"Eesti supermodell" otsib osalisi!

Just Sinust võib saada Eesti järgmine supermodell, sest maailmakuulus modellisaade jõuab Eestisse.

Supermodell Tyra Banksi hitt-teleformaat "America's Next Top Model" jõuab Eestisse. Kanal2 uus tõsielusari "Eesti supermodell" hakkab otsima neiut, kes jõuaks Carmen Kassi, Karmen Pedaru ja Tiiu Kuigi jälgedes maailma moelavadele ja esikaantele. Võistlejaid hindavad ning õpetavad oma ala tuntuimad eksperdid ja moegurud.

Kui oled 16 - 25 aastane neiu ja Sul on olemas kõik, et modellimaailmas läbi lüüa, siis registreeri end alloleval lehel.

Tähelepanu! Avalduse täitmise järel ei saada Produtsent kandidaadile kutset "Eesti supermodelli" castingule. Kui oled avalduse täitnud, vali ise välja sobiv castingukoht, kuhu võta vajalikud dokumendid kaasa (vt Osalemistingimused). Ootame Sind!

Lisainfo: supermodell@kanal2.ee

Uus telesari "Eesti supermodell" jõuab Kanal 2 ekraanile 2012. aasta kevadel.

Osaleja avaldus

Tähelepanu! Ankeetide vastuvõtt on lõppenud.

Üldised osalemistingimused

Otsime neiusid vanuses 16 kuni 25.

Tähelepanu! Kui oled noorem kui 18 ja Sind valitakse saate „Eesti supermodell“ osaliseks, tuleb Sul sarjas osalemiseks esitada ühe lapsevanema või hooldaja kirjalik nõusolek.

Varasem modellikogemus on soovitatav, kuid pole kohustuslik.

„Eesti supermodelli“ võtted on jaanuaris 2012. Tõsielusarjas osalemiseks pead arvestama, et Sul tuleb kodust ja töölt või koolist puududa terve jaanuarikuu, võimalik, et kauemgi.

Arvesta, kui oled valitud saatesse „Eesti supermodell“, on Modellimajas elamise ajaks suhtlemine lähedastega piiratud ja allutatud „America’s Next Top Model“ formaadi tingimustele.

Saatesarja võitjal tuleb arvestada, et peaauhind - leping modelliagentuuriga - kohustab Sind sõitma Londonisse modelliagentuurile sobival ajal. See tähendab, et Sa pead alati minema, kui Sind kutsutakse.

Kui Sind esindab hetkel mõni mänedžer ja Sind kutsutakse saatesse „Eesti supermodell“, pead esitama produtsentidele tõendi, et oled võimeline lõpetama lepingu oma mänedžeriga. Juhul, kui Sind valitakse saatesse, ei tohi Sul olla pooleliolevaid lepinguid oma esindajaga.

Saates osalejal võib ette tulla välisreise. Palun veendu, et Sul on olemas kehtiv ID-kaart või pass.

Oled teadlik, et valeandmete või kolmandate isikute andmete esitamisel „Eesti supermodelli“ konkursile eemaldavad saadet tootev osaühing Osakond (edaspidi Produtsent) ja AS Kanal 2 Sind osaliste hulgast.


Tingimused „Eesti supermodelli“ konkursile esitatud fotodele:

„Eesti supermodelli“ kandideerijal peab olema fotode autori nõusolek kasutamaks fotosid „Eesti supermodelli“ saates ja selle turunduses.

Üles saab laadida kuni viis fotot kogumahuga maksimaalselt 20MB. Soovitatav formaat on JPG.


Castingule võta kaasa: