Meeskond

ADMINISTRATSIOON:

Sekretär-juhiabi
Marina Preismann / 666 2450 /marina.preismann@postimeesgrupp.ee

 

PROGRAMM:

Programmijuht
Kaspar Kaljas / kaspar.kaljas@kanal2.ee

Telekanalite peaprodutsent
Martin Korjus / martin.korjus@kanal2.ee

Hankespetsialist
Kai Gahler / 666 2159 / kai@kanal2.ee   

Produktsioonijuht
Mari-Liis Veskus  mari-liis.veskus@kanal2.ee

Analüütik
Joel Päärmann / joel@kanal2.ee

Programmi planeeringujuht
Katre Kivaste/ katre.kivaste@kanal2.ee

Projektiadministraator
Indrek Prodel / 666 2475 / indrek.prodel@kanal2.ee

TURUNDUS:

turundus@kanal2.ee

REKLAAM:

Telereklaami osakonna juht
Mirjam Viiding, mirjam.viiding@postimeesgrupp.ee

Projektijuhid
Kirk-Marius Kukumägi / 51 176 29 / kirk-marius.kukumagi@postimeesgrupp.ee
Siret Sepp /5069080/ siret@kanal2.ee   

Taivo Miilmaa/ taivo.miilmaa@postimeesgrupp.ee
Mihkel Rool/ mihkel.rool@postimeesgrupp.ee

Telereklaami teostusgrupi juht
Egle Põim egle.poim@postimeesgrupp.ee

Planeeringujuht

Katrin Link / katrin.link@kanal2.ee

Reklaamiplaneerijad
Dalija Lotus / 666 2460/ dalija.lotus@postimeesgrupp.ee
Mariliin Märtin / mariliin.martin@postimeesgrupp.ee
Eve Hunt, eve.hunt@postimeesgrupp.ee
Maarja Mälberg/ maarja.malberg@postimeesgrupp.ee
Tatjana Gudõm/ tatjana.gudom@postimeesgrupp.ee

UUDISTETOIMETUS REPORTER:

Produtsent
Ivar Vigla / 666 2462 / ivar@kanal2.ee

Saatejuhid
Olaf Suuder / 666 2531 / olafsuuder@gmail.com
Jürgen Fogel / jyrgen.fogel@kanal2.ee
Jaanus Koort / 666 2534 / jaanus.koort@kanal2.ee

Päevatoimetaja
Imre Kaas / 6662467 / imre.kaas@kanal2.ee 
Siiri Ottender-Paasma / 6662467 / siiri.ottender-paasma@kanal2.ee

Režissöörid
Meelis Rein / 666 2465 / meelis@kanal2.ee
Hindrek Maasik

Helirežissöörid
Rein Urm
Martin Ilustrumm / ilustrum@gmail.com

Välisuudiste toimetajad
Jaanus Koort / 666 2534 / jaanus.koort@kanal2.ee
Georg Nurme / 6662534 / georg.nurme@kanal2.ee

Reporterid
Ingrid Sembach-Hõbemägi / 666 2470 / ingrid@kanal2.ee
Elo Mõttus-Leppik / elo.mottus-leppik@kanal2.ee
Marian Võsumets / marian.vosumets@postimeesgrupp.ee
Raivo Rimm / 666 2463 / raivo@kanal2.ee
Margus Jürisson
Eda-Liis Kann / eda@kanal2.ee
Martin Mae (Tartu ja Lõuna-Eesti) / 7390330 / tartu@kanal2.ee
Jürgen Puistaja (Tartu ja Lõuna-Eesti) / 7390330 / tartu@kanal2.ee
Kaspar Pokk (Kesk-Eesti) / 55555270 / kaspar.pokk@kanal2.ee
Ago Gaškov (Lääne- ja Ida-Virumaa) / 5043532 / ago.gaskov@gmail.com
Ricardo Kivikas (Pärnumaa) / 55565570 / ricardo.kivikas@gmail.com
Siim Metsmaa (Saaremaa) / 56884206

Operaatorid
Janar Volmer / janar.volmer@kanal2.ee
Tarmo Koit / tarmokoit@gmail.com
Martin Ilustrumm / ilustrum@gmail.com
Oliver Pant / oliver.pant@kanal2.ee
Raivo Teeäär / raivo.teeaar@kanal2.ee

Assistendid
Reet Nõgisto / 666 2465 / reet.nogisto@kanal2.ee

KANAL 11 JA KANAL 12:

Vastutav toimetaja
Heiko Jets / heiko.jets@postimeesgrupp.ee

Projektijuht
Kristi Kaljumägi / 666 2163 / kristi@kanal2.ee

Kanal 11 tõlketoimetaja
Anneli Hiietamm / 666 2481 / anneli@kanal2.ee              

TEHNIKAOSAKOND :

Tehnoloogia arendusjuht
Rene Einberg / rene@kanal2.ee

Tootmisjuht
Janika Freidkes / janika@kanal2.ee          

Tehnikajuht
Indrek Krjukov / 666 2468 / indrek@kanal2.ee

Programmeerijad
Alari Zupping / alari@kanal2.ee
Tiia Gildemann / tiia@kanal2.ee

Videoinsener
Vladimir Dedjurin / 666 2471

Videomonteerijad
Avo Moks / 666 2471 / avom@kanal2.ee
Raivo Teeäär / raivu@kanal2.ee
Jalmar Väin
Rasmus Kosseson / 666 2465 / rasmus@kanal2.ee
Reet Nõgisto / 666 2465 / reet@kanal2.ee

Videostriimingu juht
Andres Jakovlev / andres@kanal2.ee      

TÕLKETOIMETUS

Tõlketoimetaja
Tamara Korts / 666 2481 / tamara@kanal2.ee

Soovitame vaadata:

MEIE AASTA INDIAS

Meie aasta Indias

P 20:05 *L 18:00

MIDA VANEMAD SULLE EI RÄÄKINUD

Mida vanemad sulle ei rääkinud

R 20:00 *R 02:30, P 15:00