TÄNA KANAL 2s - uus lõbus telesaade «Mis sul viga on?»

16.09.2020 10:16

PIINLIK ⟩ Kuidas reageerida, kui sõber avalikus kohas täieliku margi maha teeb?

Täna kell 20.30 alustab Kanal 2s uus meelelahutuslik telesaade «Mis sul viga on?». Vaata lõbusat klippi saatest Elu24st, mis annab aimu, millist sorti pulli kolmapäevaõhtuti saama hakkab.

https://www.elu24.ee/7063400/kuidas-reageerida-kui-sober-avalikus-kohas-taieliku-margi-maha-teeb

«Mis sul viga on?» toob ekraanile vanad head varjatud kaamera naljad. Meelelahutuskeskuses O’Learys varjatud kaameratega salvestatud humoorikas saatesarjas ei lööda risti ette millegi ees. Rahalise auhinna nimel tõmmatakse ka oma kõige parem sõber heas mõttes lohku, pannes teda tegema igasuguseid kummalisi asju, mida ehk tavaliselt inimesed avalikus ruumis reeglina ei teeks. Seda kõike jälgivad salakaamerad, millest saate peategelastel pole aimugi.

Esimeses saates hakkab sõbrale tünga tegema noor muusikalinäitleja Kaarel, kes on endaga õhtusöögile kutsunud oma sõbranna. Kaarli üheks ülesandeks on segada kõrvallaua vestlusele vahele ning oma lemmikmuusikalist üht laulu laulda. Kuidas ta sellega hakkama saab ning mismoodi reageerib ootamatule olukorrale Kaarli sõbranna?

Saatejuhtideks, juhendajateks ja «ässitajateks» sel lõbusal eksperimendil on Laura Prits ja Hanna Martinson.

Loe veel artikleid «Mis sul viga on?» saatejuhtidest Elu24st:

https://www.elu24.ee/7058911/rokklaulja-laura-prits-avameelselt-enda-pilkupuudvast-lavakostuumist-eelarvamustest-ja-uuest-valjakutsest

https://www.elu24.ee/7061486/hanna-martinson-raagib-oma-lapsepolve-ebakindlusest-sotsiaalmeedia-hirmudest-ja-tulevikuootustest

 

Soovitame vaadata: