Meeskond

Juhatuse esimees
Jüri Pihel / juri.pihel@duomedia.tv

Juhatuse liige
Risto Rosimannus / risto.rosimannus@duomedia.tv

Assistent-juhiabi
6662450 / info@duomedia.tv

TURUNDUS:
turundus@duomedia.tv

PROGRAMM:
Peaprodutsent
Martin Korjus / martin.korjus@duomedia.tv

Uuringu- ja arendusjuht 
Peeter Teedla / peeter.teedla@duomedia.tv

Hankejuht
Kai Gahler / kai.gahler@duomedia.tv

Programmi planeeringujuht
Katre Kivaste / katre.kivaste@duomedia.tv

Sisuhalduse juht
Marina Preismann / marina.preismann@duomedia.tv

REKLAAM:
Telereklaami osakonna juht
Mirjam Viiding / mirjam.viiding@postimeesgrupp.ee

Projektijuhid
Kirk-Marius Kukumägi / kirk-marius.kukumagi@postimeesgrupp.ee
Siret Sepp / siret@kanal2.ee
August Tammik / august.tammik@postimeesgrupp.ee
Taivo Miilmaa / taivo.miilmaa@postimeesgrupp.ee
Mihkel Rool / mihkel.rool@postimeesgrupp.ee

Telereklaami teostusgrupi juht
Egle Põim / egle.poim@postimeesgrupp.ee

Planeeringujuht
Katrin Link / katrin.link@kanal2.ee

Reklaamiplaneerijad
teleplaneerijad@postimeesgrupp.ee

Dalija Lotus / dalija.lotus@postimeesgrupp.ee
Mariliin Märtin / mariliin.martin@postimeesgrupp.ee
Eve Hunt / eve.hunt@postimeesgrupp.ee
Maarja Mälberg / maarja.malberg@postimeesgrupp.ee
Tatjana Gudõm / tatjana.gudom@postimeesgrupp.ee

UUDISTETOIMETUS REPORTER:
uudis@kanal2.ee / 53490500

Produtsent
Ivar Vigla / 666 2462 / ivar.vigla@duomedia.tv

Saatejuhid
Olaf Suuder / olaf.suuder@duomedia.tv
Jürgen Fogel / jurgen.fogel@duomedia.tv
Jaanus Koort / jaanus.koort@duomedia.tv

Päevatoimetaja
Siiri Ottender-Paasma / 6662467 / siiri.ottender@duomedia.tv

Režissöörid
Meelis Rein / meelis.rein@duomedia.tv

Välisuudiste toimetajad
Jaanus Koort / 666 2534 / jaanus.koort@duomedia.tv
Georg Nurme / 6662534 / georg.nurme@duomedia.tv

Reporterid
Ingrid Sembach-Hõbemägi / ingrid@duomedia.tv
Elo Mõttus-Leppik / elo.mottus-leppik@duomedia.tv
Marian Võsumets / marian.vosumets@duomedia.tv
Raivo Rimm / raivo.rimm@duomedia.tv
Eda-Liis Kann / eda-liis.kann@duomedia.tv
Jürgen Puistaja (Tartu ja Lõuna-Eesti) / jurgen.puistaja@duomedia.tv
Kaspar Pokk (Kesk-Eesti) kaspar@kanal2.ee
Ago Gaškov (Lääne- ja Ida-Virumaa) / 5043532 / ago.gaskov@gmail.com
Ricardo Kivikas (Pärnumaa) / 55565570 / ricardo.kivikas@gmail.com
Siim Metsmaa (Saaremaa) / 56884206

Operaatorid
Janar Volmer / janar.volmer@duomedia.tv
Tarmo Koit / tarmo.koit@duomedia.tv
Martin Ilustrumm / ilustrum@gmail.com
Raivo Teeäär / raivo.teeaar@duomedia.tv

Assistendid
Annaliise Kalamees / annaliise.kalamees@duomedia.tv
Reet Nõgisto / 666 2465 / reet.nogisto@duomedia.tv

ÕHTU!
toimetus@ohtusaade.ee / 5254664

KANAL 11 JA KANAL 12:
Programmijuht
Heiko Jets / heiko.jets@duomedia.tv

TEHNIKAOSAKOND :
Tehnoloogia juht
Toivo Taremaa / toivo.taremaa@duomedia.tv

Tehnoloogia arendusjuht
Rene Einberg / rene.einberg@duomedia.tv

Tehnikajuht
Indrek Krjukov / indrek.krjukov@duomedia.tv

Programmeerijad
Alari Zupping / alari.zupping@duomedia.tv
Tiia Gildemann / tiia.gildemann@duomedia.tv

Videomonteerijad
Avo Moks /  avo.moks@duomedia.tv
Raivo Teeäär / raivo.teeaar@duomedia.tv
Jalmar Väin / jalmar.vain@duomedia.tv
Reet Nõgisto / reet.nogisto@duomedia.tv

Soovitame vaadata:

KOLM NAIST KARAVANIS

Kolm naist Karavanis

T 20:00 *K 13:00, P 12:00

ŽIGULIGA ISAMAAL

Žiguliga isamaal

E 20:00 *T 13:00, L 12:00