Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 03.08.2020

06:00 Eesti kõige-kõige *

Saatesari pakub põnevust ja avardab silmaringi! Luubi all on Eesti kõige-kõigemad asjad ja inimesed. Saatejuht Eero Reinu uurib vastused välja ja annab meilegi teada!

06:25 Kogujad *

Tänases saates lähme külla Gertile, kes kogub õllepurke ja Tallinna tüdrukule, kelle huviks on nätsude kogumine. Lisaks näeme 79-aastast Tallinna meest, kes kogub küünlaid ja vaatame ühte põnevat kitsarööpmelise raudtee-teemalist kollektsiooni, mis sisaldab muuhulgas ka ronge ja vedureid.

07:00 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:11 Robotpoiss (57)

Animasari

07:15 Sonic Boom (33)
07:30 Tere tulemast Wayne'i (6)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (96)
08:00 Suvereporter *
09:10 Õhtu parimad palad (38)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

10:00 Sõbrad (42) *

Joey õuduseks tapetakse ära tema seebikangelane dr Ramoray. Phoebe aitab Chandleri ehmatuseks tal uue toakaaslasega kohaneda.

10:30 Dr House (170)

Tiim ravib sõjaväeveterani, keda süüdistatakse riigireetmises. Patsiendi elu on ohus, kui ta keeldub ravist, kui talle ei jagata infot tema isa, sõjaveterani kohta. Adams kahtlustab, et House võib olla haige.

11:30 Eesti kõige-kõige

Saatesari pakub põnevust ja avardab silmaringi! Luubi all on Eesti kõige-kõigemad asjad ja inimesed. Saatejuht Eero Reinu uurib vastused välja ja annab meilegi teada!

12:00 Kogujad

Tänases osas vaatame üle toreda vanade busside kollektsiooni, näeme kui palju on võimalik erinevaid pandasid koguda ja saame teada, milline näeb välja ühe filmitegija kollektsioon. Lisaks tutvume ka vinge välgumihklikoguga.

12:30 Mis?Moodi (37) *

Tänases saates on külas Eesti moe esiminimalist Piret Ilves. Piilume ka disainer Iris van Herpen'i imelisse ja põnevasse moemaailma ning tutvume taas meie endi värviküllaste rahvariietega.

13:00 Kaks kanget Ameerikas (5/13) *

Pärast Las Vegase tormilist ööd otsustatakse aeg maha võtta ja sõita loodusesse. Teedu ja Kristjani sihtkohaks on maaliline Colorado jõgi, millele Kristjan läheneb maitsi ja Teet õhutsi. Samal ajal kui Kristjan võitleb kõrgusekartusega Hooveri tammil, sõidab Teet kopteriga Colorado jõe kuulsa oru, Suure Kanjoni suunas. Ja loomulikult tuleb igal Ameerikasse jõudnul omal nahal ära proovida, mis tunne on olla kauboi. Kaks kanget valjastavad hobused ja suunduvad ratsamatkale.

14:00 Pilvede all (245)

Mari on Romani ülestunnistusest rabatud ning Mammu kannab ema määratud karistust. Erikul on Kertule suur uudis. Urmas võtab Alberti sihikule ning häbistab teda terve Haapsalu ees. Mari otsustab Mammu ja Romani ära kuulata. Siiri puistab Kertule südant. Gunnar šokeerib Albertit.

15:00 Tüdruk nimega Elif (966)

Samal ajal kui Kerem ja Parla sõidavad koos linnast välja peole, kasutab Rana Keremi äraolekut ettevõttes ära. Asli püüab Keremit juhtunust teavitada, ent Parla ei lase sel juhtuda. Macide varjab oma haigust pere eest.

16:00 Vana silla saladus (287)

Pepa ja Tristan peavad tuba jagama. Enriqueta näeb Paquitot ja Maria Cristinat suudlemas. Don Anselmo peab külast lahkuma.

17:00 Hingesugulased (547)

Lokesh tunnistab, et ta tappis Mohiti. Santosh nõustub operatsiooniga. Sandhya kahtlustab Emilyt

18:00 Kodutunne

Saku vallas Kiisal elab Maria oma nelja lapsega tillukeses vanas suvilas. Laste vooditele pole muud ruumi kui lae all. Sellegi poolest naudib see pere uut hingamist ja taastub hingelisest traumast, mille põhjustas vägivaldne pereisa, kes nüüd trellide taga oma tegude eest karistust kannab. Kodutunne aitab Maria ja tema laste uuele algusele kaasa lastetubade väljaehitamise ja uue katusega.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Ziguliga idablokis (8)

Reisiseltskond võtab ette enam kui tuhande kilomeetrise sõidu Odessast Karpaatidesse. Teekond on kurnav nii sõidukitele kui ka reisijatele, kuid pakub see-eest põnevaid vaatamisväärsusi. Karpaatides tutvutakse aga juba esimesel õhtul kohalike traditsioonidega koos laulu, tantsu ja kangemate jookidega.

20:30 Alo (7)

Viljol tuleb geniaalne idee, et esinduse sünnipäeva võiks nad sel aastal ise korraldada. Loositakse ülesanded ja rollid, mida enamus peab tüütuks lisakohustuseks. Järsku muutub päev tõsiselt ohtlikuks ja toimub pantvangikriis. Kes päästab päeva?

21:00 Sõbrad (43)

Chandler käsib Eddiel välja kolida, aga too ei mõtlegi minna. Joeyl on raske harjuda eluga ilma seebikata.


21:30 Macbeth (Macbeth) FILM

Tele-esilinastus! Eepiline seiklusmärul kartmatust sõdalasest ja innustavast juhist Macbethist (Michael Fassbender), kelle hävitavad põhjatu auahnus ja põletav kirg. See on Shakespeare'i surematul teosel põhinev paeluv pilguheit 11. sajandi Šotimaale, kus on truudust ja alatust, kirge ja surma.


23:50 Halb samariitlane (Bad Samaritan) FILM

Õuduspõneviku tele-esilinastus! Sean Falco (Robert Sheehan) ja Derek Sandoval (Carlito Olivero), kes pargivad autosid ühes kohalikus restoranis, ajavad tulusat kõrvaläri: samal ajal, kui kliendid õhtust söövad, käivad poisid nende kodudes vargil. Kõik sujub nagu õlitatult, kuni nad satuvad vale mehe otsa. Rikka ärimehe Cale Erendreich (David Tennant) majas leiab Sean röövitud noore naise Katie (Kerry Condon). Suutmata teda vabastada ning kartes ähvardavat vanglakaristust, Sean põgeneb, viies auto tagasi. Kui ta süümepiinade sunnil siiski politseisse helistab, ei leia nood majast midagi kahtlast. Nüüd aga on Cale asjast teadlik ning asub otsima võimalust kahele tüütusele kätte maksta.

01:50 Sõidame! (12) *

Saatejuht Raiko Ausmees ja Erki Veiko sõidavad läbi suve põnevate kahe- ja neljarattalistega. www.sõidame.ee

02:20 Suvereporter *
03:10 ÖÖ TV
05:10 Dr House (170) *

Tiim ravib sõjaväeveterani, keda süüdistatakse riigireetmises. Patsiendi elu on ohus, kui ta keeldub ravist, kui talle ei jagata infot tema isa, sõjaveterani kohta. Adams kahtlustab, et House võib olla haige.

06:20 Hingesugulased (497)

Santosh sepitseb Suraj ja Lalima pulmi ja selgitab Vedile, miks talle uut ema vaja on.

07:10 Terane detektiiv Candice Renoir (36) *

Sotsiaalmeedias levib kulutulena teade väikese poisi röövimisest. Candice ja tema meeskond saabuvad lapse koju, kuid väidetav ohver on muretult seal.

08:15 Vana silla saladus (935) *

Aurora ähvardab Franciscat. Amalia palub Inesilt peo korraldamisel abi. Dolores nõustub Ramonat aitama.

09:10 Saladused *

15-aastane Getter on juba mitu aastat olnud salaja armunud oma kasuisasse, emast 10 aastat nooremasse Henrikusse. Pimestavast armastusest dikteeritud käitumine ja reaktsioonid reedavad aga ta tunded ja nii saab neile jälile Getteri vanem vend.

09:40 Taeva pisarad (108/115)

Cihan on Arzu enda uueks sihtmärgiks võtnud. Cennet räägib Melisale, et Arzu seisis tema pärast kuuli ette. Mahir süüdistab Kayat Arzu tulistamises. Kaya viiakse politseiga minema. Cennet ja Melisa lähevad tülli ning Cennet paneb Melisa paika. Selim palub Pinaril Cihani kohta infot otsida. Nilgün on oma poja pärast mures. Melisa tahab Selimi käest teada, kas Cennet rääkis tõtt. Cihan viib mängu järgmisele tasemele. Melisa saab korraga liiga palju halbu uudiseid.

10:40 Tere tulemast! (1) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete, huvitavate paikade ja põnevate persoonidega. Saatejuhid on Lauri Hermann ja Kairit Tuhkanen. www.teretulemast.tv

11:10 Tuhat tervist (60) *

Sedakorda süveneme bakterite ja inimeste koosellu. Uurime, millal ja missugust rauapreparaati eelistada. Teeme ülipõneva ringkäigu ravimite hulgilaos. Oma tervisenippidest pajatab legend Erich Krieger.

11:40 Top Shop
11:55 Kardashianid (15/19)

Scotti käitumine võtab halva pöörde, kui ta kuuleb, et Kourtneyl on poiss-sõber. Kourtney otsib oma kutsumust. Kris leiab loomingulise viisi oma mälestuse säilitamiseks.

12:55 Betty New Yorgis (111/123)

Daniel väidab endiselt, et just Armando teda tulistas. Mata tagastab Armando relva. Efrain, üritab teha kõik, et Sofia käest lapsed endale saada. Mata siseneb haiglasse ja üritab Danieli padjaga lämmatada. Armando arreteeritakse.

13:55 Stileto vendeta (127/39) *

Taylani ja Pelini jaoks ei lähe asjad just kõige paremini. Pelin läheb Emre juurde, kellel on väidetavalt plaan olukorra lahendamiseks. Burcu valmistub samal ajal pulmadeks. Oya kavatseb välja uurida, mis Kerimil plaanis on. Kerim tahab, et Merve oma abielu lahutaks.

14:55 Stileto vendeta (128/39) *

Pelin on pärast Emrega vestlemist segaduses. Burcu tahab esimesel võimalusel Emrega abielluda. Oya ei suuda Serhanile valetada, ta otsustab talle tõe välja rääkida. Nilay ei taha, et Mehmet Arzu mõrvarit leida üritaks. Merve võtab pärast Kerimi peale mõtlemist viimaks ometi kindla otsuse vastu.

15:55 Naabriplika (112)

Kerepa ja Solist asuvad ebaseaduslikult valla metsa tegema. Rahvas tõstab Kerepa vastu mässu, sest Esna elu on muutumas põrguks. Krista on ahastuses, sest Paavel tahab suhte lõpetada. Mihhailova seob Kirikuõpetaja kinni, et see oma tervist rohkem ei rikuks. Vallavanemal taastub äkitselt mälu ja ta lööb korra majja.

16:55 Terane detektiiv Candice Renoir (37)

Leitakse elektrišokipüstoliga mõrvatud mees. Kahtlusaluseks osutub 20 aastat kadunud olnud Nadia Vassarelli. Candice`i ja Aline`i sõprus pannakse proovile. Canovas on segaduses, sest Candice tundub teda vältivat. Antoine`il tuleb teha tõeliselt keeruline valik.

18:00 Vana silla saladus (936)

Francisca nõuab Auroralt vabandamist. Ines tahab Boscoga rääkida. Raimundo hakkab Matíase õpetajaks.

19:00 Saladused

Väikelinnas aset leidnud peredraamas elavad Silvia ja Rein oma suure õnne ootuse tähe all - nende ainus tütar Helen saab varsti emaks. Lapse sünniga näeb ilmavalgust saladus, mis oli aastaid peidus pinna all ning millest ei teadnud saladuse kandja isegi.

19:30 Roaldi nädal (60) *

Tänapäeva meditsiin aitab elule ka need väikesed beebid, kes sünnivad siia ilma liiga vara. Roald Johannsoni südamlik reportaaž sellest, kuidas saavad olukorraga hakkama enneaegsete laste vanemad, kui lapse sünd toob lisaks rõõmule esialgu vähemalt sama palju ka muret?

20:30 Staatuse uuendamine (Status Update) FILM

Romatiline komöödia. Me hindame üksteist sotsiaalmeedias jälgijate arvu järgi ja ihkame populaarsuse nimel aina rohkem laike. Kyle’i elu möödub rulatades ja mobiil peos. Ootamatult saab ta endale unikaalse äpiga uue mobiili. Nüüdsest saab iga tema postitus tõeks. Õnneseen saavutab kuulsuse, millest poleks osanud isegi unistada. Paraku selgub, et maailmanabaks olemine polegi nii lihtne.


22:40 Vallaline kaunitar (27/49)

Becca viib kuus meest spaakohtingule, kus nad peavad poputama teisi kaunitare. Erakohtingul viib Becca Chrisi muusikastuudiosse, et koos Richard Marxiga romantiline laul kirjutada. Teisel grupikohtingul mängivad mehed Ameerika jalgpalli ning Clay saab randmele viga. Samal ajal tabab õnnetus majas veel üht kosilast, kes seeläbi haiglas lõpetab.


00:20 Suvereporter *
01:24 Kardashianid (15/19) *

Scotti käitumine võtab halva pöörde, kui ta kuuleb, et Kourtneyl on poiss-sõber. Kourtney otsib oma kutsumust. Kris leiab loomingulise viisi oma mälestuse säilitamiseks.

02:05 Punapaela selts (11/28)

Meedikud üritavad Roci aidata. Toni võitleb oma vanaisa eest. Roger üritab Lleod suudelda.

02:45 Postimees.ee
05:35 Hingesugulased (498)

Sagarika häbistab ämma kogu küla ees. Käivad ettevalmistused Suraj ja Lalima pulmadeks.

06:30 Suvereporter+ *
07:00 Eetriapsud 2018 *

Lõbus kokkuvõte Kanal 2 kõige naljakamatest saatevigadest. Näeme, mis toimub tegelikult menusaadete kaadri taga ja kuidas armastatud eetrinäod ootamatute olukordadega toime tulevad!

07:30 Merevaade Matverega (15) *

Eestlased on valmis startima Antarktika avastamise 200. aastapäeva puhul pikale ekspeditsioonile. Marko Matvere uurib mootorpurjeka Admiral Bellingshauseni ristimisel, millal ja kuidas plaanivad seiklejad Antarktikasse jõuda. Samuti seilab Marko Tallinna Vanasadama minevikus ja tulevikus ning jätkab kilupüüki koos traallaeva Ingel meeskonnaga.

08:00 Kelgukoerad *

Laura tabamine on kõigile rabavaks uudiseks. Uurijatel tuleb lahendada arhitektidest abielupaari mõrv. Kõstal on pojaga tõsine jutuajamine.

09:00 Ühikarotid (4) *

Ühikarottidel on kõrini sellest, et neil raha pole. Neeme leiab edu valemi - leiutada kord midagi, millest inimkonnal reaalset kasu oleks - kiirendajaga veinikääritaja. Andril puudub burgerimüüja ametikohale kandideerijana nägemus ning ta jääb tööst ilma. Staff pakub talle hõlptulu, millest kasvab tohutu jama. Andri otsib korterit, kuhu lapse ja naisega kolida ning saab jälile ühika komandandi salaärile. Vika ja Andri leiavad, et Andri saatus on jumala kuri äriplaan. Andri kohtub kodutuga, kes ei tee põhimõtteliselt tööd.

10:00 Karvased motomehed: Vahemere seiklus (1/6) *

Karvaste motomeeste järgmine seiklus viib nad Vahemere äärde, kus nende eesmärgiks on tutvuda selle kokandusse tohutu panuse andnud regiooni toitude ja nende saamislooga. Esimeses osas külastavad motomehed "ehtsat" Itaaliat ehk paiku, mida pole veel turistilõksudeks muudetud.

11:00 Hannibal (8/13) *

Will ja Hannibal uurivad mõrva, kus tapja kasutas ohvri häälepaelu pillikeeltena. Hannibalil tekib mõrva üksikasjade põhjal kuri kahtlus, et tapja üritab tema tähelepanu pälvida ning ta hakkab juhtumit omal käel uurima. Sari ei sobi alaealistele.

12:00 Komissar Rex

Astronoom Varinellit rünnatakse öösel observatooriumis mõni päev enne temanimelise komeedi nähtavale ilmumist. Kuna tegu on prominendiga, määratakse juhtumit uurima komissar Fabbri, Morini ja Rex. Esialgu kahtlustatakse Varinelli noort armukest Ilariat, kuid vähehaaval paljastuvad räpased teod Varinelli enda minevikust.

13:00 Merevaade Matverega (16)

Muhumaa mehed viivad merekaru Marko Matvere uisuga sõitma ja näitavad, kuidas rändas rahvas Kuivastu ja Virtsu vahet 100 aastat tagasi. Näeme ka, kui palju täpsust ja kiirust nõuab suure kruiisilaeva nagu Silja Symphony remont. Vahelduseks merele seikleb Marko Luunjas Emajõe kallastel.

13:35 Elamusi täis Eesti (16) *

Ühed parimad suvised elamused saab vees hullates. Saatejuht Jaanus Koort paneb end proovile Eesti moodsaimas veelauakeskuses. Lisaks saame teada, mida kujutab endast pööraselt äge ja elektriline surfilaud. Ära käiakse ka Lottemaal, kus tegevusi ja uudistamist jagub nii väikestele kui suurtele. Kuid kohti ja elamusi on saates teisigi! Suvi on elamuste nautimiseks!

14:30 Krimi *

Politseisaade.

15:00 Tokyo OM stardiloendus (50/60) *

Kui Tokyo OM algab, unustatakse koroonakriisist tingitud konarlik ettevalmistus ja mõeldakse ainult kuldmedalitele. Tänases osas toomegi teieni kümme sportlast, kellel tasub Tokyo olümpiamängudel silm peal hoida.

15:30 WRC sarja ohtlikud hetked

Ralli MM-sari on kõige vaatemängulisem, värvikam ja ettearvamatum mootorispordiala. Kunagi ei tea, mis ootab ees pärast järgmist kurvi. Sukeldume WRC arhiivivaravmusse ja meenutame viimaste aastate kõige uskumatumaid juhtumeid. Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

16:05 MacGyver 2.0 (4/21)

MacGyver ja Jack lendavad Moskvasse, et peatada tuumarelva omandanud ekstremist, kelle eesmärgiks on uue külma sõja vallapäästmine. Selleks peavad mehed tegema koostööd pommi koodi programmeerinud Aleksander Orloviga, kes pole noore Ameerika geeniuse aitamisest sugugi vaimustatud.

17:00 Karvased motomehed: Vahemere seiklus (2/6)

Karvased motomehed on Sardiinias, kus nad külastavad iidset kohalikku toidufestivali, kohtuvad vaprate tuunipüüdjatega ning õpivad sõbralikelt mägikarjustelt Sa Ventre nimelise lambaverivorsti valmistamise saladusi.

18:00 Kelgukoerad

Mõrvatakse raske avarii põhjustanud noormees. Kas tegu oli omakohtu vormis kättemaksuga, peab selgitama uurimine. Post on Lauraga hädas. Mart saadetakse koolitusele.

19:00 Ühikarotid (5)

Andri rase pruut jõuab Tallinna. Ees ootab teda aga löödud Andri, kelles jõuavad ühe päeva jooksul pettuda nii Marion, hiina vahetusõpilased, ühika komandant kui ka uus tööandja. Iiris viib Tibu teatrisse, millest saab Tibu järjekordne häbiretk. Pauli sõstardest Neeme poolt käima pandud vein ristitakse CaberNeeme Shavinjooniks ning saab väga hea. Ent lööb poistel põhjad alt. Mis omakorda tõukab ühikarotid rohketesse jamadesse. Pauli ei taha enam Tibu olla ning hakkab kotkaks. Kotkaks muutuvad ka teised poisid. Ent osa lõpus saavad taeva valitsejatest taas rotid oma armsas ühiselamus.

20:00 Punane sekund (15)

Ühistranspordis usaldame end suure sõiduki juhi hoolde ja liiklusõnnetuse ärahoidmine pole reisija võimuses. Õnnetuse või äkkpidurduse tõttu võib reisija saada aga raskeid vigastusi või isegi hukkuda. Mida saame ise ära teha, et ühistranspordi kasutamine oleks turvaline ja mõnus?

20:30 Galileo (404)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

21:30 Kaks kanget Ameerikas (5/13) *

Pärast Las Vegase tormilist ööd otsustatakse aeg maha võtta ja sõita loodusesse. Teedu ja Kristjani sihtkohaks on maaliline Colorado jõgi, millele Kristjan läheneb maitsi ja Teet õhutsi. Samal ajal kui Kristjan võitleb kõrgusekartusega Hooveri tammil, sõidab Teet kopteriga Colorado jõe kuulsa oru, Suure Kanjoni suunas. Ja loomulikult tuleb igal Ameerikasse jõudnul omal nahal ära proovida, mis tunne on olla kauboi. Kaks kanget valjastavad hobused ja suunduvad ratsamatkale.

22:30 Baarikubjas (29)

Jon Taffer seisab silmitsi probleemiga, millega isegi nii paljunäinud mees pole varem kokku puutunud - keset kõrbe asuva laostunud baariga, mille leti äärest võib leida lisaks klientidele ka mootorrattaid ja kariloomi.


23:25 MacGyver 2.0 (4/21) *

MacGyver ja Jack lendavad Moskvasse, et peatada tuumarelva omandanud ekstremist, kelle eesmärgiks on uue külma sõja vallapäästmine. Selleks peavad mehed tegema koostööd pommi koodi programmeerinud Aleksander Orloviga, kes pole noore Ameerika geeniuse aitamisest sugugi vaimustatud.


00:20 Õhtu parimad palad (38) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:15 Lõks (6/24)

Illarionil õnnestub Pata käest põgeneda. Mirnõi üritab kuritegeliku jõugu juhte enda poole meelitada. Ta tahab tõestada, et Lebedev oli seotud Varese tapmises. Ta käsib Babašvilil ja Kamazil üles otsida Varese kunagine armuke Katerina. Jegor on haaratud kadunud raamatupidaja Valenki tagaotsimisest. Kirves kerkib Stolzi pea kohale.

02:00 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Astronoom Varinellit rünnatakse öösel observatooriumis mõni päev enne temanimelise komeedi nähtavale ilmumist. Kuna tegu on prominendiga, määratakse juhtumit uurima komissar Fabbri, Morini ja Rex. Esialgu kahtlustatakse Varinelli noort armukest Ilariat, kuid vähehaaval paljastuvad räpased teod Varinelli enda minevikust.