Vaata viimast osa 29.05.2014.

Parim enne

2013-2017

Anne, Mart ja teised pole vahepeal õppinud, et üksindus+üksindus ei võrdu muu, kui topeltüksindusega.
 

Armastatud psühhiaater Anne (Marta Laan) ümber panevad usinasti võrku nii arhitekt-ärimees Robert (Tõnn Lamp) kui Steve (Erki Laur). Enamasti ei õnnestu neil aga peale iseendi midagi sisse mässida. Perearst Mart (Mart Toome) pole vahepeal meheks saanud, kas juhtub see sel hooajal? Vähemalt võimalusi on rohkem kui üke... Pereõde Kaie (Lee Trei) bravuuri tagant koorub aga hoopis isemoodi sisemaailm.

Sõiduõpetaja Gunnari (Andres Raag) elu loksub tänu kohviku perenaisele Meetale (Piret Kalda) üha enam paika. See paik aga kobrutab ja narmendab ning ei ole oma asukohaga sugugi rahul. Vankumatu moraaliga psühhiaatriõde Kelluke (Hilje Murel) on oma läbilaskvatest lobisemistihenditest hoolimata erakordselt sümpaatne daam, on endiselt kohatu sehkendaja, kes arvab, et just tema seda maailma koos hoiabki.
 

Patsiendid, reaalsed probleemid, politseiuurimine, kahtlased rahad, hormoonid, kired, pettumused ja andeksandmised. Ja muidugi armastus! Me pole süüdi, et oleme veidrad. Tunneli lõpus on valgus, aga kui kohe valest otsas siseneda võib seal urus oma eluga ümberpööramine veidi aega võtta... Seda kõike vaataja rõõmuks!
 

Osad

Kõik osad (39)