Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 09.07.2020

06:00 Baarikubjas (51) *

Sulgemisohus eraklubile appi tulnud Jon Taffer satub keset vihast võimuvõitlust, kus klubi juhataja üritab klubi omanikku ärist välja puksida. Nagu sellest veel vähe oleks, avastab Jon, et hoone keldris on end sisse seadnud pesukarud.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (89)

Joonissari

07:15 Sonic Boom (16)
07:30 Vali maja (15)

Animasari!

07:55 Cam ja Leon (79)
08:00 Suvereporter *
09:00 Õhtu parimad palad (20)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

10:00 Sõbrad (25) *

Rachel ootab lennujaamas kannatlikult Rossi, aga too saabub hoopis uue tüdruku seltsis. Kas peale jääb vana või uus?

10:30 Dr House (153)

House ja Wilson veavad poskimatšide peale kihla ning nende arvamused tulemuse kohta lähevad lahku. House püüab poksijalt rohkem infot välja pressida, et see aitaks tema õigusust tõestada. Samal ajal hakkab aga tiim kahtlustama, et House’il on järgmine ravimisõltuvus.

11:30 Baarikubjas (52)

Jon Tafferi närvid pannakse tõsiselt proovile, kui ta proovib aidata baaripidajate perekonda, kelle käitumine ületab igasuguse piiri. Kui Joni kannatus viimaks katkeb, on tulemuseks üks tema karjääri ekstreemsemaid lahendusi.

12:30 Mürka: viimane lahing (5) *

Tänases osas sõidab Mürka koos saatejuht Marko Kaljuveeriga külla lõunanaabritele. Riia loomaaias kohtume kunagise nõukogude noortekoondise kaaslase Roberts Štelmahersiga, kelle jaoks on Mürka selgelt ühe paindliku elusolendi moodi. Vilniuses aga räägib Leedu korvpalli elav legend ja Martini endine treener Valdemaras Chomičius millist potentsiaali ta meie korvpalluris nägi.

13:00 Paljas Porgand Itaalias (5/6) *

Suured seiklused ja enam kui nädala kestnud tiirutamine mandril on Merilini ja Roometi tõeliselt ära väsitanud. Nüüd on aga aeg tõelist puhkust nautida, sest ees ootab eriti kuum Sardiinia saar ja imelised Neptuni koopad, milleni jõudmine paneb Merilini enesetunde tugevalt proovile. Taas ei õnnestu ka autoroolis seiklusi vältida ja appi tuleb kutsuda tugevad Itaalia mehed. Noored armunud tähistavad oma suhte uue kuu täitumist. Roomet juba teab, millest tema printsess sel päeval kõige enam unistab ja ei kohku tema soovi täitmiseks millegi ees tagasi.

13:30 Malluka suvi (5/12) *

Mariann ja Kardo tähistavad pulma-aastapäeva. Selleks üritatakse jäädvustada ideaalne perepilt, kuigi looduskaunis metsatukk Männikul kutsub lapsi hoopis kriisates põgenema, mitte fotol poseerima. Päeva teises pooles antakse nagamannid aga vanaemade hoida ning minnakse romantilisele maalisessioonile, urbanistlikule tõllasõidule läbi vanalinna ja piknikule.


14:00 Pilvede all (228)

Kertule tunduvad Eriku pingutused kahtlased. Piret ja Volts lepivad ära. Mammu jääb Marile valetamisega vahele. Albert on reisist vaimustuses ja teeb juba uusi plaane. Riina provotseerib Indrekut ja saab oma tahtmise. Sirje loobub tööst salongis.


15:00 Tüdruk nimega Elif (949)

Macide otsib taga Melekit ja Elifit ning juhtub neid tänaval nägema, kuid kaotab nad siis silmist. Tariki mehed kimbutavad Hümeyrat ja sunnivad teda Tarikit külastama.

16:00 Vana silla saladus (270)

Francisca palub Tristanil Pepa unustada. Mariana tahab kõrtsi tööle minna. Olmo süüdistab Pepat Agueda mõrvas.

17:00 Hingesugulased (530)

Santosh esitleb Lalimat Suraj naisena. Suraj peab valima, kumb majja elama jääb, Sandhya või Lalima.

18:00 Kodutunne (220)

Järva-Jaanis, Jalalõpes elavad kahekesi 15-aastane Kristi ja 80-aastane Urve. Noorukese Kristi isa suri aasta eest, ema pole oma tütart näinud aga juba aastaid ning nädal enne meie tulekut maeti ka tema maamulda. Nüüd polegi neil peale teineteise mitte kedagi siin ilmas. Maja on aga vana ja laguneb, mugavustest rääkimata ning Kristi ainsaks unistuseks on oma riidekapp. Meil on ainult kolm päeva, et neile kodutunnet tuua.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Elamusi täis Eesti (13)

Saatejuht Jaanus Koort hakkab taas mööda armsat Eestimaad seiklema ja elamusi otsima külastades oma suvesaatega kõiki neid põnevaid, harivaid, ilusaid, seikluslikke ja adrenaliini pakkuvaid kohti ning ettevõtmisi, mida peaksid nägema ja kogema kõik eestimaalased. Avastamisrõõmu jagub nii suurtele kui väikestele. Juba esimeses saates viivad seiklusrännakud Jaanuse tema lapse- ja koolipõlvelinna Viljandisse ja ajaloolisse Rakvere linnusesse. Korraks vahetatakse kindel jalgealune ka vesisema vastu ning ees ootab aerusufi elamus. Need on vaid mõned näited esimesest "Elamusi täis Eesti" saatest. Suve jooksul käiakse koos kaameraga läbi pea kõik maakonnad! Elamused ei püsi varjus, need tungivad esile! Jaanus püüab need kinni ja proovib omal nahal ära ning tutvustab ka televaatajatele!

21:00 Sõbrad (26)

Caroli rinnapiim tekitab sõprades kohmetust. Joey leiab uue töökoha kaubamajas lõhnaõlipritsijana, kuid konkurents on sealgi karm.

21:30 Anu ja Carola nädal aega ilma (6/7)

Erutav ja enneolematu eksperimendisaade! Bravuuritar Anu Saagim ja reporter Carola Madis loobuvad üheks nädalaks kogu oma isiklikust varast. Nad annavad ära oma riided, pangakaardid, telefonid, kodu- ja autovõtmed ning mis kõige kohutavam – ka isiklikud meigivahendid ja hügieenitarbed. Puupaljastena lähevad nad vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

22:00 Isad ja tütred (Fathers and Daughters) FILM

Liigutav romantiline draama armastusest isa ja tütre vahel, kes elavad New Yorgis 25-aastase vahega. Lugu leiab aset korraga kahel ajahetkel: 1980ndatel, mil Pulitzeriga pärjatud kirjanik ja lesk Jake Davis võitleb viieaastast tütart Katiet kasvatades vaimuhaigusega; ning tänapäeva Manhattanil, kus 30-aastane Katie peab lahingut teda lapsepõlvest saadik saatvate deemonitega. Film ei sobi alaealistele.

00:25 Lugude lugu (Tale of Tales) FILM

Muinasjutuline romantiline draama. Olid kord kõrvuti kolm kuningriiki, kõigis uhked lossid, milles valitsesid kuningad ja kuningannad, printsid ja printsessid. Üks kuningas oli tiirane vabamõtleja, teist paelus veider loom ja kolmandas lossis elas kuninganna, kelle kinnisideeks oli lapse saamine. See film on Giambattista Basile muinaslugudel põhinev fantaasiarikas rännak maailma, milles elutsevad nõiad ja haldjad, kohutavad koletised, sookollid ja pesunaised, akrobaadid ja kurtisaanid. Film ei sobi alaealistele.

02:50 Suvereporter *
03:40 ÖÖ TV
05:10 Dr House (153) *

House ja Wilson veavad poskimatšide peale kihla ning nende arvamused tulemuse kohta lähevad lahku. House püüab poksijalt rohkem infot välja pressida, et see aitaks tema õigusust tõestada. Samal ajal hakkab aga tiim kahtlustama, et House’il on järgmine ravimisõltuvus.

06:20 Hingesugulased (467)

Meena sokutab Chhavit mehele ja kutsub kohale oma sugulased. Zakir räägib, milline peab tõeline suhe olema.

07:10 Terane detektiiv Candice Renoir (19) *

Noor mees leitakse mürgitatuna tänavalt. Candice`ile tundub lugu kahtlane, sest noormehe isa jutu järgi pidi tema poeg hoopis Kuubal töötama. Miks noormees isale valetas? Jäljed viivad kummalist eluviisi harrastava noortekamba juurde. Candice üritab koos lastega rannas vaba päeva nautida, kuid satub asjaolude tõttu hoopis ettekandjana tööle.

08:15 Vana silla saladus (918) *

Bosco ja Francisca valmistuvad peoks. Veemaja ehitus peatatakse. Bernarda vigastused šokeerivad Aurorat.

09:10 Saladused *

30-aastane Eneken on rahul oma eluga jõuka ettevõtjast elukaaslase seltsis: ta ei pea tööl käima, naudib tarbimist, suhtlemist ja saab rahulikult tegelda oma eelmisest kooselust 7-aastase tütre Lenna kasvatamisega. Kuid kui Viljari firmat tabab ränk pankrot, variseb see ilus elu kokku...

09:40 Taeva pisarad (91/115)

Cennet on Arzu õlal nähtud sünnimärgi pärast endiselt murelik. Melisa jätkab oma räpaste mängudega. Kaya kasutab Pinari tütart tema vastu. Pinar on täiesti nurka surutud. Cennet tänab Arzut abi eest, Melisale see ei meeldi. Sema tahab Kaya kohta võimalikult palju teada saada, nii et ta küsitleb Cennetit. Cennet leiab midagi väga ootamatut. Halil väljendab Kaya tegutsemisviiside suhtes rahulolematust. Selim kuuleb seda pealt.

10:40 Radari reliikviad (4) *

Kes on üleöö kuulsaks saanud äriperekond Grand Uustalu? Sõna saavad nii perepea isa Lauri kui ka poeg Gowri, kes on olümpiasangari Erika Salumäe tütre abikaasa. Milline näeb välja kaklusklubi Eesti moodi? Telesaade "Radar" otsis üles kaks meest, kes lähevad "Bad Bloodile" võitlema.

11:40 Top Shop
11:55 Kardashianid (12/14)

Rob püüab lapse nimel Chynaga häid suhteid hoida. Khloe püüab Kourtney otsustusvõimetust ravida. Kim ja Kylie sõidavad New Yorki Kanye moešõule.

12:55 Betty New Yorgis (94/123)

Efrain tahetakse haiglast välja kirjutada. Ohvriterohke vaibavabriku põleng Indias on endiselt päevakorral. Maria Lucia ähvardab Danieli kohtuga. Inesil ei jätku julgust Hugole Romina kohta tõtt rääkida. Mariana on väsinud kõikide saladuste hoidmisest. Betty on jätkuvalt Miamis.


13:55 Armujook nr. 9 * (Love Potion No. 9) FILM

Komöödia kahest noorest nohiklikust teadlasest. Payl (Tate Donovan) on biokeemik ja Diane (Sandra Bullock) loomapsühholoog. Oma kehvapoolsete armuasjade korraldamiseks läheb Paul abi otsima vanalt ennustajalt-mustlasnaiselt (Anne Bancroft). Tolle armujook nr. 9 on imettegeva võimega, mis pärast sissevõtmist tõmbab vastassugupoolt vastupandamatult ligi. Nii Paul kui Diane proovivad imejoogi mõju ka enda peal ja nagu romantilistes komöödiates ikka, leiavad nad lõpuks teineteise.


15:55 Naabriplika (95)

Ühinemistoetused löövad vallavanema meeled üle pea kokku nagu lained ulgumerel. Ja Paavel asub otsima uusi ohvreid, kellega veel ühineda. Koos Kerepaga kuulutatakse välja Esna märgi otsingud. Kuna auhinnafond on päris tõsiseltvõetav ei jää Esna põlisasukad märgi suhtes ükskõikseteks. Oma märgiga tulevad lagedale kõik. Isegi Tola, kes püüab valmistuda samal ajal ka isarolliks. Kiriklas hoiavad Viktori ja Mihhailova meeli ärevil sugupuu uuringud. Viktoril on lootus saada sugulaseks lausa Paavsti enesega. Samal ajal, kui Mihhailova ihub hammast mõisapärandile. Kröösman, kui Esna TV logo looja ja paadunud disainer aga pühendab kõik oma meeled Esna märgi uueks loomisele ning loomulikult – kes teeb, sellele ka antakse. Kerepa märgiotsingud takerduvad aga tema riivatusse mõtlemisse. Krista märgiga juhtub veel aga see kõige hullem.

16:55 Terane detektiiv Candice Renoir (20)

Leitakse noahoopidega tapetud naine. Kahtlusaluseks osutub tema armuke, kes vabanes äsja vanglast, olles ära kandnud karistuse oma naise tapmise eest. Candice ja Canovas pettuvad teineteises. Antoine teeb tervislikel põhjustel suure vea, mille tõttu ähvardab teda töölt kõrvaldamine.

18:00 Vana silla saladus (919)

Alfonso ja Emilia kaitsevad Matíast. Dolores asendab Chelot telefonioperaatorina. Conrado teeb Aurorale kingituse.

19:00 Saladused

12 aastat abielus olnud Kristi tunneb, et Margus ei muutu ja naine mõistab, et ei jaksa ning ega taha olla oma mehele lapsehoida või ema. Ja kui mees puhkuserahade eest hoopis uue teleri ostab, otsustab Kristi abielu lõpetada. Üheksa aastat elavad Kristi ja Margus lahus, ent ometi ei jäta mees jonni ning üritab iga hinna eest naist tagasi võita. Kui kätte jõuab taaskord pulmapäev, selgub et abielu registreerida siiski uuesti ei saa...

19:30 Teine võimalus (11)

Tuleviku inimesed otsustavad Gert Kuldnokalt lepingu tagasi varastada. Lembi avastab, et õppimine hooldusõeks võib päästa elu. Tarmo on ennast kokku võtnud ja tohib jälle autoga sõita.

20:30 Mudilaste saladused (8)

Rühm nelja-aastaseid lapsi kohtuvad esimest korda ja asuvad omavahel sõprust looma. Saabuvad ka üllatuskülalised - 10 muna inkubaatoris. Lapsed jälgivad põnevusega, kuidas munadest nädala jooksul tibud saavad.

21:30 Näitlemise meistriklass (30)

Saatekülaliseks on näitleja, koomik, stsenarist ja produtsent Kristen Wiig. Ta räägib oma algusaastatest Hollywoodis, kui roll komöödiasarjas „Saturday Night Live“ tõi kaasa läbimurde ja viis Emmy nominatsiooni. Edasi viis tee juba suurtele ekraanidele, kus Wiigile tõid tunnustust nii ta koomilised kui dramaatilised rollid.

22:30 Minu kodu on parim (194)

Kired löövad aina tulisemalt lõkkele ja üks meeskond marsib ehitusplatsilt minema. Kas nad naasevad või on saade nende jaoks lõppenud?

23:35 Vallaline kaunitar (23)

Mehed räägivad suud puhtaks! Juttu tuleb muuhulgas DeMario sõbratarist, Kenny ja Lee tülist ning Lee säutsudest Twitteris. Hiljem ühineb seltskonnaga ka Rachel, kes meenutab kurbi lahkuminekuid ja naljakaid seiku.

01:15 Suvereporter *
02:10 Kardashianid (12/14) *

Rob püüab lapse nimel Chynaga häid suhteid hoida. Khloe püüab Kourtney otsustusvõimetust ravida. Kim ja Kylie sõidavad New Yorki Kanye moešõule.

02:55 Näitlemise meistriklass (30) *

Saatekülaliseks on näitleja, koomik, stsenarist ja produtsent Kristen Wiig. Ta räägib oma algusaastatest Hollywoodis, kui roll komöödiasarjas „Saturday Night Live“ tõi kaasa läbimurde ja viis Emmy nominatsiooni. Edasi viis tee juba suurtele ekraanidele, kus Wiigile tõid tunnustust nii ta koomilised kui dramaatilised rollid.

03:40 Postimees.ee
05:35 Hingesugulased (468)

Suraj õnn meeskonda pääsemise puhul jääb üürikeseks. Proua Aditi teatab, et ei saadagi võistkonda turniirile ja tekitab palju meelehärmi.

06:35 Suvereporter *
07:35 Jälg (14) *

Külastame maailma suurima põlevkiviõli tootja tehast, kus on kasutusel täiesti unikaalne tootmisprotsess. Üllatuslikul kombel ei pea me selleks sõitma kaugemale kui meie oma Viru Keemia Grupi tehasesse Ida-Virumaal. Tallinna Vanasadama kaidele on aga kaldaelektri näol tekkimas 11 000 V pingega pistikud, mis asuvad parandama linnainimeste õhukvaliteeti. Eesti metsloomad aga söövad igapäevaselt sisse jahimeeste laskemoonast tekkinud pliiühendeid ning satuvad mürgistuste tõttu tihti nii endale kui inimesele ohtlikesse olukordadesse.

08:05 Kelgukoerad *

Ajakirjaniku mõrva uurimine võtab ootamatu pöörde kui selgub, mille Rops lahkamisel tegelikult leidis. Kõsta ja Mardi korraldatud operatsiooni õnnestumine satub tõsisesse ohtu.

09:05 Brooklyni jaoskond (63/90) *

Jake ja Amy käivad Holtile peale, et too Pariisis Kevinit külastaks. Ise jäävad nad nende maja valvama, kuid üks katastroof järgneb teisele ja plehku paneb ka Kevini koer Cheddar. Rosa ja Pimento on teineteisest sisse võetud, kuid ei taha seda tunnistada.

09:35 Brooklyni jaoskond (64/90) *

Terry võtab koos Jake'iga ühe vana juurdluse käsile, et jaoskonnale midagi tõestada. Adrianist saab Charlesi uus toakaaslane ning Amy läheb koos Holti ja Rosaga keerulisele koolitusele.

10:00 Karvased motomehed: Kanad ja munad (5/6) *

Karvased motomehed külastavad iidset Iisraeli, mida võib mööndustega pidada kanakasvatuse hälliks. Dave'ist ja Si'st saavad tõelised ajarändurid, kui nad külastavad 2500 aasta vanust kanakasvatust ning tutvuvad seejärel kanaaretuse tulevikuga.

11:00 Gomorra (48) *

Viimane osa! Vanglas istuval Patrizial seisab ees raske valik - kas kaitsta maffiat või päästa oma enda tulevik. Samal ajal kui murelik Michelangelo hakkab oma naise päästmiseks plaani sepitsema, otsustab Gennaro astuda otsustava sammu. Sari ei sobi alaealistele.

12:00 Komissar Rex

Concezio Soldati laseb külmavereliselt maha kooli majahoidja ja tungib õpilasi täis klassi. Mees nõuab õpetaja Maria Mastrangelot ja ähvardab pantvangi võetud õpilased maha lasta. Eriüksuse abiga hakkab Fabbri Concezioga läbirääkimisi pidama, kuid asja teeb raskemaks kõmureporter Fumagalli. Rex sokutatakse ventilatsioonishahti kaudu koolimajja ja vapper politseikoer mängib pantvangidraama lahendamisel otsustavat rolli.

13:00 Jälg (15)

Täna saame käe valgeks päikesepaneelide kokku panemisel, kui satume külla Viljandimaa ettevõttele, mis teeb käsitööna päikesest energiat ammutavaid kivikatuseid. Reporter Heidi Hanso tõmbab kummikud põlvini, haarab mõla kätte ja läheb Soomaale looduskümblusega tegelema. Omamoodi reisil käime ka Meremuuseumis, kus kohtuvad veepealse elu eilne ja tänane päev.

13:30 Kuldvillak (204) *

Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.


14:00 Adolf ja Eva: armastus ja sõda (Adolf & Eva: Love & War) FILM

Tõsielulistest sündmustest inspireeritud draama. Natsi-Saksamaa salajaseks esileediks oli Eva Braun. Juba teismeeas Füüreriga kohtunud neiu, püsis Adolf Hitleri kõrval nii heas kui halvas. Film jutustabki meile Adolfi ja Eva keerulisevõitu armastusloo kuni nende nukra lõpuni.


16:00 Knight Rider

Bonnie endise kolledzhiõe Elena ralliauto, mis oli tema au ja uhkus, lastakse tükkis juhiga õhku ja ta palub Fondilt abi. Michael asub meelsasti appi ja Elena ralliauto uue juhina, tuleb tal enne saboteerijale jälile jõudmist, nii mõnestki eluohtlikust olukorrast läbi lipsata.

17:00 Karvased motomehed: Kanad ja munad (6/6)

Planeedile tiiru peale teinud motomehed on tagasi kodusel Inglismaal, et tutvuda saareriigi multikultuursema poolega, mis võimaldab kogeda erinevaid rahvuskööke ilma, et peaks kodumaalt lahkuma. Lisaks tehakse kokkuvõtteid ning vastatakse küsimusele, kus siis ikkagi parimat kanaliha saab?

18:00 Kelgukoerad

Laura tabamiseks korraldatud operatsioon jõuab lõpule. Ühes Tallinna hotellis toimub suurärimehe juubelil midagi sellist, mida näevad ka kogenud uurijate silmad esimest korda.

19:00 Brooklyni jaoskond (65/90)

Rosa ja Adrian teatavad, et abielluvad ühe nädala pärast. Tema pruutneitsid Amy, Gina ja Charles konkureerivad parima tüdrukutepeo korraldamiseks, sellal kui poissmeesteõhtu korraldab Jake. Adriani peol aga üritab keeegi maffiast teda tappa.

19:30 Brooklyni jaoskond (66/90)

Jaoskond lavastab Pimento surma ja korraldab talle matused FBI topeltagendi leidmiseks. Rosa läheb agendina Texase naistevanglasse, kud hoitakse maffiabossi õde. Kui Rosa paljastatakse, peab Amy teda asendama.

20:00 Sõidame! (11) *

Saatejuhid panevad proovile suvised sõidukid. Põnevad vestlused, huvitavad masinad - sõidame suvel! www.sõidame.tv Saatejuhid Raiko Ausmees, Erki Veiko, Tanel Tang.

20:30 Must nimekiri: lunastus (4/8)

Manhattanil asuvast CIA salavanglast põgeneb mitu üliohtlikku terroristi ning Tomi rühm saadetakse neid kinni püüdma. Algab pingeline võidujooks ajaga, sest terroristid tuleb tabada enne, kui nad jõuavad oma varem pooleli jäänud rünnakuplaani ellu viia.

21:30 Surmarelv (19/22)

Riggs teeb jahmatava avastuse Miranda surmaga seoses ning otsib vastuseid kartelli ridadest. Paarimehe meeleheitlikkust nähes ei tea Murtaugh, kas jääda talle truuks või pühenduda pigem oma perele.

22:30 Hannibal (1/13)

Menukast raamatust ja samanimelisest filmist "Voonakeste vaikimine" tuntud karismaatiline kannibal dr Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) on tagasi, et aidata eriliste võimetega FBI uurijal Will Grahamil lahendada kadunud tudengineiude juhtumit. Endale FBI-s nime teha üritav Graham ja tema kolleeg Jack Crawford ei tea aga, et nende uus geniaalne abiline varjab koletut saladust. Sari ei sobi alaealistele.

23:25 Knight Rider *

Bonnie endise kolledzhiõe Elena ralliauto, mis oli tema au ja uhkus, lastakse tükkis juhiga õhku ja ta palub Fondilt abi. Michael asub meelsasti appi ja Elena ralliauto uue juhina, tuleb tal enne saboteerijale jälile jõudmist, nii mõnestki eluohtlikust olukorrast läbi lipsata.

00:25 Õhtu parimad palad (20) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:20 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Concezio Soldati laseb külmavereliselt maha kooli majahoidja ja tungib õpilasi täis klassi. Mees nõuab õpetaja Maria Mastrangelot ja ähvardab pantvangi võetud õpilased maha lasta. Eriüksuse abiga hakkab Fabbri Concezioga läbirääkimisi pidama, kuid asja teeb raskemaks kõmureporter Fumagalli. Rex sokutatakse ventilatsioonishahti kaudu koolimajja ja vapper politseikoer mängib pantvangidraama lahendamisel otsustavat rolli.