Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 19.05.2020

06:00 Baarikubjas (16/20) *

Jon Taffer peab aitama Iiri pubi Cheviot omanikku, kes ei tule mitme muu töö kõrvalt enam oma ülesannetega toime. Mis veel hullem, mees on oma 800 000 dollarilist võlga seni oma perekonna eest varjanud.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (52)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (31)

Animasari

07:30 Cam ja Leon (33)
07:35 Pöörased jänesed (64)
08:00 Cam ja Leon (34)
08:05 Zak Storm (17)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (118)

Pärast seda, kui House’i litsents ennistatakse, saab ta tagasi oma ameti parajasti ajal, kui tuleb ravida Hank Hardwicki, täiskasvanud filmistaari, kes viidi Pinceton Plainsboro haiglasse pulseeriva silmavaluga. House tahab kokku panna oma unistuste meeskonna.

11:00 Baarikubjas (17/20)

Baarikubjas Jon Taffer proovib aidata endist stripiklubi, mis üritab nüüd viisaka baarina läbi lüüa. Korraliku väljaõppeta personal, kleptomaanist baarmen ja ebakompetentsed kokad muudavad selle aga äärmiselt keeruliseks.

12:00 Põrgulikud köögid (62) *

Charlie’s on väike Itaalia restoran. Pärast eelmise omaniku lahkumist pani Tatiana koos ema ja õega oma majad panti, et restoran endale osta. Restoran on aga suurtes raskustes ja kui nad abi ei saa, võivad kaotada koos restoraniga ka kodud.

13:00 Kuuuurija (45) *

Tänases Kuuuurija saates räägime härrast nimega Jüri Krebets, kes kaotas segastel asjaoludel oma Puumarketi aktsiad ja on nüüd pettunud Eesti pankades, advokaatides ning kohtusüsteemis.

14:00 Tüdruk nimega Elif (914)

Tarik leiab uue koha, kus Ranaga varjuda. Rana usaldus mehe vastu aina kahaneb ja ta mõtleb välja uue plaani. Caglar nõuab Parlalt veel raha juurde. Kerem püüab oma õde lohutada ja pakub välja võimaluse ettevõttes töötada, kuid Hümeyra pole sellest huvitatud.

15:00 Vana silla saladus (235)

Enriqueta üritab Juaniga ära leppida. Alfonso tahab Severianost lahti saada. Calvario tõrjub Pepat.

16:00 Betty New Yorgis (90/123)

Marcela tahab, et Armando tunneks sama valu kui tema. Betty avastab, et mees, kelle ta rannas päästis on moekunstnik, kes saabus Miamisse oma uut kollektsiooni tutvustama. Armando ja Marcela pulmad lükatakse edasi. Julia ei taha, et Nicolás võtaks vastu tööpakkumist V&M moemajalt.

17:00 Hingesugulased (495)

Santosh otsustab oma poega aidata. Sandhya on külas tagasi, aga ei saa tõde teada.

18:00 Põrgulikud köögid (63)

Gordon Ramsay abi vajab Café Hon Baltimore'is. Omaniku teod on tekitanud linnaelanikes pahameelt ja umbusaldust. Boikott on viinud kohviku pankroti äärele ja vaid Gordon suudab selle päästa.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (4)

Roald Johannson on oma retkedel jõudnud Lääne-Gruusiasse, Kutaisi linna, kus kohtub eestlastega, kes on oma elus teinud hämmastava kannapöörde. Nad jätsid oma senise töö seljataha ning hüppasid Tallinna ärimaailmast sõna otseses mõttes Kaukaasia mägedesse - puhuma elu sisse mahajäetud teeistandustele.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Krimi

Politseisaade.

22:00 Repomehed (Repo Men) FILM

Põnevus-märul lähitulevikust, kus inimesed võivad tänu tehisorganitele oma elu päästa. Kuid kui klient ei suuda talle paigaldatud uue südame või neeru eest õigeaegselt tasuda, saadetakse teda jahtima Remy (Jude Law) ja teised jõhkrad repomehed. Nad eemaldavad inimeselt maksmata tehiselundi, ehkki see tähendab viimasele kindlat surma. Ühel päeval seiskub aga Remy enda süda ja asendus-organiga ärgates mõistab ta, et senisest kütist on saanud hoopis saakloom...

00:05 Sunnitud tapma (Driven to Kill) FILM

Märulifilm endisest Vene mafioosost Ruslanist (Steven Seagal), kes on nüüdseks lõpetanud kõik oma sidemed maffiaga ja kirjutab novelle, naaseb oma kodukohta, kuna ta tütar Lanie abiellub. Kuid just enne tseremooniat korraldatakse Lanie majas rööv ning Ruslani tütar pekstakse jõhkralt läbi. Ruslan on täiesti kindel, et keegi peab selle kuritöö eest tasuma, mispärast naaseb ta oma endisesse ellu, et kätte maksta oma tütre eest. Film ei sobi alaealistele.

01:45 Süvahavva

Kes arvatakse olevat Vaigutaja - me saame selle lõpuks teada. Kristi ja Marta vahel puhkeb konflikt. Kristi leiab ennast valede labürindist ja ta otsustab kutsuda abi väljastpoolt - Süvahavvale saabub vaimude väljaajaja. Feliks annab Juhanile vastulöögi. Helga saab teada, et vana arm ei roosteta.

02:30 Rooli võim (200) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

03:00 Reporter *
04:07 Tuvikesed (181)

Lihtne patareivahetus muutub Alile katsumuseks. Kelly ja Bud tähistavad samas Bucki sünnipäeva.

04:32 Tuvikesed (183)

Al ise ei kõlba televiktoriinis osalema ja ta püüab selleks koolitada Kellyt. Asi õnnestub üle ootuste hästi.

04:57 Tuvikesed (184)

Al ja Jefferson leiavad suure kasti 70ndate moekate kingadega ja otsustavad poe vastavalt ümber kujundada.

05:15 Dr House (118) *

Pärast seda, kui House’i litsents ennistatakse, saab ta tagasi oma ameti parajasti ajal, kui tuleb ravida Hank Hardwicki, täiskasvanud filmistaari, kes viidi Pinceton Plainsboro haiglasse pulseeriva silmavaluga. House tahab kokku panna oma unistuste meeskonna.

06:30 Hingesugulased (400)

Emily ema kuuleb Meenakshi ja ta ema juttu pealt ning räägib Emilyle nende kavatsustest. Santosh saab teada, et Sooraj viis Sandhya kodust ära. Ta palub tal Sandhya koju tagasi tuua. Sandhya jagab raadiosaates oma armastuslugu.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Naine leiab abikaasa tapetult ja uurimise käigus selgub, et ohver võis elada topeltelu.

08:15 Vana silla saladus (881) *

Maria üritab Inesi ümber veenda. Alfonso kaitseb Davidi. Bernarda seab Boscole lõksu.

09:10 Pargid ja puhkealad (14) *

Leslie kuuleb, et tema kinnistule ihub hammast kohalik raamatukogu, mida juhatab Roni eksnaine Tammy. Andy läheb tööle, et Ann tagasi võita.

09:40 Taeva pisarad (54/115)

Selim tahab Cenneti käest vabandust paluda. Kaya ähvardab Arzut. Cengiz ja Nilgün tülitsevad. Mahir tahab Özlemiga suhet ära lõpetada. Mukaddes saab Kaya kohta tõe teada.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (20)

Rahulik ja mediteeriv treeningkava, mis sobib teha nii päeva alustuseks kui ka lõpetuseks. Lõõgastav ja rahulik venituskava treener Egle Eller-Nabiga.

11:45 Top Shop
12:00 Punapaela selts (24)

Lleo on 18-aastaseks saamas. Jordi kirjutatakse haiglast välja. Alexil on ootamatu ettepanek.

13:00 Betty New Yorgis (57/123)

Armando on Hamptonitelt tagasi ja ta uurib Bettylt, miks ta oma sünnipäeval nii käitus. Betty annab talle mõista, et Armando pole milleski süüdi. Auto läheb keset teed katki ning Betty ja Armando peavad öö koos veetma. Marcela ja Betty vanemad on nende pärast mures. Sofia paneb Jenny paika. Sandra kohtub La Panteraga.

14:00 Peeglike peeglike * (Mirror Mirror) FILM

Klassikalise muinasloo imeline uusversioon! Kuri kuninganna (Julia Roberts) allutab endale terve kuningriigi ning otsustab, et võluvast printsist (Armie Hammer) peab saama tema seaduslik abikaasa. Pagendatud printsess (Lily Collins) võtab endale appi seitse väikesekasvulist maanteeröövlit, et võita tagasi see, mis õigusega talle kuulub. See on lennukas seikluskomöödia täis armukadedust, romantikat ja reeturlikkust, mis haarab oma fantaasiarikkuses enda embusesse igas vanuses vaatajad.

16:00 Roaldi retked (3) *

Maailmas ei ole just palju Eesti naisi, kelle prohvetiks on Muhamed ja kes palvetavad viis korda päevas Meka poole. Just selline tüdruk on aga Võrumaalt pärit Heleni, kes abiellus moslemist mehega, kolis Saksamaale ning võttis jäägitult omaks islamimaailma reeglid. Millist elu elab üks Lõuna-Eesti tüdruk moslemina Euroopa suurriigis, seda Roald Johannson sel korral uuribki.

17:00 Rizzoli ja Isles (75)

Frankie jääb süüdi relvitu mehe tulistamises. Jane’il tuleb oma venna nimi puhtaks pesta ja õige mõrvar tabada, ent tulistamise asjaolud on kõike muud kui selged.

18:00 Vana silla saladus (882)

Bernarda eelistab mitte riskida. Conrado kolib Jarali. Amadeo saabub Vanasilla külla mesinädalatele.

19:00 Pargid ja puhkealad (15)

Üks linnavalitsuse seinamaalidest rikutakse ning Leslie ja parkide amet asuvad konkureerima uue disaini leidmiseks. Ronil ja Andyl on piinlik hetk Andy uuel töökohal.

19:30 Kodutunne (132) *

Põlvamaal ilusa nimega Metsise talu pidav Leida on vahva naine. Vaatamata sellele, et ühe abikaasa mattis ta juba väga noorena ja teise kaotas depressioonile alles mullu kevadel, on tal naeratus alati suul. Tema positiivsuse võti on imelihtne - lapsed. Viis oma ja üks kasulaps kasvavad selles kodus üles tõelises üksteise toetamise vaimus.

20:30 Trimmi, punni, trimmi (16/6)

Neli fitnessifänni jätkavad endale kallite inimeste aitamist. Käes on saatesarja viimane osa ja saame teada, kas nii treenerid kui nende treenitavad on oma eesmärgid saavutanud ja elu muutnud.

21:30 Saleduse saladused (3/5)

Humoorikas kaalusaade võtab vaatluse alla maailma kõige populaarsemad dieedid, et teha selgeks, millised nendest tõeliselt toimivad. Selles osas üritavad kiirdieedi pidajad saada paremasse vormi riidepoe avamispeo ajaks. Kujumuutjateks on ülikooli kokkutulekule suunduvad sõbrad Matt ja Robb. Elumuutjad on keskealised daamid, keda ootab ees mudaraja võistlus. Xand uurib, kas oma tahtejõudu on võimalik treenida.

22:30 Minu kodu on parim (146)

Kohtunikud uurivad, kes said Rose'i ja Robi reeglite tõlgendamisega kõige paremini hakkama ja meeskondadele jõuab kohale, et võistlus muutub üha pingelisemaks, sest üsna pea hakkavad nõrgemad välja langema.

00:00 Poissmees: Uus-Meremaa (52)

Claudia saab romantilisel kohtingul kauni kingituse, kuid mitte roosi. Grupikohtingul sõidavad kaks kaunitari sadamas ringi ja ühe tee saab saates otsa.

01:00 Reporter *
02:10 Saatuslik veetlus (49)

Taaslavastuslik dokumentaalsari Ameerika jõhkratest kiremõrvadest, mille on põhjustanud armukadedus, saamahimu või kättemaks.

02:54 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (401)

Sooraj otsustab Sandhyaga kohtuda. Sandhya on lootusrikas, et nad lepivad ära, kuid selle asemel süüdistab Sooraj Sandhyat tema ema seisundis. Sandhya võtab nõuks Soorajist eemale hoida.

06:45 Reporter *
07:45 Hensugusta SHOW (11) *

Kunsti all peavad paljud silmas pintsliga vehkimist, kuid tegelikult on kunst igal pool, igas asendis. Olgu selleks koduloom, kes varastab köögikapist jahu või segadusse sattunud pereisa.

08:15 A-Rühm (96) *

A-Rühm sõidab Monte Carlosse, et leida Jaaguari nime taha peituv üliohtlik terrorist. Missioon annab Murdockile võimaluse mängida salaagent Logan Rossi rolli ning üsna pea selgub, et Jaaguar täidab kõigest kellegi teise käsku.

09:15 Kontor (197) *

Liftid on hoolduses ja kõik peavad trepist käima. Kui Stanley keeldub treppi kasutamast, kasutab Dwight tema liigutamiseks pullirahusteid. Senaator tunnistab pressikonverentsil avalikult, et on gei.

09:45 Kontor (198) *

Dwight ja Angela võistlevad paberlennukite võistlusel omavahel. Andy valmistub näitlemistööks ning Jim ja Pam kasutavad nõustamisel saadud oskusi. Kaasa lööb Roseanne Barr.

10:10 Chicago tuletõrje (39) *

Katie röövimises kahtlustatav Vince Keeler vabastatakse ning Severide'i kannatus katkeb. Severide'i kolleegid saadetakse kustutama Chicago kesklinnas asuvat 20korruselist kontorihoonet, mis aga osutub veelgi ohtlikumaks operatsiooniks, kui alguses kardeti.

11:05 Baarikubjas (12/20) *

Joni ootab pea võimatuna näiv ülesanne - päästa Floridas asuv tikibaar, mille omaniku malbe olek on tekitanud olukorra, kus tal puudub oma enda baaris igasugune autoriteet ning tema alluvad naeravad talle näkku.

12:05 Komissar Rex

Tänu naabri vihjele konfiskeerib politsei relvahullu Gerhard Kostiali tulirelvad. Vihast meeletu vägivallatseja tapab kättemaksuks naabri ja avab tule politseijaoskonnas. Politsei alustab mõrvari tabamiseks ulatuslikku tagaajamist, kuid esialgu leitakse mõrvari teelt ainult uued laibad, mees ise jääb tabamatuks. Marci ja Niki ainsaks lootuseks saab mõrvari endine pruut, kuid lõksu langeb hoopis Marc. Raevunud tapja meelevallas on Marci ainsaks lootuseks ustav Rex.

13:05 Hensugusta SHOW (12)

Tänane saade on tõeline eneseabiõpikute lõpuboss! Hakkame rääkima kõige olulisemast asjast maailmas ja selleks on õnn! Ja õnnelik on inimene siis, kui tal läheb hästi!

13:35 100 erilist eestlast *

Saatejuht Leho Lehis paneb oma graatsilisuse ja painduvuse proovile ja katsetab postitantsu ning uurib selle võluva ja seksika tegevusala telgitaguseid. Veel tutvustame teadaolevalt ainsat trikikorvpallurit Eestis.

14:05 Miami SWAT (1/6) *

Dokumentaalsari jälgib USA politsei eriüksuse ohtlikku igapäevatööd kuritegevusega võitlemisel.

15:05 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (21) *

Prantsusmaal Calais' sadama juurde kerkinud immigrantide telklaagrid on pinnuks silmas ka Suurbritannia võimudele, sest paljude pagulaste eesmärgiks on just sinna välja jõuda. Kemp uurib, mida prantslased keerulise olukorra leevendamiseks ette võtavad ning kuidas briti piirivalve põgeniketulva ohjeldab.

16:05 Knight Rider

Uut juhtumit uurima asunud Michael meelitatakse lõksu, kus teda ootab Cameron Zachary ehk mees, kes tappis nii Wilton Knighti kui ka Michael Longi. Kuigi Michaelil õnnestub põgeneda, jõuab Cameron taibata, et Michael Long ja Michael Knight on üks ja sama isik. Algab kassi-hiire mäng, kus Michael ja Kitt on ootamatult tagaaetava hiire rollis.

17:05 Chicago tuletõrje (40)

Politsei hakkab uurima Katie röövija kummalist kadumist ning Severide'ist saab kiiresti peamine kahtlusalune. Samal ajal, kui Severide oma süütust tõestada üritab, keerab tema käe all õppiv kadett Jones järjekordse käki kokku. Seekord nii suure, et sellest kuuldakse ka päästeameti peakontoris.

18:00 A-Rühm (97)

Rühma ülesandeks on leida noor neiu, kes põgenes kodust isa kohvriga, kartes, et viimane kavatseb venelastele salajast informatsiooni müüa. Tüdruk peidab ennast vanadekodusse, aga ei tea, et dokumendid on võltsingud.

19:00 Kontor (199)

Andy otsustab näitlejaks hakata ja lahkub Dunder Mifflinist. Dwight saab viimaks oma uuelt senseilt karates musta vöö.

19:30 Kontor (200)

Jimi soovitusel edutatakse Dwight Dunder Mifflini piirkonnajuhiks. Jim peab valima, kas kolida Philadelphiasse, või valida Pam ja töötamine Dwighti alluvuses.

20:00 Eestlased Dubais (2)

Kord aastas peetakse Araabiamaades sellist püha nagu Ramadan, mis tähendab seda, et päikesetõusust loojanguni ei tohi süüa ega juua. Paraku on meie reisiseltskond sattunud Dubaisse just sellisel ajahetkel. Proovime Ramadaniga hakkama saada ja satume Dubai turuvarblaste piiramisrõngasse.

20:30 Elvis ja Nixon (Elvis and Nixon) FILM

Tõsielulistel sündmustel põhinev komöödia. Pöörane lugu rock'n'rolli kuninga Elvise ja tollase USA presidendi Nixoni kohtumisest detsembris 1970. aastal, mis on jäädvustatud ikoonilisele fotole. Film ei sobi alaealistele.

22:30 Baarikubjas (13/20)

Jon Taffer tõttab appi baariomanikest kursavendadele, kellel pole õrna aimugi, kuidas üht baari juhtida tuleks. Lisaks on ühe omaniku ülbus viinud selleni, et uute töötajate leidmine on muutunud peaaegu võimatuks ülesandeks.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:55 Knight Rider *

Uut juhtumit uurima asunud Michael meelitatakse lõksu, kus teda ootab Cameron Zachary ehk mees, kes tappis nii Wilton Knighti kui ka Michael Longi. Kuigi Michaelil õnnestub põgeneda, jõuab Cameron taibata, et Michael Long ja Michael Knight on üks ja sama isik. Algab kassi-hiire mäng, kus Michael ja Kitt on ootamatult tagaaetava hiire rollis.

01:01 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Tänu naabri vihjele konfiskeerib politsei relvahullu Gerhard Kostiali tulirelvad. Vihast meeletu vägivallatseja tapab kättemaksuks naabri ja avab tule politseijaoskonnas. Politsei alustab mõrvari tabamiseks ulatuslikku tagaajamist, kuid esialgu leitakse mõrvari teelt ainult uued laibad, mees ise jääb tabamatuks. Marci ja Niki ainsaks lootuseks saab mõrvari endine pruut, kuid lõksu langeb hoopis Marc. Raevunud tapja meelevallas on Marci ainsaks lootuseks ustav Rex.