (Old Boy) FILM

Lugu mehest, kes ootamatult röövitakse ja keda hoitakse 20 aastat üksikkongis pealtnäha ilma mingi põhjuseta. Kui ta ühtäkki sama seletamatult vabastatakse, alustab mees kättemaksuretke leidmaks oma vangistajat.Oluline pole enam niivõrd küsimus, miks ta vangistati, vaid miks ta nüüd vabaks lasti.

22:55 Projekt: Dinosaurus (Dinosaur Project) FILM

Jõest leitakse filmimaterjal ekspeditsioonist Kongo dzhunglisse, kus uurimisrühm avastab dinosauruste koloonia. Seikleja Jonathani juhitud ekspeditsiooni helikopter kukub kummaliste hiidlindude süül alla. Nagu muret veel vähe oleks, peab Jonathan kantseldama ka salaja retkele kaasa hiilinud poega. Rühm avastab, et dzhunglis varitsevad olendid, keda arvati juba miljoneid aastaid tagasi väljasurnud olevat...

00:30 Kilovatikunnid (20/45) *

Arstiametit pidav Tobias plaanib aja maha võtta ja Euroopasse reisima minna. Millise matkaauto leiaks 10 000 euro eest? Kilovatikunnid leiavad valikusse Volkswagen T4 California, Toyota Hiluxi ja Volkswagen T3.

01:20 Tokyo OM stardiloendus (30/60) *

Kas mägijalgrattur Jenny Rissveds teeb Tokyos kaasa? Eliud Kipchoge jookseb maratoni ajaga alla kahe tunni. Võrkpalli mängitakse Tokyos uues spordihallis ning Rafaela Silva võitleb judoturniiri asemel hoopis kohtus.

01:45 Tokyo OM stardiloendus (31/60) *

Kas Keenia keskmaajooksja Michael Rudisha suudab tõusta kõigi aegade parimate sekka? Carolina Marin kavatseb Tokyo OMilt järjekordse kuldmedali võita. Olümpiamängude korralduskomitee muretseb jätkuvalt mängude ajakava pärast.

02:10 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Õe peale vimma kandev Ernst Strobl kavatseb kätte maksta talle osaks saanud ülekohtu eest. Postiljoniks riietunud mees tapab üksteise järel mitu noort blondi jõukal järjel kaunitari. Marc Hoffmanni juhitud mõrvarühm ei leia mõrvade vahel seost ja satub valejälgedele. Kui psühhopaadist vend ründab oma õde, läheb naise päästmiseks ja mõrvari tabamiseks vaja Rexi abi.