Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 23.05.2020

06:15 Inga Lindström: Tantsi minuga (Inga Lindström: Tanz mit mir) FILM

Eva on segaduses, kui saab teada, et peab koos tütre ja emaga korterist välja kolima. Vähe sellest: ema peab vabastama ka enda tantsustuudio ruumid. Eva ei aima, et tema ema ja korteri omaniku perekonda on minevikus mõndagi ühendanud. Appi tuleb võtta meetmed, mis seavad ohtu lähedaste omavahelised suhted.

08:00 Top Shop
08:15 Kass Oggy ja kurjad prussakad (200)

Animasari

08:25 Hundid ja lambad (Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie / Sheep and Wolves) FILM

Eestikeelne animafilm! Kaugel muinasjutulisel maal elab pisikeses maalilises külas roheliste aasade ja rulluvate mägede vahel kari muretuid lambaid. Kuid nende idüllilisele ja stressivabale elule tuleb lõpp, kui lähedale jõekääru seab end sisse hundikari. Vanade kommete kohaselt teatab taanduv karja juht Magra, et tema tulevane järglane peab ameti välja teenima rivaalidest jagu saades. Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Juss Haasma hundipoiss Hallina, Getter Jaani hundipreili Biancana, Jaan Rekkor huntide karjajuht Magrana, Indrek Ojari Nartskõrvana, Tarvo Krall Kondikubuna, Kristi Aule Lüürana, Kristiine Truu Sarabina, Meeli Seerma Leana, Margus Jürisson Kekutisena, Sulev Võrno Ikena, Toomas Krall Mozina, jt.

10:00 Aedniku aabits (65)

Tänases saates jagab rooside istutamiseks kogemusi ja nippe Rein Joost. Samuti räägime viljapuudest. Mida peaks teadma ja arvesse võtma viljapuude ostmisel?

10:30 Kodustiil (35)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:00 Hooaeg (198)

Tänases saates uudistame kevadiselt võluvaid ehteid, mis sobivad igaks hetkeks. Samuti võtame fookuse põhjalikule nahahooldusele ning teeme tutvust erinevate dušigeelidega.

11:30 Meie kaunid kodud (10)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

12:00 Rooli võim (201)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Cool D - erilised reisihetked (1/2) *

Ajal, mil reisimine on ohtlik ja tekitab ärevust, on mõistlik saata maailma avastama inimesed, kes on selleks pikalt valmistunud. Eesti räpi raudvara Cool D on oma kaamera ja mikrofoniga läbinud suure osa maailmast!

13:00 Kuldvillak (240) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:35 Kodutunne (133) *

Jaanise ametiks on päästa elusid. Koos abikaasa Kristiinaga kasvatavad nad Torma vallas Leedil kuute last ja hoiavad elus Jaanise lapsepõlvetalu. Kuid Eesti Vabariigis pole päästjate palgad kahjuks piisavad, et noor pere saanuks enne talve valmis sooja WC-vannitoa. Kodutunne tuli appi.

14:30 Karvased kosilased (11)

Ellen on julge naine Tallinnast, kes võttis pimekohtingule kaasa oma 12 aastase armsa poja. Kas seiklusrohketel kohtingutel kahe erineva noormehega leiab ta ka endale väärilise partneri? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

15:00 Eestlased Dubais (12) *

Aeg on pakkida kohvrid ja võtta Dubaist veel kõik, mida võttab annab! Külastame vägevat Dubai Frame'i, teeme kokkuvõtte ja lööme kulutatud summad kokku.

15:30 Suur komöödiaõhtu (26)

Suur naljasaade, kus lavale astuvad Peeter Oja, Piret Kalda, Kristel Aaslaid, Kristjan Kasearu, Kait Kall, Nele-Liis Vaiksoo, Christopher Rajaveer ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

17:00 A-X-L (Miles) FILM

Seiklusfilmi tele-esilinastus! A-X-L on ülisalajane sõjalistel eesmärkidel loodud tehis-intellektiga robot-koer. Kuid ühel katsel läheb midagi valesti… Koera leiab kõrbes kondav Miles (Alex Noustaedter), kes suudab roboti aktiveerida. Nende vahel areneb eriline sõprus, nad toetavad teineteist igati. Kuid teadlased soovivad iga hinna eest väärtuslikku looma tagasi saada ning Miles ja Sara (Becky G) astuvad A-X-L’i kaitseks välja.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Johnny English: taassünd (Johnny English Reborn) FILM

Kassahitist komöödia "Johnny English" järjeloos on aastaid möödunud hetkest, mil MI-7 tippagent (Rowan Atkinson) jäljetult kadus. Kui aga tema agentuur saab teada plaanist Hiina riigipea kõrvaldamiseks, otsitakse üles just Johnny English, kes võib olla taaskord ainus mees, kes suudaks oma ebaharilike meetoditega olukorra päästa. Maailma riigipeade tippkohtumiseni on jäänud ainult loetud päevad ning Johnny English peab paljastama vandenõu, mis ulatub läbi KGB, CIA ja koguni tema enda tööandja MI-7 ridade.

21:35 Lauluässad 2 (Pitch Perfect 2) FILM

Raju komöödia järjefilmis kolledžitüdrukute ansamblist "Barden Bellas" on äsja alanud viimane õppeaasta stressi lisamas küsimusega - mida paganat oma eluga pärast kooli lõppu peale hakata? Kriitikute mõnitustest ja logisevast grupienergiast hoolimata otsustab kick-ass plikadebänd osaleda rahvusvahelisel lauluvõistlusel. Belladega liitub ka nooruke ja üliagar Emily (Hailee Steinfeld). Selleks, et enne otsustavat võistlust pinged klaarida ja ühine lainepikkus leida, sõidavad värvikad preilnad bändilaagrisse. Mida pöörane Ameerika girl-power korda suudab saata, selgub Euroopa finaalvõistlusel.

00:05 Somaalia piraadid (The Pirates of Somalia) FILM

Tõsielul põhinev põnevusfilm! 2008. aastal paneb algaja ajakirjanik Jay Bahadur (Evan Peters) kokku läbimõtlemata plaani imbuda kurikuulsate Somaalia piraatide hulka. Uskumatul kombel läheb see plaan isegi läbi ning ta saab pretsedenditu võimaluse näha väga lähedalt ja oma silmaga, kes need mehed on, kuidas nad elavad ja millised jõud neid tagant tõukavad.

02:10 Born to Be Blue: Chet Bakeri lugu * (Born to Be Blue) FILM

Tele-esilinastus! Tõsielul põhinev eluloodraama džässtrompetist Chet Bakeri (Ethan Hawke) comeback’ist 60ndatel. Kui Chet osaleb temast endast tehtud eluloofilmis, süttivad temas tunded salapärase kaasnäitleja Jane (Carmen Ejogo) vastu. Kui linateos saab valmis, tuleb Cheti minevik teda painama ja näib, et muusika jääb igaveseks minevikku, kuid Jane ärgitab teda siiski naasma muusikasse ja tegema hämmastava comback’i!

03:45 Patune öö * (Walk of Shame) FILM

Komöödia ambitsioonikast Los Angelese uudisteankrust Meghanist, kes võtab ühel õhtul ette pöörase pidutsemise. Võõras voodis ärkab ta aga oma agendi tekstsõnumi peale, milles seisab, et unelmate töö saamiseks peab ta linna teises otsas olema. Neiul tuleb nüüd sekelduste kiuste tundmatust linnaosast ilma raha, telefoni ja autota elu tähtsaimale töövestlusele jõuda. Film ei sobi alaealistele.

05:19 Reporter+ *
05:47 Hooaeg (198) *

Tänases saates uudistame kevadiselt võluvaid ehteid, mis sobivad igaks hetkeks. Samuti võtame fookuse põhjalikule nahahooldusele ning teeme tutvust erinevate dušigeelidega.

06:40 Selgeltnägijate tuleristsed (22)

Auto ilma piduriteta. Kuidas vältida kokkupõrget? Surm lagedal väljal. Neetud armastus – kõik teed viivad minevikku.

08:30 Ehitame! (5) *

Jagame infot toodete ja teenuste kohta, mis on seotud ehitamise, remondi, sisustamise ning kinnisvaraga. Saatejuht Leanika Järve.

09:00 Üks eriline loomakliinik (84/10)

Uue hooaja esimeses osas on professor Noel Fitzpatrickul taas käed tööd täis, kui abi vajab bussi alla jäänud segavereline koer. Noor labrador vajab proteesimist, mida teeb ainult Noel ning basseti elu päästmiseks tehakse erakorraline operatsioon.

10:00 Politseiauto Pelle (Pelle Politibil) FILM

Armas animafilm vaprast politseiautost! Väikest Järvekandi linna tabab võimas torm. Kaabel, mis toidab linnakest elektriga, saab tormis vigastada. Tubli politseiauto Pelle tõmbab uue kaabli ümber mägede, et linn saaks taas taas valgust. Kuid Pellega juhtub õnnetus, kui ta kogemata tagurdab elektrikaablisse ja saab tugeva elektrilöögi. Kui Pelle ärkab ja temast on saanud elektriauto! Olles laetud uue energiaga, asub Pelle võitlusesse vendade Mägeritega, kes saabuvad linna kurjade mõtetega. Koos oma sõbra, saarmas Lottie'ga, saab Pelle kurikaeltest võitu ja nurjab nende plaanid.

11:30 Lustakad karud (47)

Joonissari

11:45 Lustakad karud (46)

Joonissari

12:00 Tantsupalavik (11/8)

Sel nädalal võisteldakse Liverpoolis. Loomulikult ilmub kohale ka Debbie Barrass tiimiga. Sõelale jäävadki lõpuks alatised konkurendid, kuid kes väljub võitjana?

13:00 Kardashianid (28/12)

Khloe sõidab reisile, et Tristani petmisest toibuda. Kuid Khloe viha kasvab, kui Jordyn räägib juhtunust avalikult. Kylie peab parima sõbranna osas otsuse langetama.

14:00 Käpardlik käe palumine * (How Not to Propose) FILM

Romantiline komöödia! Travis ja Lena on juba mõnda aega koos olnud, nende suhe areneb kenasti. Travis otsustab tüdruksõbrale abieluettepaneku teha ja ostab sõrmusegi juba ära. Korraga hakkab aga kõik viltu kiskuma. Mees kaotab töö ja seeläbi ka enesekindluse. Pärast mitmeid ebaõnnestunud kosimiskatseid hakkab Travis juba vaikselt alla andma, kuid siis näikse õnn pöörduvat.

16:00 Meie kaunid kodud (16)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

16:30 Lilly Schönauer - Paula unistus (Lilly Schönauer: Paulas Traum) FILM

New Yorgis suure pagariäride keti filiaali juhatajana töötanud Paula Breuer naaseb kodumaale Austriasse, et avada onult päranduseks saadud kohvik. Paulale on toeks parim sõbranna Jenny ja sarmikas paadimeister Lukas. Paraku jääb Paula väike äri ette Lukase kinnisvaraarendajast isale ja too ei kohku Paula kohviku laostamiseks millegi ees tagasi. Paulal ja Lukasel tuleb võidelda nii kohviku kui armastuse eest, taustaks Salzkammerguti kaunid maastikud.

18:30 Esmakohtingute hotell (7)

Lõuna-Prantsusmaale armastust otsima saabub teiste seas üksikema Kaylee, kelle kohtingukaaslaseks on välja valitud müürsepp Keiren. Kuid juhuslik kohtumine nägusa pika Charliega ajab Kaylee pea segamini. Charliet ootab aga hoopis kohting karmi oleku, kuid hea südamega modelli Jadaga.

19:30 Gordon Ramsay koduköök (2/20)

Jätkub Gordon Ramsey kokanduskursus. Selles jaos õpime, kuidas asjad köögis lihtsamalt laabuvad, kuidas osta parimat kala ning valmistame koos tshilli-lihaga täidetud salatilootsikuid ja posheeritud lõhet.

20:00 Nigella kodused toidud (6/7)

Sel korral valmistab Nigella soojendavaid toite, mis on ideaalsed pärast pikka päeva. Õhtusöögiks on viinamarjadega kana ja magusaks Amaretto-kook shokolaadiga.

20:35 Doktor Murphy (17)

Claire ja Morgan avastavad, et nende patsient on kasutanud valedokumente ja tal polegi ravikindlustust. Shaun valmistab teismelist patsienti ette operatsiooniks, mis võimaldab tüdrukul esimest korda elus naeratada.

21:30 Utta Danella - Tähti vaadates (Utta Danella: Mit dir die Sterne sehen) FILM

Floriane'i jaoks on tegemist elu kõige hullema päevaga. Mees, kellesse ta kiindus, teatab, et on abielus ja soovib Floriane'st lahku minna. Seejärel saabub Floriane'i vanasse talumajja noor ärimees Sebastian, kes ei kavatsegi sealt ära minna. Kõige tipuks tuleb üle aastate Floriane'ile külla tema ema. Ootamatult armuvad Floriane ja Sebastian teineteisesse, kuid peagi tahab mees endise elukaaslase juurde tagasi minna.

23:30 Aadam otsib Eevat (9)

Võiks arvata, et Beau Hesling on meesteajakirjade modellina alastiolekuga harjunud, aga tundmatute vallalistega kohtumine on hoopis teine lugu. Seekord proovib Beau oma õnne tõelise armastuse leidmisel.

00:30 Reporter+ *
01:00 Lilly Schönauer - Paula unistus * (Lilly Schönauer: Paulas Traum) FILM

New Yorgis suure pagariäride keti filiaali juhatajana töötanud Paula Breuer naaseb kodumaale Austriasse, et avada onult päranduseks saadud kohvik. Paulale on toeks parim sõbranna Jenny ja sarmikas paadimeister Lukas. Paraku jääb Paula väike äri ette Lukase kinnisvaraarendajast isale ja too ei kohku Paula kohviku laostamiseks millegi ees tagasi. Paulal ja Lukasel tuleb võidelda nii kohviku kui armastuse eest, taustaks Salzkammerguti kaunid maastikud.

02:30 Postimees.ee
06:00 Spordihullud (7/10)

Red Bulli ekstreemspordisarja seitsmendas osas tutvume vigursuusataja Linda Zimmermanniga, tutvume trickingu nime kandva spordialaga, lendame püramiidide kohal, ronime mööda jäätunud koske ja vaatame mitmete teistegi sportlaste ettevõtmisi.

06:30 Spordihullud (8/10)

Red Bulli ekstreemspordisaate sellenädalases osas teeme koos Dougie Lampkiniga ühel rattal tiiru peale Isle of Manile, oleme tunnistajaks lohesurfi maailmarekordiüritusele, õpime motokrossiässa James Stewartiga koos bubba scrubiks nimetatavat trikki ja otse loomulikult elame kaasa mitmetele põnevatele ekstreemsportlaste tegemistele.

07:00 Ränk sööst (7/10)

Trikiratturit Danny MacAskilli on alati tõmmanud paikade poole, kus keegi pole varem trikirattaga sõitnud. Nüüd lendab ta Argentinasse, et külastada unustuste hõlma vajunud Epecueni linnakest ja saada esimeseks inimeseks, kes on kummituslinnas trikisõitu teinud..

07:30 Ränk sööst (8/10)

Itaalia uljaspea Uli Emanuele on teinud oma tiibkostüümiga mitmeid kaelamurdvaid trikke. Tema uusimaks ekstreemplaaniks on teha täpsuslend läbi kaljuseinas oleva prao, kus ka kõigest meetriga eksimine tähendaks kindlat surma.

08:00 Reporter *
09:00 Kilovatikunnid (19/45)

Jean-Pierre otsib Muratile erilist roadsterit. Paraku on sellel üks konks, Murati eelarve on vaid 7000 eurot. Selle raha eest tahaks ta saada 70ndate SL-i. Jean-Pierre võtab väljakutse vastu ja vaatab ka alternatiive. Teiste seas hakkab talle silma Dutton Super 7. Suudab JP Muratit üllatada?

10:00 Olümpiamängude teejuht (27/40)

Ameerika vibulaskja Brady Ellison läheb Tokyosse esimest olümpiakulda püüdma, lootes oma kogemustepagasiga võimsatele korealastele vastu astuda. Maadlejad Jordan Burroughs, Artur Aleksanjan ja Natalia Vorobieva aga alustavad maadluses olümpiamängudel uut peatükki.

10:30 Olümpiamängude teejuht (28/40)

Tänases osas vaatame maailma tugevamaid mehi ja naisi ning tutvume tõstmisega, kus lisaks tugevale kehale on vaja ka kindlat meelt. Lisaks heidame pilgu kiirele ja kaasahaaravale käsipallile.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (22)

2012. aastal toimunud rünnakust USA Benghazi baasile vändati film "13 tundi", mis keskendus peamiselt USA sõdurite tegevusele. Tänases saates saab sõna rünnaku tegelik sihtmärk, suursaadik Chris Stevens, kes räägib, mis Benghazis valesti läks ja miks ta end reedetuna tunneb.

12:00 Mu ehitaja on petis (29)

Vannitoa remondi tellinud perekond avastab seina seest šokeeriva üllatuse. Adam ja Skip otsivad petisest ehitusmehe üles, kuid too puhkeb lahinal nutma.

13:00 Guntheri tapmine * (Killing Gunther) FILM

Märulikomöödia. Gunther (Arnold Schwarzenegger) on maailma parim palgamõrvar, üliosav salapärane mees, kelle nägu keegi kunagi näinud pole. Ambitsioonikas mõrtsukas Blake (Taran Killam) paneb kokku tiimi, et Gunther tappa ja seeläbi ise palgamõrvarite esinumbriks saada. Missioon on aga raskem, kui esialgu paistab, kuna Gunther on rivaalidest alati sammu võrra eespool. Film ei sobi alaealistele.

14:50 Archer (56)

Archer saadetakse salamissiooni käigus Colombiasse, kuid kui ta end maani täis kaanib, ei olegi missioon järsku enam nii salajane.

15:15 Archer (57)

Archer, Ray ja Cyril parvetavad krokodillidest kubiseval jõel ning Lana ja Pam plaanivad Maloryle toreda puhkepäeva korraldada.

15:40 Archer (58)

Archer suudab küll vältida lennukiga ohtlikku sohu kukkumist, aga satub selle asemel hoopiski kahtlase relvaärika huviorbiiti.

16:05 Archer (59)

Archer on koos terve ISISe seltskonnaga San Marcose presidendi külalised. Presidendi naine on aga suur Archeri austaja ning Krieger tutvub hoopiski omanäoliste tegelastega.

16:30 Archer (60/13)

Archer üritab oma tiivaripsutust presidendiprouaga salajas hoida, aga tulemuseks on midagi sootuks plahvatuslikku.

16:55 Jackass

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

17:25 Jackass

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

18:00 Salamander: vereteemantid (16)

Peainspektor Gerardil on küll kindral Bombe süüd tõestav foto, kuid mõrvavideo on endiselt kadunud. Gerardi takistada üritav Martine on aga veendunud, et video on peainspektori käes ning ta saadab oma abilise Jamie Gerardi kasutütart Nicolat võrgutama.

19:00 Ziguliga idablokis (7/12)

Jätkub ringsõit Odessa ümbruses, kus külastatakse kohalikku turgu ja kuulsat veinitehast. Ühes Musta Mere äärses külakeses saadakse aga tuttavaks norrakaga, kes on Ukrainas elanud juba 13 aastat.

19:30 Metsarahvamängud (6)

Kuus "loomakest" rivistuvad stardijoonele, et selgitada välja, kes neist läbib Metsiku metsa ekstreemse takistusraja ja väljub võistlusest küll surmväsinu ja läbiklohmituna, kuid ka 10 000 naela võrra rikkamana.

20:30 Aeglane lääs (Slow West) FILM

Põnevusfilm! Jay Cavendish on Šotimaalt tulnud teismeline rännumees, kes on saabunud Ühendriikidesse, et leida oma armastatu Rose Ross. Poisi teed ristuvad enesekindla pearahaküti Silas Selleckiga (Michael Fassbender), kes soostub piirkonda ja selle ohte kehvasti tundvat naiivset noormeest saatma.

22:25 Green Room (Green Room) FILM

Põnevusfilm. Keerulises majanduslikus olukorras vaevlevale punkbändile Aint Rights naeratab õnn ja ning nad kutsutakse esinema asustusest eemal asuvasse skinheadide klubisse. Pärast õnnestunud kontserti satuvad nad samas klubis peale mõrvale. Bändiliikmeid ootab ees nende elu seni pikim öö, mille lõpuks on selge, et sama koosseisuga nad enam lavale astuda ei saa, sest roima iga pealtnägija tuleb eemaldada. Film ei sobi alaealistele.

00:25 Kilovatikunnid (19/45) *

Jean-Pierre otsib Muratile erilist roadsterit. Paraku on sellel üks konks, Murati eelarve on vaid 7000 eurot. Selle raha eest tahaks ta saada 70ndate SL-i. Jean-Pierre võtab väljakutse vastu ja vaatab ka alternatiive. Teiste seas hakkab talle silma Dutton Super 7. Suudab JP Muratit üllatada?

01:15 Mu ehitaja on petis (29) *

Vannitoa remondi tellinud perekond avastab seina seest šokeeriva üllatuse. Adam ja Skip otsivad petisest ehitusmehe üles, kuid too puhkeb lahinal nutma.

02:00 Postimees.ee