Kanal 2 pühadeprogrammile annab täna avapaugu komöödiasarja „Alo“ jõuluepisood „Pulmad“

23.12.2019 10:52

Täna kell 20.00 näitab Kanal 2 müügimees Alo (Tõnis Niinemets) ja teiste automüügisalongi värvikate tegelaste spetsiaalselt pühadeks valminud lõbusat eriepisoodi. Ekraanil on kõik auhinnatud komöödiasarja „Alo“ tegelased. Kaasa löövad Priit Pius, Märt Pius, Priit Võigemast, Reimo Sagor, Linda Kolde, Uku Uusberg, Liis Lass, Rein Pakk, Saara Nüganen, Külliki Saldre, Liis Lemsalu, Maiken Pius ja Saara Pius.

 

Škoda esinduses on pulmapäev. Ricky ja Martin Bamberg (Piusid) on olnud oma pruutidega koos juba aastaid, kuid nüüd on nad otsustanud abielluda. Pulmade korraldamise eest vastutab nende kolleeg Guido (Uku Uusberg). Paraku meenub Guidole alles pulma päeval, et ta on lubanud midagi sellist korraldada, kogu raha on ta ka juba ära kulutanud. Algab paaniline pulmade korraldamine kõigi käepäraste vahenditega.

Guido palub Alo (Tõnis Niinemets). Alo soovib aidata nii palju kui võimalik, kuid tal on endalgi probleeme, millega tegeleda. Nimelt on Marta (Liis Lass) nüüd juba pool aastat esinduses töötanud ning ajanud Kerdu (Linda Kolde) ja Alo suhted peapeale. Salongis on justkui armukolmnurk, kuid Alo eelistab kahemõõtmelisi vorme.

 

Komöödiasarja „Alo“ jõuluepisood „Pulmad“ on Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast „Reporterit“.

Soovitame vaadata: