BOLLYJAANID ⟩ Kirevas India Romeo ja Julia loos «Veerey pulmad» löövad tunded lõkkele nagu muiste

23.06.2020 07:00

Kolmapäeval, 24. juunil kell 16.15 jõuab Kanal 2 eetrisse kõikide jaanitajate rõõmuks kirevalt suvine ja kirglik armastuslugu kaugelt Indiast, kui tele-esilinastub muusikaline mängufilm «Veerey pulmad» (2018).

See on Bollywoodi stiilis Romeo ja Julia lugu, täis värve, muusikat ja tantsu. Veer on šarmantne mees, keda kõik armastavad. Ta käib mööda Delhit ringi ennetades röövimisi ja annetades raha südantlõhestavate lugudega abivajajatele. Lihtne on olla nii helde, kui sul on olemas isa rikkalikud fondid, kuhu sisse sukelduda. Tema isa Prabhu Arora juhib edukat rõivatootmise ettevõtet ja talub kannatlikult oma poja koerustükke.

Veer on armunud Geetisse, kuid kahe noore armastaja perekondade vahel on suur lõhe ning armunud paaril pole piisavalt julgust seista oma armastuse eest.

Veeri vanemad käivad peale, et Veer abielluks ning neile lisask avaldab survet ka Veeri onu. Miks see onu jaoks nii oluline on? Sest üheksakümnendates vanamees tahab abielluda oma armukesega, kuid alles siis, kui vennapoeg on abiellunud.

Mis sellest kõigest saab, näeb juba jaanipäeval!

 

Soovitame vaadata: