Loo konto

Oled juba registreerunud?

Logi sisse

Unustasid salasõna

Sisesta oma E-post või kasutajanimi ja saadame sulle uue salasõna

Katkesta ja mine tagasi

Vajad abi? Kliki siia!

Kas kindlasti tahad kustutada oma kasutajat?

Ei soovi kasutajat kustutada!
Postimees.ee

Ilmajaam | Sport | Elu24 | Sõbranna | Soov | Kanal 2 | Kanal 11 | Kanal 12
Postimees | Tartu Postimees | Pärnu Postimees | Sakala | Virumaa Teataja | Järva Teataja | Lõuna-Eesti Postimees | Kuku | MyHits | Elmar

Meeskond

ADMINISTRATSIOON:

 

Sekretär-juhiabi
Marina Preismann / 666 2450 /marina.preismann@postimeesgrupp.ee

               

Raamatupidaja
Eivi Kallaste / 666 2484 / eivi@kanal2.ee

               

PROGRAMM:

 

Programmijuht
Kaspar Kaljas / kaspar.kaljas@kanal2.ee
 

Telekanalite peaprodutsent
Martin Korjus / martin.korjus@kanal2.ee
 

Hankespetsialist
Kai Gahler / 666 2159 / kai@kanal2.ee

               

Produktsioonijuht
Mari-Liis Veskus / 666 2294 / mari-liis.veskus@kanal2.ee

 

Programmi planeeringujuht
Katre Kivaste/ katre.kivaste@kanal2.ee

 

Projektiadministraator
Indrek Prodel / 666 2475 / indrek.prodel@kanal2.ee

 

Telekanalite režissöör

Erki Tangsoo / erki.tangsoo@kanal2.ee

 

TURUNDUS:

 

turundus@kanal2.ee

                 

REKLAAM:

 

Müügidirektor
Raido Soom / raido.soom@postimeesgrupp.ee

 

Reklaamiosakonna arendusjuht
Joel Päärmann / joel@kanal2.ee

 

Projektijuhid
Kirk-Marius Kukumägi / 51 176 29 / kirk-marius.kukumagi@postimeesgrupp.ee
Siret Sepp / 666 2158 / siret@kanal2.ee
Mirjam Viiding mirjam.viiding@postimeesgrupp.ee    
Taavi Truusa 666 2474 / taavi@kanal2.ee  
Kadi-Liis Maidla kadi-liis.maidla@postimeesgrupp.ee
Jana Kriis jana.kriis@postimeesgrupp.ee

 

Abiprojektijuht

Egle Põim egle.poim@postimeesgrupp.ee

 

Planeeringujuht

Katrin Link / katrin.link@kanal2.ee

 

Reklaamiplaneerijad

Kärt Laas / 666 2198 / kart@kanal2.ee
Dalja Lotus / 666 2460/ dalija.lotus@postimeesgrupp.ee.
Mariliin Märtin / mariliin.martin@postimeesgrupp.ee
 

UUDISTETOIMETUS REPORTER:

 

Produtsent
Ivar Vigla / 666 2462 / ivar@kanal2.ee

 

Saatejuhid
Olaf Suuder / 666 2531 / olafsuuder@gmail.com
Jürgen Fogel / jyrgen.fogel@kanal2.ee
Jaanus Koort / 666 2534 / jaanus.koort@kanal2.ee

 

Päevatoimetaja
Imre Kaas / 6662467 / imre.kaas@kanal2.ee

 

Režissöörid
Meelis Rein / 666 2465 / meelis@kanal2.ee
Hindrek Maasik

 

Helirežissöörid
Rein Urm
Martin Ilustrumm / ilustrum@gmail.com

 

Välisuudiste toimetajad
Jaanus Koort / 666 2534 / jaanus.koort@kanal2.ee
Georg Nurme / 6662534 / georg.nurme@kanal2.ee

 

Reporterid
Ingrid Sembach-Hõbemägi / 666 2470 / ingrid@kanal2.ee
Elo Mõttus-Leppik / elo.mottus-leppik@kanal2.ee
Marian Võsumets / marian.vosumets@postimeesgrupp.ee
Raivo Rimm / 666 2463 / raivo@kanal2.ee
Margus Jürisson
Eda-Liis Kann / eda@kanal2.ee
Martin Mae (Tartu ja Lõuna-Eesti) / 7390330 / tartu@kanal2.ee
Jürgen Puistaja (Tartu ja Lõuna-Eesti) / 7390330 / tartu@kanal2.ee
Kaspar Pokk (Kesk-Eesti) / 55555270 / kaspar.pokk@kanal2.ee
Ago Gaškov (Lääne- ja Ida-Virumaa) / 5043532 / ago.gaskov@gmail.com
Ricardo Kivikas (Pärnumaa) / 55565570 / ricardo.kivikas@gmail.com
Siim Metsmaa (Saaremaa) / 56884206

 

Operaatorid
Janar Volmer / janar.volmer@kanal2.ee
Tarmo Koit / tarmokoit@gmail.com
Martin Ilustrumm / ilustrum@gmail.com
Ülo Lipp / ylo@kanal2.ee
Oliver Pant / oliver.pant@kanal2.ee
Raivo Teeäär / raivo.teeaar@kanal2.ee

 

Assistendid
Reet Nõgisto / 666 2465 / reet.nogisto@kanal2.ee
Greta Külvet / 6662465 / greta.kulvet@kanal2.ee

 

KANAL 11 JA KANAL 12:

 

Vastutav toimetaja
Heiko Jets / heiko.jets@postimeesgrupp.ee

 

Projektijuht
Kristi Kaljumägi / 666 2163 / kristi@kanal2.ee

 

Kanal 11 tõlketoimetaja
Anneli Hiietamm / 666 2481 / anneli@kanal2.ee

                 

TEHNIKAOSAKOND :

 

Tehnoloogia arendusjuht
Rene Einberg / rene@kanal2.ee

 

Tootmisjuht
Janika Freidkes / 666 2457 / janika@kanal2.ee

               

Tehnikajuht
Indrek Krjukov / 666 2468 / indrek@kanal2.ee

 

Programmeerijad
Alari Zupping / 666 2193 / alari@kanal2.ee
Tiia Gildemann / tiia@kanal2.ee

 

Videoinsener
Vladimir Dedjurin / 666 2471

 

Videomonteerijad
Avo Moks / 666 2471 / avom@kanal2.ee
Raivo Teeäär / raivu@kanal2.ee
Jalmar Väin
Sigrid Kruusma / 666 2162 / sigrid@kanal2.ee
Rasmus Kosseson / 666 2465 / rasmus@kanal2.ee
Reet Nõgisto / 666 2465 / reet@kanal2.ee

 

Videostriimingu juht
Andres Jakovlev / andres@kanal2.ee

               

TÕLKETOIMETUS

 

Tõlketoimetaja
Tamara Korts / 666 2481 / tamara@kanal2.ee