Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 18.05.2020

06:00 Baarikubjas (15/20) *

Jon Taffer asub päästma urkabaari, mille omaniku käitumine on peaaegu kõik kliendid baarist eemale peletanud. Jon soovib, et omaniku tütar baari juhtimise üle võtaks, ent praegune omanik pole ideest sugugi vaimustuses.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (51)

Joonissari

07:15 Robotpoiss (30)

Animasari

07:30 Cam ja Leon (31)
07:35 Pöörased jänesed (63)
08:00 Cam ja Leon (32)
08:05 Zak Storm (16)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (117)

Teismeline tüdruk tuuakse pärast raju pidutsemist haiglasse, kuid diagnoosi on väga raske panna, sest tüdruk ei räägi tõtt haigestumise õhtu kohta. Kui patsiendi seisund halveneb, ei suuda ta enam ettekujutusel ja faktil vahet teha.

11:00 Baarikubjas (16/20)

Jon Taffer peab aitama Iiri pubi Cheviot omanikku, kes ei tule mitme muu töö kõrvalt enam oma ülesannetega toime. Mis veel hullem, mees on oma 800 000 dollarilist võlga seni oma perekonna eest varjanud.

12:00 Põrgulikud köögid (61) *

Ramsay läheb appi abielupaarile, kelle raskustes restoran ähvardab nende suhte lõhki kiskuda. Mees keskendub restorani juhtimise asemel tasuta einete jagamisele ja pokkeri mängimisele ja tema naine on närvivapustuse serval. Restorani menüü on seinast seina ja kokk tunneb end jõuetuna. Kas Ramsay suudab Spin A Yarni päästa?

13:00 Tallinna panoraam (16) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (913)

Kerem avastab, et Tarik on põgenenud koos firma rahadega. Macide tahab, et Hümeyra räägiks päevast, mil ta kaotas oma lapse. Kerem kuuleb pealt Macide ja Humeyra vestlust. Rana kõhklused üha kasvavad.

15:00 Vana silla saladus (234)

Emilia toetab Alfonsot. Francisca nõuab Soledadilt selgitust. Pepal on Calvariost kõrini.

16:00 Betty New Yorgis (89/123)

Nicolás käes on dokument, mis kinnitab, et kõikides pettustes on süüdi Armando. Hugo viimast kollektsiooni on plagieeritud ning paisatud kiirmoeketi kauplustesse. V&M-i rahaline seis on nutune. Roberto teeb Nicolás’le ettepaneku, millest keeldumise korral ähvardaks teda ja Bettyt vangla.

17:00 Hingesugulased (494)

Shekar on Sandhya sihikule võtnud. Santosh kohtab tüdrukut, kes saab Surajd aidata-

18:00 Põrgulikud köögid (62)

Charlie’s on väike Itaalia restoran. Pärast eelmise omaniku lahkumist pani Tatiana koos ema ja õega oma majad panti, et restoran endale osta. Restoran on aga suurtes raskustes ja kui nad abi ei saa, võivad kaotada koos restoraniga ka kodud.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kuuuurija (45)

Tänases Kuuuurija saates räägime härrast nimega Jüri Krebets, kes kaotas segastel asjaoludel oma Puumarketi aktsiad ja on nüüd pettunud Eesti pankades, advokaatides ning kohtusüsteemis.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Lahingulaev (Battleship) FILM

Suurejooneline kassahitt USA ja Jaapani ühisest laevastikust, mida ründab tundmatut päritolu tulnukate armaada. Puhkeb meeleheitlik lahing nii merel, maal kui õhus, kuid ülekaaluka vaenlasega võitlemiseks ja planeedi päästmiseks tuleb kõigepealt lahendada saladus – mis on selle ootamatu kallaletungi tegelik eesmärk?

23:45 Nõid (The Witch: A New-England Folktale) FILM

Müstiline, atmosfääriline, painajalik ja verdtarretav õudusfilm! 17. sajandi Uus-Inglismaa kõledas metsas elava pere hakkab pärast pisibeebi kadumist ja põllusaagi hävimist kogema seletamatuid musta maagia ja nõiakunsti ilminguid. Ka karastunud õudusfilmi fännile hõlpsalt naha alla pugev jubedik ei luba hetkekski rahulikult hinge tõmmata ja võlub oma ehedusega. Sünge salapärane maailm haarab esimesest kaadrist alates endasse, kohutab ja raputab, kuni pead silmad sulgema kinnitamaks endale, et tegemist on vaid filmiga. Filmi auhinnariiulil on suisa 43 trofeed! Film ei sobi alaealistele.

01:25 Perekond * (The Family) FILM

Krimikomöödia tele-esilinastus! Kurikuulusasse maffiaklanni kuuluv Manzoni perekond saadetakse tunnistajakaitseprogrammi käigus Prantsusmaale. Vaatamata suurtele ponnistustele ja FBI agent Stansfieldi (Tommy Lee Jones) püüdlustele, satub perekond pidevalt mingitesse jamadesse. Fred Manzoni (Robert De Niro), tema naine Maggie (Michelle Pfeiffer) ja nende lapsed Belle (Dianna Agron) ja Warren (John D’Leo), ei suuda ennast kuidagi vaos hoida. Seega tuleb perekonnal pidevalt muuta oma perekonnanime ning vahetada elukohta. Kui kättemaksu ihkava maffiaklanni liikmed saavad lõpuks teada Manzoni perekonna asukoha, siis läheb lahti tõeline märul!

03:10 Ehitame! (5) *

Jagame infot toodete ja teenuste kohta, mis on seotud ehitamise, remondi, sisustamise ning kinnisvaraga. Saatejuht Leanika Järve.

03:35 Reporter *
04:25 Tuvikesed (179)

Al sõidab ummikute vähendamiseks tööle koos kolme modelliga. Just tema auto tuuakse eeskujuks ülelinnalises kampaanias.

04:50 Tuvikesed (180)

Ali ei tohi pärast ühe paksu naise kaebust enam oma kundesid solvata.

05:15 Dr House (117) *

Teismeline tüdruk tuuakse pärast raju pidutsemist haiglasse, kuid diagnoosi on väga raske panna, sest tüdruk ei räägi tõtt haigestumise õhtu kohta. Kui patsiendi seisund halveneb, ei suuda ta enam ettekujutusel ja faktil vahet teha.

06:30 Hingesugulased (398)

Arst teatab, et Santoshil on posttraumaatiline häire ja ta vajab kodus puhkust. Sandhya on täitnud kolmanda ülesande ja Santosh saab tagasi oma peaehte. Arun teatab otsusest Sooraj ja Sandhya kodust välja ajada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Mõrvagrupp jahib snaiprist sarimõrvarit ja Maura sõbruneb tapmist pealt näinud mehega, kes kannatab haiguse käes, mis paneb teda uskuma, et ta on hunt.

08:15 Vana silla saladus (880) *

Aurora süüdistab Aliciat pettuses. Francisca viib Inesi Candela juurde. Bernarda otsustab Bosco kõrvaldada.

09:10 Pargid ja puhkealad (13) *

Leslie kutsub appi Dave'i ja Andy, et tabada teismeline huligaan. Annil on keeruline korraldada lõbusat halloweenipidu, ent abi saabub ootamatust allikast.

09:40 Taeva pisarad (53/115)

Selim teeb Melisale abieluettepaneku. Arzu on šokeeritud, kui ta näeb oma majas Kayat ja Cennetit. Mukaddes laseb Ömeril Kaya tausta uurida. Cennet ütleb Melisale kõik näkku, mis ta temast arvab.

10:35 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (19)

Kogukehatreening, kus fookuses tuhar, kõht ja selg. Vaja läheb lisaraskuseid, milleks võivad olla nii hantlid kui ka veepudelid. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Punapaela selts (23)

Haiglas toimub pantvangikriis. Dani, Mariona ja Lucas üritavad sõpru päästa.

13:00 Betty New Yorgis (56/123)

Marcela saab Betty kingituse endale. Nicolás kaitseb oma parimat sõpra Danieli ähvarduste eest. Nicolás ja Betty lepivad kokku, et kui olukord moemajas on stabiliseerunud lahkuvad nad mõlemad töölt. Sofía paneb Jenny pruunistuskreemi mentooli ja rikub Jenny naha. Armando otsustab Betty kaasa võtta kohtumisele Hamptonis.

14:00 Stileto vendeta (105) *

Kemal arvab, et ta on lõpuks ometi süüdlase kätte saanud. Serhan ei tunne end selles olukorras just eriti hästi. Burcu räägib Emrele, miks ta endast väljas on. Tuleb välja, et aedniku süüdi lavastamine oli Kerimi plaan. Serhan üritab endiselt Mehvesi talu ära osta, aga Kerim ei kavatse lasta sellel juhtuda.

15:00 Stileto vendeta (106) *

Merve on väga raskes olukorras. Pelin muretseb Emre pärast. Merve soovib korraldada õhtusööki. Arzu on töösõltlaseks muutunud. Nilay leiab ta kapist midagi väga ootamatut. Oya hakkab politseiga koostööd tegema. Kerim tahab Merve ähvardada.

16:00 Sööma! (7) *

Emadepäeva erisaates naudime head toitu ja parimat muusikat - armastatud staarid laulavad kõikidele kallitele emadele! Saatejuht Lauri Hermann.

16:30 Tuhat tervist (49) *

Toidulisandid ei pruugi olla efektiivsed, kui me ei tea, kuidas neid õigesti võtta. Uurime toidulisandite koos- ja kõrvaltoimeid muude preparaatidega. Esteetiline meditsiin on Eestis üha populaarsemaks saamas: uurime, millistele kvalifikatsioonidele peab vastama esteetilise meditsiini teenuse pakkuja. Uurime, millal on veenilaiendid tervisele ohtlikud ja kuidas haigekassa nende ravi tulevikus rahastab. Oma heast tervisest räägib kirjanik ja ajakirjanik Merit Raju.

17:00 Rizzoli ja Isles

Naine leiab abikaasa tapetult ja uurimise käigus selgub, et ohver võis elada topeltelu.

18:00 Vana silla saladus (881)

Maria üritab Inesi ümber veenda. Alfonso kaitseb Davidi. Bernarda seab Boscole lõksu.

19:00 Pargid ja puhkealad (14)

Leslie kuuleb, et tema kinnistule ihub hammast kohalik raamatukogu, mida juhatab Roni eksnaine Tammy. Andy läheb tööle, et Ann tagasi võita.

19:30 Roaldi retked (3) *

Maailmas ei ole just palju Eesti naisi, kelle prohvetiks on Muhamed ja kes palvetavad viis korda päevas Meka poole. Just selline tüdruk on aga Võrumaalt pärit Heleni, kes abiellus moslemist mehega, kolis Saksamaale ning võttis jäägitult omaks islamimaailma reeglid. Millist elu elab üks Lõuna-Eesti tüdruk moslemina Euroopa suurriigis, seda Roald Johannson sel korral uuribki.

20:30 Peeglike peeglike (Mirror Mirror) FILM

Klassikalise muinasloo imeline uusversioon! Kuri kuninganna (Julia Roberts) allutab endale terve kuningriigi ning otsustab, et võluvast printsist (Armie Hammer) peab saama tema seaduslik abikaasa. Pagendatud printsess (Lily Collins) võtab endale appi seitse väikesekasvulist maanteeröövlit, et võita tagasi see, mis õigusega talle kuulub. See on lennukas seikluskomöödia täis armukadedust, romantikat ja reeturlikkust, mis haarab oma fantaasiarikkuses enda embusesse igas vanuses vaatajad.

22:35 Minu kodu on parim (145)

Kaks päeva enne remondi lõppu on seinad püsti pandud ning meeskonnad pingutavad, et õigeks ajaks siseviimistlusega valmis saada.

23:40 Poissmees: Uus-Meremaa (51)

Kolm tüdrukut lähevad Zaciga kajakiga sõitma. Kõik tüdrukud saavad temaga privaatselt aega veeta. Sarahl on mure. Lily ja Zac lähevad romantilisele erakohtingule. Zac taipab, et Lily on rohkem kahe jalaga maa peal, kui ta oli arvanud.

00:55 Reporter *
01:50 Saatuslik veetlus (48)

Taaslavastuslik dokumentaalsari Ameerika jõhkratest kiremõrvadest, mille on põhjustanud armukadedus, saamahimu või kättemaks.

02:40 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (399)
06:40 Reporter+ *
07:10 Rooli võim (200) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:40 Hensugusta SHOW (10) *

Öeldakse, et naer ravib! Sel korral võtame ette "Elu kõige tähtsamad otsused" ehk inimesed, kes plaanivad kuid nagu ikka, siis plaanid ei õnnestu!

08:10 A-Rühm (95) *

A-Rühm peab Austraaliast tagasi tooma kristallist pealuu, mis legendide kohaselt selle valdajale halba õnne toob. Tagasiteel peavadki Murdock, Face ja Frankie lennuki hülgama ning satuvad kahe sõjajalal oleva hõimu vahele. Koljut nähes kroonib üks hõimudest Murdocki oma kuningaks ja tal palutakse oma surematust tõestada.

09:10 Kontor (195) *

Oscar käib Dwighti tädi Shirley matustel. Kohal on ka Dwighti õde ja vend, kes pärivad farmi, kui sinna elama ja tööle asuvad.

09:40 Kontor (196) *

Viimaks ometi on valmis kontorist vändatud dokumentaalfilmi promoklipid. Aga kõiki jahmatab, kui paljud saladused see avalikuks tooks.

10:05 Chicago tuletõrje (38) *

Severide'i poolõde Katie on jäljetult kadunud ning politseil pole ühtki juhtlõnga. Juhtumiga tegelev uurija Lindsay lükkab kõik Severide'i abipakkumised tagasi ning Kellyl ei jää muud üle, kui lugu oma käel uurima hakata. Caseyl õnnestub teda vaevavate tervisehädade kohta rohkem infot hankida.

11:00 Gomorra (27) *

Pärast Pietro Savastano tapmist Bulgaarias uut elu alustanud Ciro läheb raksu oma uue ülemuse tuisupeast pojaga. Cirole meenub tema kunagine sõprus ja vihavaen Gennyga ning ta otsustab tülile lõpu teha enne, kui see sama verise lõpu saab. Sari ei sobi alaealistele.

12:05 Komissar Rex

Ühest Viini metsatukast leitakse 16-aastase tüdruku surnukeha. Peagi avastab Rex sündmuspaiga lähedalt naispsühholoogi laiba. Selgub, et naine avastas noori enesetapule õhutava internetilehekülje ning surnud tüdruk oli tema patsient. Kunz saab internetis jälile lastes surmaiha ässitavale maniakile ja mõrvarühm teeb kindlaks paiga, kus lapsed kollektiivset enesetappu plaanivad.

13:05 Hensugusta SHOW (11)

Kunsti all peavad paljud silmas pintsliga vehkimist, kuid tegelikult on kunst igal pool, igas asendis. Olgu selleks koduloom, kes varastab köögikapist jahu või segadusse sattunud pereisa.

13:35 Ziguliga idablokis (6/12) *

Reisiseltskond pöörab ˇigulid Odessa suunas, kus on ootamas ees kaunid vaatamisväärsused ning linnalegendid. Enne käiakse läbi aga vanast tuumaraketibaasist, kus saab näha, mida kõike võinuks hiiglaslikud põrgumasinad tuumasõja ajal korda saata.

14:05 100 erilist eestlast (22)

Hooaja viimases saates teeme põgusa kokkuvõtte erilistest eestlastest ja nende tegemistest. Eetrisse jõuab ka palju sellist materjali, mis põhisaadetesse ei mahtunud.

14:35 Krimi *

Politseisaade.

15:05 Tokyo OM stardiloendus (28/60) *

Liugleme Uus-Meremaa kanuukuninganna Lisa Carringtoniga lainetel, käime Tokyo robotmaskottidega koolis, tutvume Tokyo OMi poksisaadikutega ja vaatame üle viis kuulsaimat Uus-Meremaa olümpialast.

15:35 Tokyo OM stardiloendus (29/60) *

Sprinditäht Shaunae Miller-Uibo jahib Tokyos kahte kuldmedalit, vennad Brownleed lähevad triatlonis vanu aegu meenutama, jalgpallur Keisuke Honda tahab täita oma eluunistuse ning edetabelis figureerivad osavad vibukütid

16:05 Knight Rider

Michael põgeneb oma looja Wilton Knighti kurjategijast poja Garthe'i mõisast ning avastab, et Fondi peakorterisse vangistatud Devon ja April on surmaohus ning Garthe ise üritab koos oma pantvangi dr Bergstromiga riigist lahkuda. Nii peabki Michael päästma Devoni ja Aprili, vabastama dr Bergstromi ning pidama maha viimase duelli Garthe'i ja Koljatiga.

17:05 Chicago tuletõrje (39)

Katie röövimises kahtlustatav Vince Keeler vabastatakse ning Severide'i kannatus katkeb. Severide'i kolleegid saadetakse kustutama Chicago kesklinnas asuvat 20korruselist kontorihoonet, mis aga osutub veelgi ohtlikumaks operatsiooniks, kui alguses kardeti.

18:00 A-Rühm (96)

A-Rühm sõidab Monte Carlosse, et leida Jaaguari nime taha peituv üliohtlik terrorist. Missioon annab Murdockile võimaluse mängida salaagent Logan Rossi rolli ning üsna pea selgub, et Jaaguar täidab kõigest kellegi teise käsku.

19:00 Kontor (197)

Liftid on hoolduses ja kõik peavad trepist käima. Kui Stanley keeldub treppi kasutamast, kasutab Dwight tema liigutamiseks pullirahusteid. Senaator tunnistab pressikonverentsil avalikult, et on gei.

19:30 Kontor (198)

Dwight ja Angela võistlevad paberlennukite võistlusel omavahel. Andy valmistub näitlemistööks ning Jim ja Pam kasutavad nõustamisel saadud oskusi. Kaasa lööb Roseanne Barr.

20:00 100 erilist eestlast *

Saatejuht Leho Lehis paneb oma graatsilisuse ja painduvuse proovile ja katsetab postitantsu ning uurib selle võluva ja seksika tegevusala telgitaguseid. Veel tutvustame teadaolevalt ainsat trikikorvpallurit Eestis.

20:30 Miami SWAT (1/6)

Dokumentaalsari jälgib USA politsei eriüksuse ohtlikku igapäevatööd kuritegevusega võitlemisel.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (21)

Prantsusmaal Calais' sadama juurde kerkinud immigrantide telklaagrid on pinnuks silmas ka Suurbritannia võimudele, sest paljude pagulaste eesmärgiks on just sinna välja jõuda. Kemp uurib, mida prantslased keerulise olukorra leevendamiseks ette võtavad ning kuidas briti piirivalve põgeniketulva ohjeldab.

22:30 Baarikubjas (12/20)

Joni ootab pea võimatuna näiv ülesanne - päästa Floridas asuv tikibaar, mille omaniku malbe olek on tekitanud olukorra, kus tal puudub oma enda baaris igasugune autoriteet ning tema alluvad naeravad talle näkku.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:05 Knight Rider *

Michael põgeneb oma looja Wilton Knighti kurjategijast poja Garthe'i mõisast ning avastab, et Fondi peakorterisse vangistatud Devon ja April on surmaohus ning Garthe ise üritab koos oma pantvangi dr Bergstromiga riigist lahkuda. Nii peabki Michael päästma Devoni ja Aprili, vabastama dr Bergstromi ning pidama maha viimase duelli Garthe'i ja Koljatiga.

01:02 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Ühest Viini metsatukast leitakse 16-aastase tüdruku surnukeha. Peagi avastab Rex sündmuspaiga lähedalt naispsühholoogi laiba. Selgub, et naine avastas noori enesetapule õhutava internetilehekülje ning surnud tüdruk oli tema patsient. Kunz saab internetis jälile lastes surmaiha ässitavale maniakile ja mõrvarühm teeb kindlaks paiga, kus lapsed kollektiivset enesetappu plaanivad.