Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 21.10.2020

06:25 100 erilist eestlast (19)

Olid ajad, mil lendamine on kättesaamatu tegevus, kuid tänapäeval võib praktiliselt igaüks õhku tõusta. Tänases osas saame tuttavaks Randoga, kes sõidab drooniga rallit. Lisaks sõidame Haapsallu ja uudistame põnevat õllekappade kollektsiooni.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Kummikaru ja sõbrad (10)
07:15 Sonic Boom (90)
07:30 Zig ja Sharko (43)
07:55 Athleticus (36)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

10:00 Dr House (50)

House ravib 10aastast autistlikku poissi, kes põhjuseta valjult karjub ning teised arstid ei ole suutnud tuvastada, mis temaga lahti on. House’i armunud teismeline tüdruk tüütab haiglas kõiki.

11:00 Kodus ja võõrsil (7247) *

Willow ei julge Colbyle ja Deanile suurt uudist teatada. Ziggy leiab meeste maailmas ootamatu liitlase. Mackenzie on murtud, kui Colby nende suhtele lõpu teeb.

11:30 Gordon Ramsay põrgukatel (293) *

Võistlus paneb lisaks kokkamisoskusele proovile ka sõnaseadmise võimed. Võitjatiimi ootab ees päev basseini ääres, kaotajad peavad aga valmistama 600 keerulist küpsist. Õhtusel teenindusel ootab Ramsay täiuslikkust, sest teenindatakse heategevuse toetajaid. Mõlemad tiimid teevad teevad vigu ja peavad oma kandidaadi üles seadma.

12:30 Hooaeg (212) *

Tänases ilu- ja elustiilisaates oleme mõnusalt sügiseses meeleolus. Lähme külla Pärnusse, et teha tutvust kohalike uudistega. Ka praegusel ajal on oluline oma silmi kaitsa ning räägimegi päikeseprillidest. Lisaks võtame fookuse nahahooldusele ja uuele moele.

13:00 Roaldi retked Eestis (6) *

Matkaautod ja haagissuvilad on noorte perede uus trend kogu Euroopas! Statistika järgi on matkasuvilate müük viimasel aastal Euroopa Liidus tõusnud pea 20 protsenti ning ka Eestis leidub lugematul hulgal noori, kes on pununud oma kodud ratastele ja löönud sellega siseturismi õitsele. Roald Johannson otsib üles kõige eripalgelisemad Eesti inimesed - need, kes on soetanud endale uhiuue ja moodsa matkasuvila, aga ka need, kes on sõna otseses mõttes vanast romust endale särava kaasteelise üles putitanud.

14:00 Tüdruk nimega Elif (1023)

Birce on jälle Ranaga pahuksis. Birce, Filiz ja Asli otsustavad kohtuda Asli pool. Suur on aga Asli üllatus, kui talle saadetakse kingitus. Jülide saab teada, et Emirhan sooviks Safaki endale isaks. Saabub Keremi külastuspäev. Elifis tärkab armukadedus. Macide kannab oma aktsiad üle tütrele. Kiymet on haavunud, et poeg talle tehingust ei räägi.

15:00 Vana silla saladus (344)

Tristan avastab Pepa raseduse. Francisca naudib Emilia kannatusi. Fernando kardab oma ema pärast.

16:00 Doktor imetegija (18/85)

Ali soovib Fermanile rääkida oma õhtust Nazliga lõbustuspargist, kuid meest häirib selline ootamatu lähedus. Kokku kasvanud, kuid äsja lahutatud kaksikute olukord muutub halvemaks. Kaheksa aastane Betüs, kellest on saanud kirurgia osakonna maskott, tuleb pea kahekümnendat korda haiglasse. Betüs ning Ali saavad ruttu lähedaseks ja mees soovib teda isiklikult opereerida, kuid enne seda peab ta läbima Fermani valmistatud eriliselt keerulise eksami. Kaksikute juhtumile ei leita ühtegi lahendust ning meeskond on kohutava valiku ees, üks kaksikutest peab surema.

17:00 Hingesugulased (602)

Santosh saab teada, et Arzoo on Pakistani terrorist. Santosh tunnistab Sandhyale kõik üles. Arzoo päästab Vedi elu.

18:00 Gordon Ramsay põrgukatel (294)

Võistlejad peavad ära arvama Ramsay firmaroa komponendid ja valmistama ise sama roa. Võitja saab esimese musta jaki ning salongis mõnuleda. Ülejäänud võistlejad peavad valmistama etteantud toiduannetest 40 minutiga hõrgutava roa. Viimased võistlejad peavad valmistama enda lapsepõlveroa.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Jälg (24)

Eestis on jälgi ajada põnev - keskel mets ja kahel pool on meri. Sadamainnovatsiooni uute lahendustega tutvub Marko seekord Tallinnas. Metsast käib läbi Heidi ja uurib, kuidas olla metsa majandamises parim. Ja lõpuks saab Marko teada, kuidas käiakse merel siis, kui unistuseks polegi silmapiir, vaid hoopis teadmised merepõhja kohta.

20:30 Mis sul viga on? (6)

Seekordses saates osaleb Sandra, kes tuleb õhtusöögile koos oma sõbrannaga. Mida teeb Sandra sõbranna, kui viimane annab talle toaletist tulles WC-paberi rullid ja käseb need kotti peita? Kuidas reageerib sõbranna olukorrale, kui ettekandja tuleb "arusaamatuse" kohta küsima. Kas tõesti jääb tänane mäng pooleli ning võidusumma saamata?

21:00 Otse! Õhtu!

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

21:30 Pilvede all (288)

Sirje saab kliinikus suurepäraselt hakkama ja teeb Valterile üllatava ettepaneku. Indrekul tekib Urmasega kohtumisel ootamatu idee. Mari püüab lastele tekkinud olukorda selgitada. Sirje ja Madise kohtumine lõpeb konfliktiga. Kertu leiab lohutust Erikult.

22:30 Langenud naised (20/24)

Nii sõbrad kui vaenlased leinavad omal moel Charlotte Wellsi. Emily Lacey üritab iga hinna eest kahtlusi Pincheritelt kõrvale juhtida. Lydia Quigley on taas oma sõiduvees ja kokkupõrked Wellsidega on möödapääsmatud.


23:45 Sõbrad (100)

Phoebe on haiglas kolmikuid sünnitamas ja Joey tunneb kaastundest ka ise sünnitusvalusid. Phoebe otsustab ühe lapse endale jätta.


00:15 Must nimekiri (73)

Rakkerühm tuvastab Alexander Kirki rahastaja nime, kuid palgamõrtsukas tapab mehe enne, kui teda jõutakse üle kuulata. Meeleheitel Elizabeth üritab ära kasutada Kirki armastust tema vastu, et oma tütart Kirki käest kätte saada.

01:10 Tosin tugevat * (12 Strong) FILM

Sõjadraama tele-esilinastus! 11. septembri rünnakute järgsetel päevadel saadeti uuele rühmajuhile Mitch Nelsonile (Chris Hemsworth) kuuletuv USA eriüksus esimesena Afganistani üliohtlikule missioonile. Mägisel maastikul tuleb neil veenda Põhja-Alliansi kindral Dostumit (Navid Negahban) oma vägesid nendega liitma, et võidelda ühise vaenlasega – Talibani ja tolle Al Qaeda liitlastega. Lisaks vastastikuse usaldamatuse ja üüratu kultuurilõhe ületamisele peavad moodsaimate sõjarelvadega harjunud ameeriklased kohanema Afgaani ratsasõdurite iganenud taktikaga. Uutel liitlastel seisab ees võimatu ülesanne: nad on vähemuses ja vähemate relvadega vastamisi armutu vaenlasega, kes vange ei võta. Film ei sobi alaealistele.

03:20 Reporter *
04:10 ÖÖ TV
05:30 Dr House (50) *

House ravib 10aastast autistlikku poissi, kes põhjuseta valjult karjub ning teised arstid ei ole suutnud tuvastada, mis temaga lahti on. House’i armunud teismeline tüdruk tüütab haiglas kõiki.

06:30 Dr House (15) *

Dr House ja ta tiim peab kiirelt mafioosole diagnoosi panema ja ta nii terveks ravima, et ta saaks kohtus tunnistusi anda ja tunnistajakaitse programmis osaleda. Cuddy peab Voglerit veenma, et House on haiglale vajalik.

07:30 Vana silla saladus (992) *

Francisca ei võta Fulgenciot hästi vastu. Aurora valetab Lucasele. María ja Esperanza otsingud lõpetatakse.

08:30 Kodus ja võõrsil (7247) *

Willow ei julge Colbyle ja Deanile suurt uudist teatada. Ziggy leiab meeste maailmas ootamatu liitlase. Mackenzie on murtud, kui Colby nende suhtele lõpu teeb.

09:00 Mägede varjud *

Kodumaine põnevussari, mille sündmustik viib päikselisse Gruusiasse. Ajakirjanike Arturi (Mait Malmsten) ja Stella (Harriet Toompere) romantiline puhkus võtab ootamatult ohtliku pöörde. IT-ärimees Kalev (Tiit Sukk) satub pahandustesse, mis sunnib teda koos pruut Lini (Marilyn Jurman), isa Madise (Jaan Rekkor) ja ema Mariaga (Marika Vaarik) kodumaa tolmu jalgadelt pühkima. Gruusiasse jõuab ka eriteenistustega seotud Mait (Indrek Sammul). Teistes osades Piret Kalda, Helene Vannari, Margus Tabor jpt.

09:55 Õhtu! *

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.

10:55 Trennispikker (16)

Trennispikker on kolinud randa. Liiva sees tehtavad harjutused on suunatud põhiliselt tuhara, kõhu- ja seljalihaste vormimiseks. Vaja läheb kahte lisaraskust. Treener Egle Eller-Nabi.

11:15 Top Shop
11:30 Hingesoojus (1) *

Avasaates sõidame Veriorale, kus aitame nelja lapsega üksikema. Merle on raske saatusega üksikema, kelle kanda on täna kõik perekohustused. Kaks tema neljast lapsest on erivajadustega ja ka Merle enda tervis pole kiita. Kuigi pere elamistingimused on täna kesised soovib naine oma lastele siiski midagi paremat. Toome selle pere ellu veidi hingesoojust!

12:30 Esmakohtingud (17/23) *

Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

13:30 Salasöödikud (14/8) *

Tänases saates saavad abi kehvade toiduharjumustega õekesed Prescious ja Florence. Jällegi ei oska naised tähele panna kalorirohkeid ja priskust toovaid suutäisi, mis neil päeva jooksul söögilauale sattuvad. Saatejuht Anna Richardson koos spetsialistidega aitab neil isud ja portsonid kontrolli alla saada.

14:30 Jamie kulinaarsed rännakud (5/6) *

Jamie seikleb Prantsuse Püreneedes. Tuntud telekokk ja toiduturist otsib trühvleid, valmistab pardi confit'd ja rustikaalset hautist.

15:30 Mägede varjud

Kodumaise põnevussarja teises osas otsustavad ohtlike sündmuste keerisesse sattunud Kalev (Tiit Sukk) ja Madis (Jaan Rekkor) mõneks ajaks kodumaa tolmu jalgadelt pühkida. Nende naised Maria (Marika Vaarik) ja Lin (Marilyn Jurman) ei taha selles plaanis aga osaleda. Samal ajal saavad siinsed eriteenistused vihje, et meie presidenti ähvardab peatse Gruusia visiidi ajal atendaat ja sinna saadetakse agent Seiler (Indrek Sammul). Gruusias toimetab juba uuriv ajakirjanik Artur (Mait Malmsten), kelle kihlatul Stellal (Harriet Toompere) pole mehe tegelikest kavatsustest aimugi...

16:30 Dr House (16)

Dr House ja tema tiim uurivad 10-aastase rasvunud tüdruku infarkti põhjust. House kahtlustab, et keegi tema tiimist jagab Voglerile siseinfot.

17:30 Vana silla saladus (993)

Francisca meenutab Isabeliga juhtunut. Raimundol on vastandlikud tunded. Inésil on Amaliale kingitus.

18:30 Sõbrad (99) *

Monical ja Chandleril on oma salasuhet üha raskem varjata. Et lohutada Phoebet, kes ei saanud Londonisse tulla, otsustavad sõbrad sõita Atlantic Citysse.

19:00 Kodus ja võõrsil (7248)

Dean kardab, et uus töö viib ta Ziggyst lahku. Justin püüab Tori suhtes mitte lootust kaotada ja Leah lubab talle toeks olla. Ootamatu külaline rikub Jasmine'i ja Robbo pilvitu õnne.

19:30 Kuuuurija (54) *

Tänases saates võtab Katrin Lust ette väga kurva loo Tartust, kus noor naine räägib sellest kui raske teekonna ta on läbinud võideldes oma õigluse eest. Nimelt tartlanna vägistati, kuid oodatud riigi poolset tuge ta enda sõnul ei saanud...

20:30 Suured pulmad (The Big Wedding) FILM

Vaimukas romantiline komöödia. Palju aastaid tagasi oma abielu lahutanud Don ja Ellie Griffin (Robert De Niro ja Diane Keaton) peavad oma poja pulmade jaoks teesklema, et elavad endiselt õnnelikult koos. Loomulikult kaasneb sellega palju arusaamatusi ja naljakaid olukordi ning lõpuks kujuneb sellest üks tõeline perekondlik tohuvabohu!

22:10 Esmakohtingud (18/23)

Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.


23:10 Alasti ahvatlus (3/6)

Täna hakkab kaaslast valima 31-aastane Mads. Valik tehakse tasahilju paljastuvate alasti kehade põhjal. Mis on naise keha juures see, mis Madsile meeldib. Ja kas väljavalituga jäädi pikemalt suhtlema või piirdus kõik ühe kohtinguga?


23:50 Reporter *
00:50 Minu kodu on parim (139)

Nüüd on maapoiste Luke'i ja Cody kord oma kodu võtmed konkurentide kätte usaldada. Kas meeskonnad tulevad palava ilmaga toime või löövad disainiekspert Carolyni uudised neil jalad alt?

01:50 Minu kodu on parim (140)

Töö Luke'i ja Cody kodu kallal jätkub, kuid Dalby linnakesse tuuakse sel nädalal mööblit vaid ühe autoga ning pole kindel, kas tellitud asjad õigeks ajaks kohale jõuavad.

02:45 Tuuli ja Arbo sissejuhatus filmile "Kristus elab Siberis"

Menusari „Meie aasta Siberis“ sündis tegelikult sellest, et Arbo läks Siberisse tegema dokumentaalfilmi kohaliku usulahu liidrist Vissarionist. Kuna võtteperiood oli väga pikk, otsustas Tuuli koos tollal 3-aastaste kaksikute Andrese ja Kristjaniga samuti Siberisse kolida. Täna jõuabki see äärmiselt põnev film esmakordselt tele-ekraanile. Filmi sissejuhatuseks räägivad Tuuli ja Arbo selle erakordsest sünniloost ning meenutavad värvikamaid seiku nii filmimise protsessist kui hiljem juhtunust. Sõna saab ka dokfilmi produtsent Margus Õunapuu.

02:55 Kristus elab Siberis (Kristus elab Siberis) FILM

Režissöör Arbo Tammiksaar kolis perega aastaks Siberi taigasse, kus elab karismaatiline usuliider Vissarion, kes nimetab ennast Kristuse taassünniks. Vissarioni ümber on kogunenud tuhandetest järgijatest koosnev usulahk, kuhu kuuluvad ka kellamees Dmitri ja tema naine Sveta, kes tuli kommuuni paar aastat tagasi kolme lapsega Peterburist. Laste linnas elav pärisisa Magomed kirjutab aga kaebekirju Putinile, nõudes lapsi tagasi. Film jälgib kolme lapse igapäevaelu selles Maa peale rajatud „paradiisis“ keset kauget Siberit. Kuidas on lastel kasvada tsivilisatsioonist äralõigatud kohas tavapäratute veendumustega kogukonnas?

04:10 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (575)

Sandhya esineb rahukõnelustel ja saab ähvarduse. Meena valetab Reshamile ja veab Vikrami paksu pahandusse.

06:55 Archer (36/110) *

Archer ja teised ISISe töötajad soovivad, et nad poleks kunagi kosmosesse rahvusvahelist kosmosejaama ähvardavat katastroofi ära hoidma kihutanud.

07:20 Kelgukoerad *

Post ja Kõsta peavad uurima noore mehe mõrva, kelle surma tagant paistavad keerulised ja meile kõigile tuttavad peresuhted. Elviira tunneb ennast Lili tõttu ebakindlalt ning paneb Kõsta valiku ette. Liisbetil on Kelgule shokeeriv ettepanek.

08:30 Kaks ja pool meest *

Keegi ei usu Charliet, et tema suhe Miaga muutub tõsiseks ja et nad on kuu aega kohtunud voodisse minemata. Kuid kui üks kohtamine teise järel lõpeb Mia ukselävel, teeb Charlie ootamatu ettepaneku.

09:00 Kaks ja pool meest *

Pärast pooleteisekuulist eemalehoidmist on Charlie hakkamas, et suhe Miaga loogilise lõpuni viia. Kuid teda segavad seejuures seksihull kallim Kandi ja Mia vanemad.

09:30 Gomorra (30) *

Gennaro ja Ciro teavad, et Enzo jõugust ei piisa kogu Napoli allilmaga sõdimiseks ning sõbrad pöörduvad Scianeli poole, et nende kunagine vaenlane neile nüüd abikäe ulataks. Ent Scianelil on Napoliga omad plaanid. Sari ei sobi alaealistele.

10:35 Baarikubjas (52) *

Jon Tafferi närvid pannakse tõsiselt proovile, kui ta proovib aidata baaripidajate perekonda, kelle käitumine ületab igasuguse piiri. Kui Joni kannatus viimaks katkeb, on tulemuseks üks tema karjääri ekstreemsemaid lahendusi.

11:30 Kilovatikunnid (36/45)

Kilovatikunnid lähevad appi itaallasest Giuseppele, kel on tekkinud Saksamaal elades koduigatsus. Lennupiletite asemel igatseb mees aga hoopis nostalgilist autot, tõelist Itaalia päritolu klassikut, mis meenutaks lapsepõlve. Jean Pierre ja Sidney teevad valikuid Alfa Romeo Giulia. Fiat 500 ja Lancia Fulvia vahel.

12:30 Jälg (23) *

Oleks ju tore, kui kõik elupaigad meie väikesel sinisel planeedil oleks selle elanikele ühtviisi mõnusad, kuid nii ei kipu see sugugi olema. Heidi uurib lähemalt metsa, mille elukeskkond juba on eriti väärtuslik. Kuid ka merevett, mille elurikkust hävitavad suitsukonid. Mereveest toob Marko lähemaks uurimiseks kaasa ka mõned vetikad.

13:00 Vastikud ülemused * (Horrible Bosses) FILM

Hittkomöödia kolmest sõbrast, kes ei suuda enam välja kannatada oma tüütuid ülemusi. Nick on ametikõrgenduse nimel teinud ületunde ja neelanud alla kõik, mida tema psühhopaadist ülemus (Kevin Spacey) on talle ette söötnud. Hambaarsti assistendil Dale'il tuleb tõrjuda meesteõgijast tohtri (Jennifer Aniston) seksuaalseid lähenemiskatseid. Raamatupidaja Kurt saab aga teada, et tema uus ülemus (Colin Farrell) plaanib mürgiste jäätmete sokutamist tavainimeste sekka. Kuna lõpparve võtmine ei tule meeste puhul kõne allagi, siis sepitsevad kolm sõpra joomase peaga enda meelest täiusliku plaani, kuidas oma talumatutest ülemustest vabaneda. Asjal on ainult üks puudus - ka kõige nutikamad plaanid on täpselt nii lollikindlad, kui tarkpead nende taga... Film ei sobi alaealistele.

15:05 Mentalist

Kui Rigsby isa kuritööpaigast vigastatuna leitakse, peab tiim välja uurima, kas tegu on vana väikelinnajõugu arveteklaarimisega.

16:00 Mentalist

Seekordses osas lähme ajas 8 aastat tagasi ja näeme, kuidas Patrick Jane Teresa Lisboniga kohtus ja CBI-s oma esimest juhtumit uuris. Ta oli äsja kaotanud oma naise ja tütre ning asus jahtima oma verivaenlast Red Johni.

16:55 Gomorra (31)

Napoli kuritegelike grupeeringute juhid märkavad, et nende kasumid muudkui kahanevad ning nad hakkavad süüdlast otsima. Nad avastavad Enzo jõugu tegevuse ning teevad talle esmapilgul ahvatlevana näiva pakkumise. Sari ei sobi alaealistele.

18:00 Kelgukoerad

Post ja Kõsta uurivad vabakutselise ajakirjaniku mõrva, kelle surma põhjuseks näib olevat intriigiderohke ajakirjanduslik eksperiment. Mart otsustab Pulgale õppetunni anda ning viib ta Lõuna-Eestisse ellujäämiskursustele. Loomulikult ei puudu ka sealt üks laip. Liisbet teeb viimase katse Kelgu tähelepanu võitmiseks.

19:00 Kaks ja pool meest

Charlie elustiil tekitab Miaga pingeid, sest Charlie ei suuda elada nii tervislikult, nagu Mia tahaks. Nii hakkab ta garaazhis suitsu tegema ja õlut jooma ning laseb Rose'il endale salaja burgereid toimetada.

19:30 Kaks ja pool meest

Alan häbeneb seda, et käib endast poole noorema naisega, ning ei julge 22-aastast Kandit Jake'i sünnipäevapeole tuua. Rose jätkab passiivselt, ent agressiivselt Charlie tagaajamist.

20:00 Kuldvillak (249)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (2/8)

Anthony Bourdain on Los Angeleses, kuid talle ei paku huvi ei Hollywood ega Beverly Hills. Selle asemel külastab ta hoopis paljukannatanud Koreatowni, mis võib välisel vaatlusel räämas ja isegi ohtlik näida, kuid mille tagasihoidlikes restoranides ootavad sööjaid linna parimad maitseelamused.

21:30 Eluohtlikud kosmoselennud (5/8)

Astronaut kaotab nägemise ja jääb kosmosesse lõksu, tulekahju stardiplatvormil seab astronautide elud ohtu ning teadmata põhjustel katkestatakse kosmosesüstiku start hetk enne õhkutõusu.

22:30 Ross Kemp Lähis-Idas (2/2)

Ross Kemp külastab Iisraeli, et näha oma silmaga, kuidas elatakse riigis, mis elab kogu aeg terrorirünnakute ohus. Ta vestleb erinevate grupeeringutega, kes üritavad Iisraeli-Palestiina konfliktile lahendust leida, aga ka inimestega, kes oma tegevusega rahuprotsessile kaikaid kodaratesse loobivad.


23:30 Õhtu! *

Meelelahutuslik otsesaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.


00:05 Archer (37)

Mälukaotuse käes kannatav Archer otsustab sõita spaasse rahulikku nädalavahetust veetma, kuid satub endalegi ootamatult suure vandenõu peale.

00:30 Mentalist *

Kui Rigsby isa kuritööpaigast vigastatuna leitakse, peab tiim välja uurima, kas tegu on vana väikelinnajõugu arveteklaarimisega.

01:20 Mentalist *

Seekordses osas lähme ajas 8 aastat tagasi ja näeme, kuidas Patrick Jane Teresa Lisboniga kohtus ja CBI-s oma esimest juhtumit uuris. Ta oli äsja kaotanud oma naise ja tütre ning asus jahtima oma verivaenlast Red Johni.

02:05 Postimees.ee