Kanal 2s täna: „Mida vanemad sulle ei rääkinud“

20.03.2020 12:25

Täna kell 20.00 räägib saatejuht ja seksikoolitaja Epp Kärsin Kanal 2 saates „Mida vanemad sulle ei rääkinud“ meestega ja uurib, mida mehed tegelikult tahavad?

Tänases saates on stuudios ainult mehed. Koos arutatakse kooselu ja suhete teemadel ning otsitakse vastuseid mitmetele küsimustele, nagu näiteks, kas üks naine on mehe jaoks tõepoolest vähe ja kuidas hoida kirge pikaajalises suhtes? Teiste seas jagab oma kogemusi pikaajalisest õnnelikust suhtest ka Vello Vaher.

Mehed on oma seksimuredega eriti raskes olukorras – tihti polegi kelleltki küsida. Ühed on hädas enneaegse seemnepurskega, teisi vaevavad erektsiooniprobleemid. «Naine võib oma sõnadega mehest impotendi teha,» teab Epp Kärsin. «Kuid probleeme peas saab parandada. Voodis saab kõike õppida. Ma olen konkreetsest ühest kahe minuti mehest teinud kahe tunni mehe!» Juba rääkimine aitab – teadmine on suur samm naudingutele lähemale.

Ülimalt avameelne vestlussaade jagab lugusid otse elust ning annab nõuandeid, mida kasvõi kohe ise järgi proovida. Saade seksist, suhetest ja armastusest, millest päriselt ka kasu on.

Kõike saatega seonduvat saab jälgida ka veebaadressil https://sobranna.postimees.ee/section/5249 ning saatemeeskonnaga saab ühendust meiliaadressil midavanemad@gmail.com

 

Saatesari «Mida vanemad sulle ei rääkinud» Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast „Reporterit“.

Soovitame vaadata: