Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 22.05.2020

06:00 Baarikubjas (19/20) *

Baarikubjas Jon Taffer üritab aidata varem ülipopulaarset baari, mis on kohaliku omavalitsuse tegevuse tõttu raskustesse sattunud. Ent Jon avastab peagi, et omanik ja baari kahtlane klientuur mängivad kõrtsi ebaedus vähemalt sama suurt rolli kui poliitikud.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (55)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (34)

Animasari

07:30 Cam ja Leon (39)
07:35 Pöörased jänesed (67)
08:00 Cam ja Leon (40)
08:05 Zak Storm (20)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (121)

Narkodiiler Mickey kukub salapäraselt kokku. Narkodiiler ei taha arstidele anda vajalikku infot ning tiim peab tegema ise detektiivitööd, et teda aidata.

11:00 Baarikubjas (20/20)

Oma alguaegade edust joobunud baariomanik peab end endiselt geniaalseks ärimeheks, kuigi tema baar on juba pikka aega kahjumis. Jon Taffer peab mehe maa peale tagasi tooma enne, kui tema baar lõplikult suletakse.

12:00 Põrgulikud köögid (65) *

Peakokk Ramsay läheb appi Mehhiko restoranile Philadelphias, mida peavad Greg ja ta naine Mary. Restoran läheb aga allamäge, kuna Greg teeb kõike köögis üksi ja peaaegu elabki restoranis, kuid ta jõud hakkab otsa saama.

13:00 Kodutunne (133) *

Jaanise ametiks on päästa elusid. Koos abikaasa Kristiinaga kasvatavad nad Torma vallas Leedil kuute last ja hoiavad elus Jaanise lapsepõlvetalu. Kuid Eesti Vabariigis pole päästjate palgad kahjuks piisavad, et noor pere saanuks enne talve valmis sooja WC-vannitoa. Kodutunne tuli appi.

14:00 Tüdruk nimega Elif (917)

Pulmaplaneerija on villas ja Parla küsimustel ei tule lõppu. Lemanil on konflikt Julidega. Kerem vabandab Parla pärast. Leitakse Mustafa surnukeha.

15:00 Vana silla saladus (238)

Soledad muudab oma suhtumist Efreni. Mariana süüdistab Paquitot varguses. Francisca kukub trepist alla.

16:00 Betty New Yorgis (93/123)

Käivad jutud, et Betty on koos oma vanematega põgenenud. Armando palkab detektiivi. Betty on Julia peale vihane, et ta tema märkmikku luges. Betty teeb Joaquinile üllatuse. Maria Lucia saadab advokaadi Danielit hoiatama. Efraini mälu taastub. Daniel tahab Roberto käest firmat ära osta. Ines hakkab Romina tõelisest olemusest vaikselt aru saama.

17:00 Hingesugulased (498)

Sagarika häbistab ämma kogu küla ees. Käivad ettevalmistused Suraj ja Lalima pulmadeks.

18:00 Põrgulikud köögid (66)

Gordon Ramsay on aidanud paljude allakäinud söögikohtade taset tõsta ja andnud nende omanikele nõu edu saavutamiseks. Ramsay külastab uuesti kolme restorani ja selgub, kas on edusamme tehtud või ollakse taas probleemidega silmitsi.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Laula mu laulu (13)

Täna on Birgit Sarrapi laulude õhtu. Ehkki tegemist on saate noorima osalejaga, on Birgiti repertuaaris juba muljetavaldav hulk hitte. Tõnis Mägi, Ines, Jaagup Kreem, Jarek Kasar, Ott Lepland ja Lea Dali Lion valisid nende seast oma lemmikud ja lasevad nendel lauludel nüüd omas võtmes kõlada!

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Patune öö (Walk of Shame) FILM

Komöödia ambitsioonikast Los Angelese uudisteankrust Meghanist, kes võtab ühel õhtul ette pöörase pidutsemise. Võõras voodis ärkab ta aga oma agendi tekstsõnumi peale, milles seisab, et unelmate töö saamiseks peab ta linna teises otsas olema. Neiul tuleb nüüd sekelduste kiuste tundmatust linnaosast ilma raha, telefoni ja autota elu tähtsaimale töövestlusele jõuda. Film ei sobi alaealistele.

23:10 Kuidas sebida tüdrukuid (How to Get Girls) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Pöörane noortekomöödia kahest nohikust sõbrast Zackist ja Benist, kelle unistuseks on osaleda koomiksifestivalil. Kui Ben on sunnitud isaga Antarktikasse kolima, annavad sõbrad tõotuse, et Beni naastes lõpetavad nad ühiselt loodud koomiksi. Kuid plaanid muutuvad, kui pärast viit aastat Ben tagasi tuleb ja on ta samasugune nohik, kuid hämmastavalt kena kehaga. Ja Zack kasutab seda kohe, et tõusta populaarsete sekka ja saada kunagi võimatuks peetut - tüdrukuid!

01:00 Mona Lisa naeratus * (Mona Lisa Smile) FILM

Draama tegevus leiab aset aastal 1953 Wellesley kolledzhis, kuhu tuleb kunstiajalugu õpetama uutest ideedest pakatav Katherine Watson (Julia Roberts). Ta arvab, et õpilased haaravad kinni igast võimalusest, kui neile midagi uut õpetatakse, kuid Katherine eksib. Nimelt on koolis levinud arvamus, et abiellumine ja perekondlik idüll on tähtsam haridusest ning vanemad õpetajad ei taha kuulda mitte mingitest uuendustest. See romantiline draama põhineb tõsielulistel sündmustel.

02:55 Reporter *
03:58 Küladetektiivid (360)

Hansen ja Hofer peavad välja selgitama, kes tappis Timo Wegeneri, kes pidi tooma Rosenheimi suuri muutusi. Kas ta tapeti selleks, et kõik jääks endiseks, või tuleb ta mõrvarit otsida eraelust? Jaoskonnas külvab segadust härra Seitz, kes on pähe võtnud, et Andi tahab anda lahkumisavaldust.

04:44 Tuvikesed (190)

Bud saab uue töökoha - ta peab andma nõu veel süütutele noormeestele ja neidudele, kes kibelevad suurt sammu astuma.

05:08 Tuvikesed (191)

Jefferson saab teada, et Marcyle ostetud Barbie-nukk on kogujatele tervet varandust väärt.

05:33 Dr House (121) *

Narkodiiler Mickey kukub salapäraselt kokku. Narkodiiler ei taha arstidele anda vajalikku infot ning tiim peab tegema ise detektiivitööd, et teda aidata.

06:30 Hingesugulased (406)

Sooraj sekkub Vikram ja Mohiti sõnelusse, teatades, et ta müüb võla maksmiseks oma maiustustepoe maha. Sandhyat kutsutakse Shotimaale väljaõppele. Mohit saab Ankuri ettevõttest tööpakkumise, kuid Ankuril on hoopis teised kavatsused.

07:20 Rizzoli ja Isles (77) *

Jane ja Maura osalevad teadusuuringute keskuse koolitusel ja leiavad lahatavate kehade seast mõrvatunnustega laiba ning asuvad asja uurima.

08:15 Vana silla saladus (884) *

Külarahvas muretseb Davidi heaolu pärast. Francisca kiusab Marianat. Bosco ei mõista Bernarda käitumist.

09:10 Pargid ja puhkealad (17) *

Leslie näeb juhuslikult Tomi ja Wendyt lahutuskohtus. Leslie värbab terve ameti appi, et panna Tom suure peoga oma muresid unustama.

09:40 Taeva pisarad (57/115)

Arzu läheb Kayat ähvardama. Selimil on Melisast kõrini. Ta tahab Cennetit tagasi, aga Cennet ei ole sellega nõus. Nilgün mõistab, et Cennet oleks olnud tema poja jaoks see õige. Cennet saab järgmise saadetise. Kaya kutsub Mahiri endaga jahile.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (23)

Kiiremas tempos funktsionaalne keretreening. Treener Egle Eller-Abi.

11:45 Top Shop
12:00 Punapaela selts (27)

Lleo peab oma isaga silmitsi seisma. Cris põgeneb haiglast. Punapaelad korraldavad peo.

13:00 Betty New Yorgis (60/123)

Ema uurib Bettylt, kas ta on Armandosse armunud. Marcela kontrollib Armando mobiili, kui mees magab. Sofia tuleb haiglas teadvusele. Tema voodi juures istub Charlie, kes teeb talle ettepaneku lastega enda juurde kolida. Romina tahab taas Hugo korterisse elama tulla.

14:00 Kardashianid (28/12) *

Khloe sõidab reisile, et Tristani petmisest toibuda. Kuid Khloe viha kasvab, kui Jordyn räägib juhtunust avalikult. Kylie peab parima sõbranna osas otsuse langetama.

15:00 Üks eriline loomakliinik (23)

Täna tuuakse kliinikusse halvatud tagajalgadega Taani dogi. Noel palub auto alla jäänud spanjeli eest hoolitsemisel abi koerakese väikestelt sõpradelt. Vana kolli vajab puusaprobleemi tõttu kiiresti operatsiooni.

16:00 Teine võimalus (4) *

Lembi näitab Richardile oma tõelisi võimeid. Tuleviku inimesed hakkavad telestaarideks. Gert Kuldnokk viib Kristi metsa.

17:00 Rizzoli ja Isles (78)

Kurikuulsa varga mõrv lennutab Jane ja Maura kunstivaraste maailma ja Jane’il tuleb tegemist teha tüütu föderaalagendiga, kes huvitub tema juhtumist.

18:00 Vana silla saladus (885)

Conrado pakub Davidile kodu. Amadeo räägib Quintinale oma saladuse. Aurora ei soovi enam abielluda.

19:00 Pargid ja puhkealad (18)

Leslie satub jõuluskandaali keskmesse ja on sunnitud ennast ajakirjanike eest peitma, kuigi peaks samal ajal talvise muinasjutumaa festivali promoma. Ron asendab Lesliet ühe päeva ning avastab, kui palju tööd Leslie teeb.

19:30 Ehitame! (5) *

Jagame infot toodete ja teenuste kohta, mis on seotud ehitamise, remondi, sisustamise ning kinnisvaraga. Saatejuht Leanika Järve.

20:00 Karvased kosilased (11) *

Ellen on julge naine Tallinnast, kes võttis pimekohtingule kaasa oma 12 aastase armsa poja. Kas seiklusrohketel kohtingutel kahe erineva noormehega leiab ta ka endale väärilise partneri? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Käpardlik käe palumine (How Not to Propose) FILM

Romantiline komöödia! Travis ja Lena on juba mõnda aega koos olnud, nende suhe areneb kenasti. Travis otsustab tüdruksõbrale abieluettepaneku teha ja ostab sõrmusegi juba ära. Korraga hakkab aga kõik viltu kiskuma. Mees kaotab töö ja seeläbi ka enesekindluse. Pärast mitmeid ebaõnnestunud kosimiskatseid hakkab Travis juba vaikselt alla andma, kuid siis näikse õnn pöörduvat.

22:25 Minu kodu on parim (149)

Meeskonnad on suure pinge all murdumas, kuid kõik pingutavad selle nimel, et Claire ja Hagan endale täiusliku kodu saaks.

23:35 Poissmees: Uus-Meremaa (55)

Kätte on jõudnud emotsioonidest laetud finaal. Kaks viimast pruudikandidaati viiakse viimasele erakohtingule, kus nad lõpuks kohtuvad Zaci perekonnaga. Zacil on aeg hakata sõrmust valima.

00:50 Reporter *
01:40 Saatuslik veetlus (52)

Taaslavastuslik dokumentaalsari Ameerika jõhkratest kiremõrvadest, mille on põhjustanud armukadedus, saamahimu või kättemaks.

02:30 Üks eriline loomakliinik (23) *

Täna tuuakse kliinikusse halvatud tagajalgadega Taani dogi. Noel palub auto alla jäänud spanjeli eest hoolitsemisel abi koerakese väikestelt sõpradelt. Vana kolli vajab puusaprobleemi tõttu kiiresti operatsiooni.

03:15 Postimees.ee
06:45 Reporter *
07:45 Hensugusta SHOW (14) *

Jätkame sõnamänguga sealt, kus eelmisel korral pooleli jäime. Hensugusta rebib tähestiku järjekorras sõnu ja siis vaatame, mille põnevaga maailm meile vastu vahtimist lajatab!

08:15 Kelgukoerad *

Uurijad Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) peavad lahendama kuriteo, mille niidid viivad vägagi ootamatusse suunda. Meeste ülemus, komissar Kelk (Kalju Komissarov), peab lisaks juurdluse juhtimisele vaigistama ka elumees Posti ja pereisa Kõsta omavahelisi konflikte.

09:15 Kontor (203) *

Üks aasta pärast neist rääkiva dokumentaali väljatulekut kogunevad Dunder Mifflini senised ja praegused töötajad Dwighti ja Angela pulma. Algselt on isameheks valitud Jim, kuid siis ilmub välja Michael Scott.

09:45 Kontor (204) *

Viimane osa! Kõik endised ja praegused töötajad annavad dokumentaali jaoks viimast korda intervjuud. Erin leiab oma bioloogilised vanemad.

10:10 Chicago tuletõrje (42) *

Severide proovib aidata meelemürkide küüsi langenud päästjat Dave Bloomi, kelle raske saatus tuletab Severide'ile teda ennast meelde. Jones avastab, et tema isa on juba mõnda aega ülem Bodenit survestanud. Shay ja Dawson sõidavad linnast välja tüdrukute nädalavahetust veetma.

11:05 Gomorra (29) *

Avitabile poolt alandatud Gennaro otsib Ciro üles ning avastab enda üllatuseks, et too on Enzo jõuguga käed löönud. Ciro pakub Gennarole oma abi ning mehed korraldavad Enzo abiga suure röövi, et eesootavaks sõjaks valmistuda. Sari ei sobi alaealistele.

12:05 Komissar Rex

Õe peale vimma kandev Ernst Strobl kavatseb kätte maksta talle osaks saanud ülekohtu eest. Postiljoniks riietunud mees tapab üksteise järel mitu noort blondi jõukal järjel kaunitari. Marc Hoffmanni juhitud mõrvarühm ei leia mõrvade vahel seost ja satub valejälgedele. Kui psühhopaadist vend ründab oma õde, läheb naise päästmiseks ja mõrvari tabamiseks vaja Rexi abi.

13:05 Hensugusta SHOW (15)

Hensugusta show jätkub taas suure sõnamängu lainetel. Pöörane seiklus tähestikus jätkub!

13:35 Ehitame! (5) *

Jagame infot toodete ja teenuste kohta, mis on seotud ehitamise, remondi, sisustamise ning kinnisvaraga. Saatejuht Leanika Järve.

14:05 Must nimekiri (86) *

Reddington saab vihje, et mr Kaplani järgmiseks sihtmärgiks on dr Bogdan Krilov, kes kunagi ammu Lizi mälestustega manipuleeris. Juurdluse käigus paljastuvad seigad panevad Lizi nii mõneski oma mälestuses kahtlema. Ressler leiab samal ajal uue juhtlõnga Reven Wrighti kadumise kohta.

15:05 Lõks (18/24) *

Valujevi kurjategijad tapavad Jegori mehi. Jegor plaanib sooritada üheaegse löögi nii Lebedevi kui Mirnõi pihta. Stepanõtš jätkab Paruni rahalaeka otsinguid. Stolz arvab, et Stahhov on juba piisavalt Slavinit töödelnud ja pakub talle avalikult kaastööd. Georgi ravib end jätkuvalt Hindu juures. Irina katkestab suhted Artjomiga ja hakkab tihedamalt suhtlema Garikuga.

16:05 Knight Rider

Michael palgatakse uurima menubändi Class Action laulja salapärast surma. Selleks, et muusikaäri telgitagustesse paremini ligi pääseda, tuleb Michaelil etendada bändi uut solisti. Ootamatu edu lavalaudadel lööb aga Michaeli pea sassi ja tundub, et ta on valmis salapolitseiniku ametiga lõpparve tegema.

17:05 Chicago tuletõrje (43)

Dawsonile tuuakse kadett Jonesi hüvastijätukiri, mille sisu aitab tal tuletõrjujatööd hoopis uues valguses näha. Severide hakkab uurima Dave Bloomi tausta, et teada saada, kas eluga jänni jäänud päästja räägib temaga juhtunud tööõnnetuse kohta ikka täit tõtt.

18:00 Kelgukoerad

Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) saavad vihje ulatusliku narkoveo kohta. Samal ajal sureb ootamatult kriminaalse taustaga transpordiärimees ning hargnema hakkab ootamatute pööretega ohtlik lugu kus keegi pole tegelikult see, kellena ta esmapilgul näib ning laipu tekib järjest juurde.

19:00 Brooklyni jaoskond (1)

Brooklyni politsei 99. jaoskonda tuleb uus juht Raymond Holt, kes erinevalt eelmisest juhist suhtub töösse väga tõsiselt. See valmistab suurt meelehärmi jaoskonna töötajatele - andekale, ent muretule uurijale Jacob Peraltale (Andy Samberg) ja pedantlikule Amy Santiagole (Melissa Fumero). Uurija Charles Boyle üritab samas kutsuda kohtama lakoonilist Rosa Diazi.

19:30 Brooklyni jaoskond (2)

Kui Jake tööle hilineb, sokutab Holt talle grafitikunstniku püüdmise tööotsa, kuid Jake peab seda endale alandavaks. Kuid siis selgub, et kahtlusalune on asepolitseiülema poeg. Jaoskonda külastab Gina sensitiivist sõber.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Guntheri tapmine (Killing Gunther) FILM

Märulikomöödia. Gunther (Arnold Schwarzenegger) on maailma parim palgamõrvar, üliosav salapärane mees, kelle nägu keegi kunagi näinud pole. Ambitsioonikas mõrtsukas Blake (Taran Killam) paneb kokku tiimi, et Gunther tappa ja seeläbi ise palgamõrvarite esinumbriks saada. Missioon on aga raskem, kui esialgu paistab, kuna Gunther on rivaalidest alati sammu võrra eespool. Film ei sobi alaealistele.

22:25 Gomorra (30)

Gennaro ja Ciro teavad, et Enzo jõugust ei piisa kogu Napoli allilmaga sõdimiseks ning sõbrad pöörduvad Scianeli poole, et nende kunagine vaenlane neile nüüd abikäe ulataks. Ent Scianelil on Napoliga omad plaanid. Sari ei sobi alaealistele.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:55 Knight Rider *

Michael palgatakse uurima menubändi Class Action laulja salapärast surma. Selleks, et muusikaäri telgitagustesse paremini ligi pääseda, tuleb Michaelil etendada bändi uut solisti. Ootamatu edu lavalaudadel lööb aga Michaeli pea sassi ja tundub, et ta on valmis salapolitseiniku ametiga lõpparve tegema.

01:04 Postimees.ee