Kanal 2 sisuloojate võistlus saab avalöögi juba täna õhtul!

18.10.2019 14:42
Kanal 2 ekraanil stardib täna kell 20:00 pingeline ja pöörane tõsieluvõistlus „Suunamudijate meistriklass“, mis paneb proovile kodumaised suunamudijad, kellel on auahnust mõelda suurelt ja pealehakkamist saada sama mõjukaks nagu multimiljonärist Instagrami staar Kylie Jenner. Kõik sisuloojad peavad juba esimeses saates sipupükstest välja astuma tõelisesse sotsiaalmeedia maailma.
 
 
Ka saate mentoritest internetikuulsused Juhani Särglep, Hanna Martinson ja Victoria Villig seisavad väljakutse ees, kui peavad sotsiaalmeediahakatised omavahel tiimidesse ära jagama. Välja tuleb raalida, milliste sisuloojatega nad saates kosstööd teha tahavad. Hakkavad ju ka mentorid omavahel tiimijuhtidena mõõtu võtma ning ei taha hinnaalandust teha ühegi oma tiimi liikme puhul.
 
Saates võisteldakse rivaalitsevate tiimidena, aga omavahel on konkurendid ka kõik tiimiliikmed, seega on tegu tõelise strateegiamänguga - kiiresti tuleb otsustada, kelle huvid on hetkel tähtsamad, tiimi edu või võistleja isiklik ambitsioon? Kes suudab paratamatult pulbitsema hakkavas intriigikatlas selget pead hoida? Peale nutikuse pannakse proovile ka lojaalsus ja sõbrasuhted. Pidevalt langeb mõni nõrgim lüli saatest välja, kuni sõelale jääb üksainus - tõeliselt andekas ja mõjuvõimas uus suunamudija, kel on põhjust loota tulusaid koostöid parimate brändidega ning kes saab peaauhinnaks ise valida oma unistuste reisi..
 
Võistlusülesannetes tuleb rahuldada endale uusi sotsiaalmeedianägusid otsivate Eesti tippettevõtete kõrgeid nõudmisi ning suur osakaal on Instagramil, Youtube’il ning teistelgi platvormidel, mille kaudu saab televaataja seda suurt mängu ka vahetult mõjutada.
 
Esimese ülesandena saavad tiimid tellimuse teha ahvatlev reklaam erinevatele Volkswageni mudelitele, mida reklaamivad sotsiaalmeedias ka maailmakuulsad supermodellid.
 
Üks tiim jääb kohe hätta. Selgub, et üksinda endlikaamera ees tegutsema harjunud mõjuinimestele on meeskonnatöö ja teistega arvestamine väga suur väljakutse. Teistele proovitakse oma arvamust peale suruda ja kui see läbi ei lähe, tekib frustratsioon. Selgub, et kõik ei ole sugugi meeskonnamängijad.
 
Saadet juhib Nukuteatri näitleja Kaisa Selde, kes "vanainimesena" tunnistab, et ei tea Instagrami-maailmast midagi ja tunneb, et teda ootavad ees nädalad täis uue planeedi avastamist.
 
 
Uus tõsielusari „Suunamudijate meistriklass“ alustab Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast „Reporterit“.

Soovitame vaadata: