„Suure komöödiaõhtu“ unistuste-eri toob stuudiosse kuulsad külalised

12.05.2016 16:29
Pingeliseks kiskuv Kanal 2 „Suure komöödiaõhtu“ tähtede heitlus saab täna vunki juurde staarkülaliste näol. Krista Lensin, Maria Listra ja Kristjan Kasearu täidavad aasta komöödiatähe konkursi viimase kolme võistleja suurimad unistused.
 
Millest siis unistavad kolm allesjäänud komöödiatähe-konkursi kandidaati? „Oma unistuses tahaksin laulda nagu legendaarne Georg Ots ja minu unistus on laulda koos tõelise professionaaliga,“ tunnistab Herbert Ving. Nagu palutud saabubki täna saatesse Maria Listra, kellega Viljandimaa postiljon esitab dueti „Helisevast muusikast“. Kaunite nootidega on täidetud ka Suzi Vesiku unistus, kes Kristjan Kasearust uneledes lõpuks oma unistuste mehega ka päris elus kohtuda saab. Kui Herbert ja Suzi unistavad kohtumisest staariga, siis Xavier tahab ise kuulsaks saada. See võimalus talle täna ka avaneb, kui stuudiosse saabub Krista Lensin koos fotograaf Ardo Kaljuveega, et hispaanlasest Kroonikasse kaanelugu teha.
Tänase „Suur komöödiaõhtu“ saate lõpuks selgub, kes on need kaks finalisti, kes hakkavad järgmisel nädalal võistlema aasta komöödiatähe tiitli peale. Rõõmsaid taaskohtumisi tuleb aga tänases naljasaates teisigi. Ekraanile naaseb telesaade „Reisule sinuga“, kus Maire Aunaste taktikepi all hakatakse võitma ühe kauni neiu südant. Samuti saab tänases saates kaasa elada looduse võimsale vaatemängule ehk tedremängule.
 
„Suure komöödiaõhtu“ eelviimane osa  on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:00, kohe pärast „Reporterit“

Soovitame vaadata: