Keili Sükijainen toob Kanal 2 ekraanile heategevussaate „Jõulusoov“

25.11.2021 00:00

Jõulud on andmise ja märkamise aeg. Keili Sükijainen toob detsembris Kanal 2 ekraanile uue heategevussaate “Jõulusoov”, mille eesmärk on tulla appi suure murega väikestele inimestele meie keskel. 

 

Läbi sügishooaja on Keili Sükijainen oma saatega “Südamesoov” toonud inimeste ellu rõõmu, lahendanud muresid või pakkunud ainulaadseid elamusi. Jõulude ajal soovitakse astuda aga samm edasi ja kutsutakse ellu suurprojekt, et koguda vajajatele annetusi.

“Teinekord jääb mõne mure leevendamine just raha taha. Pühade aeg on näidanud Eesti rahva suurt ja heldet südant. Üheskoos panustades saame muuta endast nõrgemate elu paremaks ja selleks ongi Jõulusoov käima lükatud,” ütleb saatejuht Keili Sükijainen.

Jõulusoovi eesmärk on pakkuda abi nendele peredele, kus kasvab lapsi, kelle terveks saamine on jäänud kallihinnalise ravimi taha või kelle elukvaliteedi parandamine vajab lisavahendeid. 

“Kutsun üles märkama ebaõiglasesse olukorda sattunud inimesi ning neist teada andma. Jõulusoovi saate eesmärk on üheskoos tulla kokku ning näidata, et ükski mure ei ole liiga suur ning alati leidub lahendus,” lisas saatejuht.

Kirjuta oma lugu joulusoov@kanal2.ee või helista numbril 59 123 272

Soovitame vaadata: